|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za vse prijateljice!
31.12.2004 17:12:24   
Anitka


:rozica:Spet smo v pričakovanju novega leta,:rozica:
:rozica:ki se začne z novim upanjem, strahom in željami.:rozica:
:rozica:Prav te želje, ki se ob prelomu leta javljajo kot besede,:rozica:
:rozica:so vedno iskrene, saj jih namenjamo sebi, vsem skupaj in vsakemu posamezniku.:rozica:



Vsem skupaj vam želim en lep večer, poln želja in obljub. In vsaka naj sebi izpolni vsaj eno, najbolj gorečo. In naj bodo nocojšnje sanje najlepše in želim vam, da bi bile sanje del vaših dni v letu 2005!!!!!!


Hvala vam vsem za vse lepe trenutke, ki sem jih preživela v vaši družbi v letu 2004 in upam, da ostanemo skupaj tudi v naslednjem letu.

Vaša Anitka:metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Za vse prijateljice!
31.12.2004 17:24:45   
naja78
lepe pozdrave še od mene.

vsem želim obilo zdravja,miru,osebnega zadovoljstva,srečo in predvsem uspešno novo leto.
Punce,vztopamo v novo leto 2005,NAREDIMO SI GA USPEŠNEGA,vem da zmoremo,saj nas spremljajo okoli nas sami prijatelji.Nekatere smo si pač v letu 2004 zastavljale razne cilje,ki so povezani z željami-:duda:,pa je enim uspelo-vso srečo njim,ki bodo mamice v letu 2005,drugim-nam pa še bo.Imam občutek,ki me spremlja že nekaj časa.V novem letu,ki prihaja in je tik pred vrati,ta se že počasi odpirajo,.....dajmo zazrimo se v nekaj lepega in sreča bo prišla sama od sebe.v tem starem letu,smo se naučile marsikaj,spoznale smo same sebe.
punce,da ne bom na dolgo in široko,pustimo skrbi v starem letu in pojdimo naprej,ne vdajmo se.
lepo preživite novo leto in.................SREČNO.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Za vse prijateljice!
31.12.2004 18:39:50   
Pia73
Tudi jaz vam vsem skupaj želim vse NAJ,NAJ,...

Rada vas imam zato sem pogosto z vami,... :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

SREČNO!!! :darilo::darilo::darilo::darilo::darilo:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Za vse prijateljice!
31.12.2004 19:05:54   
Sulfinija
Tudi jaz vam želim vse naj,naj v novem letu,ki prihaja in še te zadnje urice starega leta prež
ivite kar se da lepo in upam,da bomo v novem letu 2005 vse dosanjale svoja najlepša :darilo: naše :duda::duda::duda:!

Vsem skupaj še lep večer naprej in pišemo si v novem letu!
Nazdravite vsi skupaj za naše :duda:!!!

Mojca :metulj:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Za vse prijateljice!
31.12.2004 21:13:24   
diamantka
pozdravljene punce,
izteka se leto 2004, le še slabe 3 urice manjkajo do izteka, marsikaj sem prestala, marsikaj se novega naučila in marsikaj ugotovila! verjamem pa v nekaj, da se človek ne sme nikoli predati usodi, saj nekaj nje si kreiramo sami z svojimi odločitvami in da je treba vedno strmeti naprej v lepšo prihodnost!
vsem znanim in neznanim bralkam tega foruma želim eno polno..... leto 2005, pa karkoli je za vas polno(haha), predvsem naj se vam uresničijo vaše sanje o :duda: ali kakrkoli drugega!

Nikoli se ne predajte!
Poljubček vsem!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?