|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   smrdeč urin
26.12.2007 13:19:54   
oka
Ali je mogoče, da urin smrdi zaradi antibiotikov in svečke (voltaren)? Naša madam (3) je namreč s ponedeljka na torek zakuhala in to kljub antibiotiku. Dežurni jo je včeraj pregledal, predpisal nov antibiotik, ker je kazalo na začetek angine. Poleg tega ima močno zabasan nos, kašlja in kiha. Včeraj pa sem zavohala njen urin, ki smrdi nekako po grenkem. Urin je sicer normalne barve, trebuh je nič ne boli, pa tudi pri lulanju nič ne kaže, da bi jo bolelo, čeprav enkrat pravi, da jo peče, drugič spet, da jo neuser posted image  Zdaj pa ne vem ali ji urin smrdi zaradi zdravil, ali se je prištulil še kak uroinfekt..

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: smrdeč urin
26.12.2007 13:28:19   
Anonimen
Penicilin prida urinu zelo specificen vonj... Se posebaj Ospen..

Ce pa zelis biti sigurna pa, nesi urin na preiskavo pa bos vedela pri cem si.

Jaz vem da bi ga.user posted image

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: smrdeč urin
26.12.2007 14:17:37   
eva1
Ja seveda zaradi zdravil zna urin zelo smrdeti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: smrdeč urin
26.12.2007 17:44:44   
oka
Hvala za info. Sem poklicala dežurnega, ki mi je rekel, da urin najverjetneje smrdi zaradi zdravil. Bova pa jutri vseeno šli k zdravnku, da se prepičam, da ni kaj hujšega.

LP

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?