|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jogurt slajen z aspartamom za malico v jaslih
3.12.2007 17:27:51   
Shorty_
danes sem bila presenečena ko sem v hčerini oparci našla probiotični napitek LCA  z 0.1% MM ki je slajen z aspartamom zanima me če se vam zdi to primerno za starost od11-36 mesecev?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jogurt slajen z aspartamom za malico v ja...
3.12.2007 17:32:16   
bumerang
Pogosto se potiho pridušam ali malo bolj naglas negodujem zaradi jedilnika v našem vrtcu, ampak če bi kaj takega videla, bi zaropotala, da bi se slišalo na drugi konec Slovenije.
In od takrat naprej bi močno dvomila v strokovnost tistega, ki ureja prehrano.
Ukrepaj!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jogurt slajen z aspartamom za malico v ja...
3.12.2007 17:46:44   
Carovnica Mica
poglej rok uporabeuser posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jogurt slajen z aspartamom za malico v ja...
3.12.2007 18:14:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: shorty
danes sem bila presenečena ko sem v hčerini oparci našla probiotični napitek LCA  z 0.1% MM ki je slajen z aspartamom zanima me če se vam zdi to primerno za starost od11-36 mesecev?


Ne.user posted image

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jogurt slajen z aspartamom za malico v ja...
3.12.2007 18:40:00   
Shorty_


23,12,2007
IZVIRNO SPOROČILO: Carovnica Mica

poglej rok uporabeuser posted image

(odgovor članu Carovnica Mica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jogurt slajen z aspartamom za malico v ja...
3.12.2007 19:34:37   
jazz
Ne bi rekla! Sploh pa ne z 0.1% maščob...a niso rekli da mora bit vse polnomastno za otročke ne pa teh umetnih shujševalnih zadev!!!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jogurt slajen z aspartamom za malico v ja...
3.12.2007 20:56:21   
2 Sraki
Če že spregledamo vsebino maščom, aspartam nikakor ni živilo, ki ga bi priporočila komurkoli, kaj šele otrokom.

malce v branje:

Povzroca: glavobol (tudi zelo mocan) in migrena, slabost, vrtoglavica, nespecnost, izguba kontrole nad udi, zamegljen vid, slepota, izguba spomina, nejasen govor, vse vrste depresije, ki pogosto vodijo v samomorilske težnje, hiperaktivnost, crevesne in želodcne motnje, epilepticni napadi, kožne poškodbe, izpušcaji, napadi tesnobe, bolecine v mišicah in sklepih, neobcutljivost, spremembe razpoloženja, utrujenost, menstrualni krci (tudi izven cikla), izguba sluha ali zvonjenje v ušesih, izguba ali sprememba okusa, simptomi podobni tistim pri srcnem napadu, astma, stiskanje v prsih. Kronicne posledice, h katerim aspartam bistveno prispeva: multipla skleroza, hormonske težave, Alzheimerjeva bolezen, Parkinsonova bolezen, hipoglikemija, možganske poškodbe (tumorji), neuro-endokrine okvare.

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: jogurt slajen z aspartamom za malico v ja...
3.12.2007 20:57:05   
eya
Mene predvsem moti, da je samo z 0,1% maščobe???

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: jogurt slajen z aspartamom za malico v ja...
31.12.2007 14:34:20   
katra55
Tak jogurt sigurno ne sodi k prehrani v jaslih, prvič zaradi aspartama, drugič pa zaradi premalo maščob.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: jogurt slajen z aspartamom za malico v ja...
2.1.2008 15:14:01   
dskubin
Starši imate predstavnika v svetu staršev,mislim pa, da ni nič narobe, če tudi sama poveš pristojnim, da je to povsem neprimerno (tudi za od 3h let naprej).

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...
BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?