|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   preživetje spermijev
7.1.2008 13:59:52   
dana
Ali res zdržijo 2 dni?
Ker edino v tem primeru je smiselno user posted image  vsak drugi dan, ker naj bi imela tako največ možnosti da zanosim. Zdaj že več kot pol leta čakamo na drugo pikico. Na začetku sem bila pozorna na O, ampak se na to ne morem več zanašati, ker niso znaki več tako izraziti.
Me zanima če to drži, ali moraš imeti pač srečo da trofneš pravi  moment.
Upam, da razumete kaj me zanimauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: preživetje spermijev
7.1.2008 14:05:33   
Anonimen
Spermiji zdržijo od 3-5 dni.zato je tudi priporočeno imeti spolni odnos na 2-3 dni

(odgovor članu dana)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: preživetje spermijev
7.1.2008 14:06:27   
PBJ
Preživijo lahko tudi 4 ali 5 dni.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: preživetje spermijev
7.1.2008 14:14:39   
Kate26
Ne, zdržijo lahko celo do 5 dni, odvisno od tega kak pH sluznice (če imaš prekislega jim ne odgovarja) imaš in pa seveda kako so spemiji zdravi (če so kateri "defektni" - nimajo repka ali pa se ne premikajo dovolj živahno,...). Ja, res pa je da moraš trofit pravi trenutek, nekje 18 do največ 24 ur po ovulaciji, pa računat moraš še, da rabijo spermiji še določen čas, saj morajo prit še do jajcevoda, kjer ponavadi poteče oploditev (pa tudi če že pridejo spermiji pravi čas do jajčne celice ni nujno, da se uspejo prevrtati skoznjo in jo oploditi,...) pa še če se oplodi jajčna celica ni nujno, da se uspešno vgnezdi (če predolgo časa potuje do maternice in se ne vgnezdi pravočasno, se sproži postopek luščenja maternične sluznice - menstruacija, ali pa se enostavno ne vgnezdi dovolj uspešno in spet pride do menstruacije) ali pa je z zigoto kaj narobe ter se kljub uspešni vgnezditvi odstrani preko menstruacije. Če tako gledaš je vbistvu zelo zelo malo možnosti za zanositev, tako da je res skoraj čudež, ko se to zgodi.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: preživetje spermijev
7.1.2008 14:31:35   
anckabancka
Iz mojih izkušenj vem, da preživijo tudi 4 dni! user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Kate26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: preživetje spermijev
7.1.2008 14:37:10   
pety78
Moški so hitrejši, vendar preživijo manj dni, kot ženski, ki so pa počasnejši. Vendar bolj vztrajni...user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: preživetje spermijev
7.1.2008 14:54:28   
Hanncy
Pozdravljene!že neka časa berem vaša sporočila na forumu.Danes prvič pišem na tem forumu in bi vas tudi rada nekaj vpraša, ker mislim da mi ve lahko odgovorite na to vprašanje.
Z fantom sva imela spolni odnos pred 4 dnevi. Plodne dni sem imela od 1.1.2008 do 7.1.2008 tako mi je izračunalo na koledarju.M dobim ta mesec 20.dec.Zanima me če je možnost da zanosim?Najlepša hvala že vnaprej!


že vnaprej se opravičujem če nisem na pravem naslovu oziroma na pravi temi!

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: preživetje spermijev
7.1.2008 17:00:02   
Kate26
Nič se ne opravičuj, saj si na pravem forumu. Seveda je čisto možno da zanosiš, saj si imela odnose ravno v času ovulacije. Veliko sreče!

(odgovor članu Hanncy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: preživetje spermijev
7.1.2008 17:32:24   
Hanncy
Najlepša hvala za odgovor!Upam da bo res pokazalo +user posted image .Se oglasim!22. decem. bo vse pokazalo!

(odgovor članu Kate26)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: preživetje spermijev
7.1.2008 17:38:39   
Hanncy
SE POPRAVLJAM 22. JANUARJA BO VSE POKAZALO.user posted image

(odgovor članu Hanncy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: preživetje spermijev
7.1.2008 18:15:20   
Naja30
Najbolj ziher bo, da user posted image  vsaka dva dneva.user posted image
Tako sva midva vsakič zmagala! user posted image

(odgovor članu Hanncy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: preživetje spermijev
8.1.2008 10:20:22   
Colicka
Dekleta, mene pa zanima, ali vsi slončkate vsake dva dni v času ovulacije al kr cel mesec? Ker zdaj , da bi bile res 100%, kdaj imamo O, je najbrž težko: nekatere sicer delate teste, druge opazujete sluz  - sama opazujem sluz šele četrti mesec, in po pravici povedano, nisem nikoli 100% ali je to to, poleg tega, je teoreično O na sredini ciklusa, brala pa sem, da so mnoge zanosile prej ali kasneje, torej so imele O prej oz. kasneje a ne ...tako da: ALi torej ste pridne samo nekje na sredini ciklusa ali zares cel mesec???Ker so pa seveda primeri, ko so dekleta zanosila tudi takoj po, tik pred ali pa med smao M - zdaj pa, kako vedeti kdaj? :)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: preživetje spermijev
8.1.2008 10:43:57   
murkica
Ja midva tako ali tako, če je prisotna O ali ne user posted image  cel mesec. Mislim kam bi pa prišli, če bi seksala samo v času O. Saj ne slončkava samo zaradi otročička, ampak zaradi želje en po drugem. Mislim, saj sem te mogoče narobe razumela ampak jaz mislim, da pač O ni pogoj za user posted image . Ampak seveda kakor komu paše.

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Colicka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: preživetje spermijev
8.1.2008 13:01:41   
dana
Hvala Kate26 za tako izčrpen odgovor. 



(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?