|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hoferjeve plenice?
14.12.2007 10:26:31   
mehurčica
Me zanima, če obstajajo štev. 3? Ker sem v dveh Hoferjih že iskala in imajo samo 4 in 5. Pa da ne bom še v tretjega in četrtega hodila brezveze.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hoferjeve plenice?
14.12.2007 11:34:00   
Jančika_
Ne, trojka ne obstaja. Štirka je najmanjša (mi smo imeli srečo, da je bil Kajči bomba, no, saj je šeuser posted image in je že pri treh mesecih pol nosil štirko).

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hoferjeve plenice?
14.12.2007 12:18:37   
Anonimen
Kot je že Jančika povedala, samo 4 in 5 obstajata. In tudi mi imamo srečo, da je Jure "bomba" in jih tudi že od 3,5 meseca nosi.user posted image

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hoferjeve plenice?
14.12.2007 17:52:50   
Naja30
Mi smo prej ene druge uporabljali, zdaj ko je 4-ka pa hoferjeve. Sem pa že za novega dojenčka razmišljala, da škoda, ker ni tudi manjših.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hoferjeve plenice?
14.12.2007 18:45:16   
Klarita
Od koliko kg naprej so Hoferjeve plenice?

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hoferjeve plenice?
14.12.2007 20:07:24   
Jančika_
Klarita, štirica je od 7-18kg.

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hoferjeve plenice?
14.12.2007 21:39:06   
Anonimen
če me spomin ne vara, so lidlove 4-ke za malenkost manjše od hoferjeve 4-ke. pa so tudi ok.
jaz sicer sedaj uporabljam hofer4. sma pa enkrat z eno kolegico primerjale lidl4 in hofer4 in so ble za malenkost manjše

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hoferjeve plenice?
14.12.2007 21:51:24   
mehurčica
Valika, pa so tudi tako mehke na notranji strani?

Danes sem poslala mojega v trgovino in je v DM-u kupil neke eko plenice in so tak fajn mehke. Jutri jih bomo sprobali, če vredu zadržijo naše kakce.user posted image Sicer pa mislim, da bo Eni kmalu na 7kg, če bo tako jedla kot do sedaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hoferjeve plenice?
14.12.2007 22:27:08   
Anonimen
lidl ima 3ko 4-9kg,4ka pa je 7-18kg...mi smo zadovoljni z njimi

(odgovor članu mehurčica )
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hoferjeve plenice?
16.12.2007 12:46:01   
Jenny Anny
Hofer ma res sam od 4 naprej, imajo pa v Aldiju (nemška različica Hofra) 3 in so res enkratne, sprobano. Tud drekec zadržijo dobro in naša jih ful dobro prenaša, ker smo imeli alergijo na kar ene par vrst plenic.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hoferjeve plenice?
16.12.2007 12:47:24   
Strawberrie Cherrie
No, mi smo jih poizkusili, in ker naš zgleda nalula ponoči celo bombo, so premočile. tko da nazaj na active fitke.user posted image

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hoferjeve plenice?
16.12.2007 13:05:47   
Jenny Anny
Ja kar se plenic tiče, je res živa groza, za 2 ni enako, tako da je zelo težko kaj priporočit. Mi smo imeli pa hude probleme s Pampers baby dry (rdeča rita da je user posted image  in polno izpuščajev), Pampers New born so ble pa odlične, no ampak se žal končajo s št. 3 in smo si moral nekaj umislit, pa še št. 3 se dobijo sam u Muellerju, pa še drage so ko user posted image .

Probat je treba več stvari, pol pa vidiš kaj se obnese, ni drugeuser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hoferjeve plenice?
16.12.2007 13:27:56   
mehurčica
Te Alana eko pleničke iz DM-a so super! Fajn mehke.user posted image
Za ponoči pa imamo Pampers 3 z luknjicami - nemške iz Mullerja. So pa predrage, da bi jih še čez dan uporabljali. Mullerjeve pleničke pa smo zdaj imeli in so pretrde za take male nogice - med nogicami je tako trdo, da ima tako narazen, kot da bi bila široko povita.

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hoferjeve plenice?
16.12.2007 13:33:38   
Strawberrie Cherrie
naše izkušnje so take, da najboljše pleničke št.2 so pampers day&night, kupljene v Bippi, made in g; št.3 - tele so mi delale najhujše preglavice, kar niso bile nobene dovolj ustrezne, pa mu je bolj kot ne pri vseh uhajalo skozi, al pa drekec ven pogledal pri hrbtu. Alana sem takoj naprej podarila, Pampers zelene smrdijo kt user posted image , pa še vse pušča...huggies so trde in ribajo, sama plastika. hvala bogu, da smo hitro prišli na 4, od takrat dalje pa ponoči active fitke, podnevi mullerjevo 4, pa je stvar rešena. sej tele hoferejeve bom podnevi porabila, samo sem pa res upala, da bi mu ustrezale tut ponoči, pa sem se uštelauser posted image

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?