|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tudi meni se že meša....
13.1.2005 16:17:28   
martita
Ravnokar sem prišla iz wc-ja...in :hudicek: je tu!!!! In to na 26. dan??? Navadno jo mam na 30-33 dni???
:(( :(( :(( :(( :(( :(( :((
Pa tako dobro je kazalo....sva že mislila da je to to....:(( :(( Pa sploh je vse čudno, čist drgač kot ponavadi se je prikradla...

Sem besna ko hudič....

Dovolj mam službe za danes.

martita :muca:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Tudi meni se že meša....
13.1.2005 16:41:10   
emaa
Ta mesec očitno nisem edina, ki jo je predčasno presenetila. Sicer pa to pomeni, da bomo še kak mesec tako intezivno :sloncek::sloncek:, kar se mojemu ne zdi tragedija, tako da ima vsaka stvar svojo pzotivno stran.
LP

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Tudi meni se že meša....
13.1.2005 16:50:54   
baguSka
Martita - mogoče je pa le muha enodnevnica!:zmeden2:

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Tudi meni se že meša....
13.1.2005 16:55:42   
AKŠ
ne obupati - bodi optimist

veš kaj pravijo?

za vsakim dežjem posije sonček - in tudi zate bo!!! (kmalu boš srečka :nosecka: - boš vidla da boš!)

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Tudi meni se že meša....
13.1.2005 17:24:23   
Bety
MARTITA!!!!!

Počakaj malo z žalostjo!!!!!!

Meni se je konec oktobra zgodilo isto! Imam M na 30-31 dni in 28. dan ciklusa je priteklo nekaj rjavega. Sem že paničarila, jokala, vsa razočarana...in potem, ko se je ulil samo ta madež, in drug dan tudi samo eden, pa tretji dan nič....mi je postalo sumljivo ?!?!...Imela sem krče, kot da je prava M...

IN BILA SEM NOSEČKA!!!!!!!

(le, da se je čez en teden zgodil ss :(()

Srečno!!!

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Tudi meni se že meša....
13.1.2005 19:42:57   
Pia73
Jaz še vedno mislim, da je bolje, da pride M prehitro kot da zamuja,... Tako pa bo spet kmalu O,...in možnosti za :sloncek::sloncek::sloncek: Pa srečno!!!

LP Pia73 :metulj:

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Tudi meni se že meša....
14.1.2005 8:20:54   
martita
Hvala za vspodbudne besede! Le kaj bi brez vas? :zmeden:
Zaenkrat ne kaže, da bi bila to samo muha enodnevnica...Je pa res, da raje prej, kot prepozno. Tako bodo tudi O dnevi prej tu!! :bravo::sloncek::bravo::sloncek:

Lep dan,
martita:muca:

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Tudi meni se že meša....
14.1.2005 10:05:31   
dadica
halo! pozdravljene vse na forumu. tudi jaz sem ena izmed ,upam, bodočih nosečk , čeprav sem šele včeraj zvedla za ta naslov.
Draga Martita točno vem kako ti je ker že polni 2 leti vsak mesec naredim test in vsak mesec je isto, je pa tu še drugi problem in to je da mi M včasih zamuja tudi do 5 tednov potem pa si predstavljaj kako je to ko jo dobiš. Punce saj bo!!


lp vsem

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Tudi meni se že meša....
14.1.2005 10:07:55   
martita
čau, dadica!

boš vidla, da nam bo enkrat ratalo!
jst sem včeraj kljub :hudicek: šla delat test in lahko si misliš kak je bil rezultat! :)- :)- :)-

Bo že bolje....

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Tudi meni se že meša....
14.1.2005 10:15:42   
dadica
MArtita da vam malo ulijem upanje. MOja sorodnica nikakor ni mogla zanosit zato se je pričela zdravit za neplodnost, vmes je bila še operirana na jačnikih tako da so se vsi postopki prestravili,potem je šla na umetno oploditev kjer so ji vstavili dve pikici, ugotovili da se je ene prijela ena pa ne,vedno bolj je bila noseča vedno bolj se ji je prestavljal rok. na koncu je rodila 5 tednov prehitro popolnoma zdravega otroka:bravo:, sklep iz tega je ,da so zdravniki skoraj prepričani da je zanosila mesec dni prej po naravni poti.TAKO DA GLAVO GOR!

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Tudi meni se že meša....
14.1.2005 10:29:13   
martita
Spodbudna zgodba....mene pa je zdej ustrašilo nekaj povsem drugega. Sem šla na wc lulat in z mene se je ulilo tolk krvi, da je bila cela školjka rdeča....pa še tisti strnjeni koščki....me je kar malo panika zgrabila....

Je kaj narobe??

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Tudi meni se že meša....
14.1.2005 10:36:59   
dadica
po mojem ne ker imam jaz to od preve M dalje ,to je pač čiščenje telesa,samo predolgo ne sme trajat,naprimer 10.dni.

Brez panike

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Tudi meni se že meša....
14.1.2005 10:41:00   
martita
upam, da maš prav....res sem se ful ustrašla, ker kaj takega že nisem vidla....

zgleda , da ta ciklus nimam sreče...najprej neki čudni znaki, pol teden dniprezgodnja M, zdaj to....uf...komaj že čakam vikend da si malo odpočijem, zažuram in pozabim na vse skupaj...


(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Tudi meni se že meša....
14.1.2005 10:47:16   
dadica
POTEM PA TA VIKEND UŽIVAJ IN SI NABERI NOVIH MOČI ZA ŠE EN NAPOREN MESEC, ČEPRAV JE PO ENI STRANI VREDU DAJ JE DOSTI:love:. MALO ŠALE,HA,HA,HA8)

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Tudi meni se že meša....
14.1.2005 10:50:35   
martita
bom,
hvala ti, :angel:

:muca:

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Tudi meni se že meša....
14.1.2005 11:34:23   
emaa
Dadica, dobrodošla med nami, želiš tudi ti na seznam bodočih nosečk?:rozica:

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Tudi meni se že meša....
14.1.2005 11:47:50   
dadica
seveda, potem bom vsaj vedla da nekam spadam,ker so do sedaj vse okrog mene srečne mamice ali pa že nosečke,tako da bo mi to v veselje.

lep pozdrav

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Tudi meni se že meša....
14.1.2005 14:52:59   
Andy13
Martita, enako se je meni zgodilo prejšnji mesec. M dobim na 28 dni, dobila sem jo pa na 25. dan. :((

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?