|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nujno nasvet voziček za potep....
5.12.2007 11:01:40   
TANTRA
Vem, da se je veliko pisalo o vozičkih, toda izkušnje naredijo svoje.... Imam voziček quinny , pa košaro dreami, pa lupinico maxi cosi.....Je super za sprehod ....

toda za dvigovat, v avto, po nakupih v centrih....pa mi je pretežak....

Kupila bi na hitro en voziček do takrat ko bomo rabili marelo.... in sicer kaj lahkega, ki se dobro zloži, pa se naslon samo dol spusti, da leži zdaj ko je star mesec dni....
da ga samo ven potegnem in na hitro zložim....

Prosim za nasvete....hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nujno nasvet voziček za potep....
5.12.2007 11:23:18   
julci
Poglej pri Peg Perego,jaz mam sicer model On Track.njihov vozek(pliko) lahko uporabljaš od rojstva naprej,pa dokler ga rabiš.Je lahek(sem ga nesla z malo v vozeku po stopnicah,ker v trgovini ni delalo dvigalo),zloži se enostavno  v marelo.Upam da sem ti kaj pomagala.

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nujno nasvet voziček za potep....
5.12.2007 13:05:40   
*piškotek*
Ja, voziček peg perego pramete, mi ga imamo, zelo zadovoljni, zloži se en-dv-tri, lahek,... Ga priporočam

_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nujno nasvet voziček za potep....
5.12.2007 13:12:31   
Naja30
 Kakšna škoda, kupovat 2 vozička. Na srečo imamo peg perego, ki se lepo hitro zloži, dovolj je ozek da povsod pridemo z njim in zelo nezakompliciran user posted image

(odgovor članu *piškotek*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nujno nasvet voziček za potep....
5.12.2007 13:30:18   
tinatona
Kaj pa ZAPP? Nanj z adapterji (so priloženi) lahko nastaviš tudi lupinico, ki jo ti že imaš, potem ko bo pa toliko večja, pa lahko že v sedežku sedi.

LP

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?