|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   boga naša Lučka:(
20.12.2007 10:00:07   
mika
včeraj v vrtcu padla in se udarila v omaro. dedek mraz je za vrtec prinesel veliko punčk in jih je v naročju nosila. spotaknilo se ji je in se je z glavico udarila v omaro. z ustnice ji je malo tekla kri, vzgojiteljici pa nista točno videli kako je padla. ni mogla jest, pila pa je.
ko smo prišli domov, je malo zaspala, ko se pa je zbudila, ni mogla več govorit, samo z rokico je kazala, ni mogla pit, usta pa je imela skoz odprta. slina ji je tekla v potoku. šli smo k zdravniku, ker sem se ustrašila, da ji je počila čeljust, čeprav je na dotik ni bolelo. kazala je, da jo boli v ustih, za videt pa ni bilo nič. zdravnica jo je pregledala in ni bilo nobenih znakov poškodbe, ampak streptokoka angina. sicer se bo slišalo, čudno, ampak sem si oddahnila, sam da ni kakšne hude poškodbe od padca. vročine nima, zato nisem pomislila, da bi bila bolna.
bogo revico tako boli, da me sama prosi za zdravilo.

a se da še s čim drugim pomagat pri angini, poleg  abtibiotika in calpola?

danes ima tretji rojstni dan in sva ji z atijem hotela voščit, pa je rekla, da nima roj. dne. seveda, če pa je rd nekaj lepega in veselga in nič ne boli, tako kot danes njouser posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: boga naša Lučka:(
20.12.2007 10:05:58   
caillou
Ajej, boga punčka. No, povej ji, da ji kljub vsemu želim vse najboljše in najlepše. Pa veliko daril in ko bo lahko jedla eno ogromno slastno tortouser posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: boga naša Lučka:(
20.12.2007 10:07:28   
CIPRESA
Ojej boga Lučka!!

Tudi mene skrbi takole v vrtcu ko se podijo sem in tja in vsak dan ko ga grem iskat se kar oddahnem ko vidim da je še v enem (celem) kosuuser posted image Samo da ni kaka huda poškodba od  padca. Angina pa zna bit zoprna zadeva ki traja . Ampak ko bo bolje boste pa takrat imeli pravi rojstni dan.


ČESTITKE LUČKA ZA 3 RDuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: boga naša Lučka:(
20.12.2007 10:07:56   
lukec
Bogica majhna. Kar prestavite rojstni dan na takrat, ko bo zdrava, otrokom datumi nič ne pomenijo. Jaz pri angini dajem še kakšen čajček z medom, ampak ponavadi antibiotiki kar hitro pomagajo. Hitro se pozdravite!

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: boga naša Lučka:(
20.12.2007 10:13:15   
Anonimen
Kakšen nesrečni splet okoliščin,bogi otrok,samo kaj ko se tako hitro lahko zgodi.Veš kaj,reci si,preden se bo poročila bo vse v reduuser posted image jaz sem našim nedobudnežem vedno tako rekla,ko se jim je kakšna nzgoda zgodila.
Včasih pa se res vse naenkrat zgodi,pa ne veš al je bolš tako ali ne.meni se zdi boljše,da se zgodi vse na enkrat ne pa v razmahu časa.
Počakajte,da se pozdravi in nato prima zabava.
sedaj ima zdravila,ki bodo pomagala,ti ji pa ponudi večjo mero crkljanja,in polubčkov in bo to dodatno zdravilo.

(odgovor članu lukec)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: boga naša Lučka:(
20.12.2007 10:13:49   
lelaval
Ubožček mali. RD pa kar prestavite, da bo uživala v njem - pa magari bo Božič in RD obenemuser posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: boga naša Lučka:(
20.12.2007 10:22:39   
natalia
ubožček mali user posted image , vseeno koš poljubčkov in debelo torto, pa magari kdaj drugič!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: boga naša Lučka:(
20.12.2007 10:25:33   
sonja_ez
Midva s sinom sva imela pozitiven bris na streptokok. Pa nobenih bolezenskih znakov  razen rdečo grlo. Antibiotiki pa primejo, v 3 dneh naj bi bil zdrav, čeprav jih moraš jemati 10 dni.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: boga naša Lučka:(
20.12.2007 10:26:54   
sonja_ez
Še nekaj. Še dobro, da so ugotovili. Če se streptokok ne zdravi, so lahko kasneje komplikacije cca.10%

(odgovor članu sonja_ez)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: boga naša Lučka:(
20.12.2007 16:24:11   
mika
hvala za lepe željeuser posted image

pred eno uro je spet postala mala navihankauser posted image ....hvala bogu. bila je lačna in sva izkali kaj bi ji pasalo za jest. revica si je želela vse možno, pa ni mogla. potem sem jo prepričala, da je jedla juho in je pojedla 4 krožnikeuser posted image , nato pa  riž z omakouser posted image user posted image user posted image . kar naenkrat se je začela smejat, govorit... samo da se dobro počuti.

cipresa, naša je tudi tak živec, da je joj. cela je potolčena, vzgojiteljica je rekla da jo morajo  pazit, ker bi samo tekala, v igralnici pa se hitro lahko poškoduje. enih par otrok je  skoraj nemogoče utrudit, da bi lepo zaspali in naša je sveda med njimi.

neva, tole s poroko si me fajn nasmejalauser posted image ...sem že pozabila, kako so me  tolažili, ko se mi je kaj zgodilo

sonja sploh nisem vedela, da je angina lahko brez opaznih znakov, razen bolečega grla. prvič jo je imela avgusta in takrat je imela vročino 40,5 zraven pa 6 dni hude driske. tole sedaj je pa čist nekaj drugauser posted image . vem tudi da je nevarno, če se ne pozdravi. poznam gospo, ki ima hude težave s srcem, ravno zaradi angin.

punce, hvala vsem za tolažbouser posted image

(odgovor članu sonja_ez)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: boga naša Lučka:(
21.12.2007 7:31:12   
Lenny
Dobra novica user posted image  

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: boga naša Lučka:)
22.12.2007 13:36:51   
Anonimen
Super, da je bolje :).

In vse najboljše za rojstni dan. Upam, da je dobila kakšen bonus za norenje iz tega naslova...user posted image user posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: boga naša Lučka:)
22.12.2007 23:04:37   
draganav
Tudi moja pupica je imela smolo na svoj 2 rojstni dan. V vrtcu so lepo praznovali, plesali nato pa BUMuser posted image . Padla je in si razsekala jezik, takoj na urgenco, hvala bogu ni bilo nič hujšega. Tako, da je imela zelo zanimiv RD. 

_____________________________

TAKO LEPO JE BITI MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: boga naša Lučka:(
23.12.2007 10:41:16   
frutka_
Najprej vse najboljše za rojstni dan!
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Upam, da ste jo pozdravili in da bo žurka poštena kot se za 3letnico spodobi. Polna lupčkov, daril in lepih želja!
 

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?