|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prvi pregled
4.1.2008 15:01:43   
Anonimen
mene pa zanima, če sem se prekmalu naročila pri G. noseča sem cca. 4-5 tednov, pregled pa imam 10.1. nekje sem pa brala, da naj bi bil prvi pregled okrog 8.tedna? ko sem se naročila in povedala da pričakujem user posted image , je samo povedala datum in čao. ne bi pa rada da me pol tm kej grdo gledajo kaj se grem.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prvi pregled
4.1.2008 15:07:07   
Anonimen
Mislim, da bo prehitro. V tem tednu se še bolj malo vidi. Jaz sem bila prvič na pregledu v drugi polovici 7ega tedna, smo že slišali srček.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prvi pregled
4.1.2008 15:10:23   
Anonimen
Se mi zdi, da si se za kakšen teden prehitro naročila, ker bo G v tem tednu težko že videl srček in te bo verjetno čez kakšnih 14 dni ponovno naročil. Edino lahko ti bo potrdil nosečnost.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prvi pregled
4.1.2008 15:11:56   
TONČI.
Absolutno prezgodaj. Po moje se še na UZ ne bo nič videlo. Prvi pregled naj bi bil vsaj po 7-8 tednu. Vsaj!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prvi pregled
4.1.2008 15:14:43   
Taula
Verjetno te bo naročila na kasneje, ker se ne bo srčka še videlo.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prvi pregled
4.1.2008 15:18:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

mene pa zanima, če sem se prekmalu naročila pri G. noseča sem cca. 4-5 tednov, pregled pa imam 10.1. nekje sem pa brala, da naj bi bil prvi pregled okrog 8.tedna? ko sem se naročila in povedala da pričakujem user posted image , je samo povedala datum in čao. ne bi pa rada da me pol tm kej grdo gledajo kaj se grem.


Verjetno bo bolje da se prenarocis, saj bos samo cajt zgubljala, kajti videlo se ne bo nic to da si noseca pa ze itak ves...user posted image user posted image

Aja, pa cestitam!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prvi pregled
4.1.2008 15:19:40   
Naja30
V prvi user posted image  sem bila na 1.pregledu v 6t in se srčka še ni slišalo ali videlo. Tako da me je naročila 1 ali 2 tedna kasneje. In se je videl! user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prvi pregled
4.1.2008 15:22:23   
Maja T.
Ja je prekmalu, jaz sem imela prvi pregled v 6. tednu, pa je bil naš user posted image še čisto mala pikica, brez oblike. Meni se je že videl user posted image , ampak bilo je res tako mini, mini..., naslednji pregled imam šele v 13.t. - NS, tako, da grem drug teden samoplačniško, da še našega user posted image vidim v 10. t, ko ima že rokice in nogice in se že veselo premika po bušiju

_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
4.1.2008 15:25:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Maja T.)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prvi pregled
4.1.2008 15:44:36   
Estrella*
Verjetno je malce prezgodaj. Če ti ni odveč hodit, pojdi in te bo verjetno ponovno naročil čez kakšnih 10dni. Druga opcija je, da se prenaročiš, kot ti je predhodnica svetovala.
Sama sem bila v 1n naročena 6t4d, pa se je videlo GV, naročil me je v 10t ponovno.
Sedaj pa sem bila točno 8t in se je že vse videlouser posted image
 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
4.1.2008 18:32:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prvi pregled
4.1.2008 21:18:09   
eya
Meni se tudi zdi prezgodaj. Jazs em bila na prvem pregledu v 8. tednu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prvi pregled
4.1.2008 21:20:12   
Anitka
Odvisno. Jaz sem bila noseča 6 tednov pa se je srček-pikica že videl.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prvi pregled
4.1.2008 21:51:22   
špelin@
Močno odvisno od kvalitete UZ aparata. In seveda od dneva zanositve v ciklusu. Ti pa toplo polagam na srce, da si vbiješ v glavo, da se ne boš po nepotrebnem sekirala, če se srček še ne bo videl!!
 
Vso srečo user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prvi pregled
4.1.2008 21:52:26   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
ko sem se naročila in povedala da pričakujem user posted image , je samo povedala datum in čao.


Čudno user posted image  Ponavadi vedno povprašajo po zadnji menstruaciji, da te vedo naročiti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prvi pregled
5.1.2008 8:16:56   
Anonimen
ja, sej to je men blo tud čudn, k sm še izrecno povedala, da sem noseča, 1 , in ne vem kako potekajo stvari. mogoče je bila pa sestra še novoletna......user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: prvi pregled
5.1.2008 11:29:14   
willma
Meni je moja G rekla, da pred 6. tednom ne dela UZ, tako da najbrž po 6. tednu.
Jaz bi rekla tako, če so te oni prehitro naročili, te nimajo kaj grdo gledat in le pojdi, če te še enkrat naročijo toliko bolje boš 2x videla svojo pikico.
Meni je tudi GV ulil toliko veselja, potem pa sem še čez teden dni poslušala user posted image , user posted image
Jaz sem sicer imela posebno situacijo, zato so mi UZ delali že v 5.tednu in kjub dobremu aparatu sem šla še v 6. tednu, da smo videli in poslušali še user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: prvi pregled
5.1.2008 13:47:05   
tweetek
Jaz sem bila tudi prvič v 7. tednu, pa se je na ultrazvoku že lepo videl plodek in srček, tko da je mogoče najbolje da pokličeš in se prenaročišuser posted image . Ja, tud sestre so kdaj utrujene....

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?