|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prenehanje s KT
13.12.2007 12:30:17   
nincrli
Oj!
Me zanima, če je katera, ko je nehala jemati KT, imela kakšne motnjeuser posted image  ker meni razpoloženje niha, pa ne vem ali je to zato ali pa ker je pač december pa touser posted image ...Aja noseča pa še zihr nism...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prenehanje s KT
13.12.2007 12:51:39   
eya
jaz se ne spomnim, da bi imela kake take težave, ko sem nehala s kt.

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prenehanje s KT
13.12.2007 13:13:39   
pipika123
Ej. Jaz sem jih nehala jemati pred 3 tedni. Ja meni tudi razpoloženje niha. Prve dni sem bila fullll vesela,.. Zdaj pa ne.user posted image  Čutim pa spremembe po nehanju. Vse.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prenehanje s KT
13.12.2007 13:54:13   
facka
nisem mela nobenih nihanj razpoloženj, pa tudi zanosila sem po 1 mesecu

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prenehanje s KT
13.12.2007 15:11:08   
JanaB
Glede nihanja razpoloženja težko rečem, da se je kaj dosti spremenilo je pa drugače vse drugo. Špikanje med ovulacijo, ki ga nisem čutila nikoli do sedaj in se lahko zavleče do M, ki je spet boleča. Vse je nekako drugače in bolj občutim, verjetno tudi zato, ker sem bolj pozorna na vse skupaj.  

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prenehanje s KT
13.12.2007 15:33:56   
murkica
Ja tudi meni je razpoloženje malo nihalo po prenehanju. Zdaj jih ne jem nekje pol leta in ni nobene spremembe več.

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu JanaB)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
13.12.2007 17:51:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu murkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prenehanje s KT
13.12.2007 23:20:56   
Anonimen
sama jih ne jem 2 meseca, pa je vse drugače. redim se, bolečine v trebuhu-kot da bi mela neko pošast v trebuhu ki hodi sem in tja, kr nekaj se mi premika po trebuhu, malo sem in tja ( kot rahli brceki otrok:)) tako d je sptrememba no vsaj pri meni

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prenehanje s KT
14.12.2007 9:44:08   
pipika123
No jaz sem za enkrat še nisem zredila. samo se mi pa notri tudi dogaja. kot bi bilo nekaj notri in hodilo okoli.user posted image  Zdaj bi morala dobiti 20.12 M. Sicer ne vem če jo bom ker bom zdaj prvič dobila po prenehanju KT. Včeraj sem bila full napihnjena in malo mi je bilo slabo. Ali je to normalno?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prenehanje s KT
14.12.2007 22:01:30   
nincrli
A ni to tak, da ko tablete začneš jest se zrediš...a zdej če jih nehaš se tut lahko al kajuser posted image ...daj bed no...user posted image  imam že itak dost(beri preveč) kg!! ne rabim še!!! Ktere tablete pa ste jedla? js sem cilest...

(odgovor članu pipika123)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prenehanje s KT
16.12.2007 11:01:16   
skrivnost
ja jz k sm jih zacela jest sem se kr konkretno zredila!
no sj pol sm tut shujsala k sm jih nehala ja!

nebi jih pa nikol vec zacela jest, ker se nism ok pocutla!
Katere sem pa jedla se pa sploh ne morem spomnit, mislim da neki na P...

lp

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prenehanje s KT
16.12.2007 11:28:35   
trchy
ja meni je razpoloženje precej nihalo, sem bila tečna ko ne vem kaj, vse mi je šlo na živce,... mojga bi včasih kar najrajš "ubila" user posted image , pa mi je sam reku, da me ma rad... res vse mi je šlo na jetra, še sama seb sem šla, ful sem mela napet trebuh, pa skos me je špikalo spodaj, pa lasje so se mi zmastili v enem dnevu, res, samo da sem jih oprala sem bil naslednji dan spet ko en polizan maček... skratka, ful sprememba, takoj po prenehanju jemanja KT. no ja, ampak potem sem pa ugotovila, da to ni blo zarad tega ampak zarad user posted image . zanosila sem namreč le nekaj dni po prenehanju s KT, ki sem jih jemala 5 let. tko da, mogoče si pa ti tud srečka user posted image . user posted image

(odgovor članu skrivnost)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prenehanje s KT
17.12.2007 11:50:46   
Nevaeva
Jaz tudi nisem ravno merilo, ker sem septembra nehala jemati KT (Logest), dobila sem 1 M (pred njo sem se res prav "usrano" počutila), sedaj sem pa že nosečka, tako da mogoče si pa tudi ti nosečka. Srečno!

(odgovor članu trchy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prenehanje s KT
17.12.2007 11:57:58   
pipika123
Jaz sem jemala Logest.

(odgovor članu Nevaeva)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?