|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Norice in mazilo
20.12.2007 9:39:04   
arielca
Zakaj pri noricah ne dobiš več belega mazila za pikice? Se to sploh še kje dobi?

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Norice in mazilo
20.12.2007 10:05:37   
Gordana-3
lahko kupiš v lekarni

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Norice in mazilo
20.12.2007 10:08:46   
Naja31
Lahko ga kupiš v lekarni, ampak zdravniki ga res več ne prepisujejo. Pa se zdaj ne morem spomniti zakaj ne. user posted image

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Norice in mazilo
20.12.2007 13:45:34   
mml
po tekočem pudru pride pogosteje do dodatnih bakterijskih okužb, ker koža ne diha. Po drugi strani pa se srbenje zmanjša samo za toliko časa, dokler je puder tekoč, ko pa se strdi, je tudi srbenje bolj izrazito. Tako da sedaj priporočajo Claritine in tuširanje z malčno vodo.



_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Norice in mazilo
21.12.2007 10:53:44   
PIAF
Meni je pediatrinja odsvetovala, njena sestra pa je rekla, da ona je mazala svojo deklico. V lekarni so mi priporočali in sem kupila in mi ni žal. Imela sta oba koze (sin-3 leta) in hčera (3 mesece) in oba sem s tem namazala in so se hitro sušile koze. Pa Claritine sem starejšemu dala dva dni zvečer eno žličko.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Norice in mazilo
1.1.2008 21:19:24   
Janeja
Da ne odpiram nove teme:
tudi Jan je danes dobil prve izpuščaje, ki so že vodeni. Mislim da so to norice. user posted image
Zanima pa me, kako se reče temu mazilu?
Pa enkrat sem nekle prebrala, da se kupi ena super kremica za norice v Avstriji? A katera ve kako se ji reče?



(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Norice in mazilo
2.1.2008 10:56:04   
tinkamiška
Janeja, kr v lekarno greš in rečeš, da bi imela tekoči puder za norice. Sem jih pa jst ravno pred kratkim prebolela in mi to mazilo ni nič pomagala, še bolj me je srbelo, ker so se oblačila "zatikala" in me je cukalo, podobno, kot poleti, če si ne spereš soli, ko greš iz morja, tako, da se nisem več mazala.

Sem pa pisala pred kratkim, da mi je ena punca svetovala kopel iz sode bikarbone, ampak samo namočiš otročka in vn, potem pa samo potapkaš z brisačo. To je pa pomagalo in sem sebe in Izo namakala tri dni zaporedoma, potem so se pa koze že začele sušituser posted image Ampak res naj se samo uleže, toliko, da se zmoči in vnuser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Norice in mazilo
2.1.2008 13:02:23   
Janeja
Hvala tinkamiška, sem prebrala tisto tvojo temo in je sodabikarbona že na spisku stvari, ki jih moram jutri kupit. Upam, da zdržimo ponoči brez glede na to, da je danes vse zaprto. Bom pa še v lekarni vprašala ...

Pa saj upam, da ne bo prehudo. Danes je drugi dan in ima Jan vsega skupaj 15 pikic! Čez par dni pa pričakujemo drugi val - pri Lei user posted image



(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?