|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Menstruacija po ss in abraziji!
20.2.2008 9:22:12   
fragola
Drage punce mene me zanima sledeče jaz sem imela ss12.12.07in nato je sledilo še čiščenje, prvo menstruacijo sem dobila 11.01.08 se pravi 31 dan, danes pa smo 20.02( 41dan ) in nisem še dubila druge menstruacije , noseča nisem sem naredila test, vse me boli kot da bom dubila menstruacijo vendar je še nisem, me malo skrbi da ni kaj narobe?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
20.2.2008 9:53:19   
natasarobi
Mogoče se ti je pa ciklus zaradi hormonov malo sfrkal. Malo še počakaj, če ne dobiš user posted image , pa pojdi k ginekologu, da te pregleda in vidi kako in kaj.

Mi je pa malo čudno, da si mens. dobila že 11.01.2008, če si imela 12.12.2007 ss in nato še abrazijo. Mogoče, to še ni bila tista prava mens. Jaz sem prvo mens. po abraziji dobila šele po 7 tednih.


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
20.2.2008 10:09:12   
fragola
lih takrat sem bla v bolnici in so me pregledali in so rekli da je menstruacija
samo zdej k je ni že tolk časa me prav malo skrbi in še vse tako boli kot da se bo zdaj zdaj ulila, ma ni neč


(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
20.2.2008 11:02:02   
glen
Nič neskrbi po  ss je normalno če se ti ciklus malo zmeša.
Hormoni.
Jaz po 1. ss nisem dobila user posted image skori 3 mes. sem pa mela tako "zlato" gin. da me ni hotela sprejet,seveda sem jo zmanjala in pri drugem gin. dobila tablete za sprožitev.
Po drugem ss  katerega sem imela 15.nove..07(abrazija) sem pa dobila pol nasled. user posted image 16. dec,pol 18. jan. zdaj jo pa še čakam oz. nečakam.
Mi je pa rekel gin. da če mi bo zamujala več kot dva tedna naj pridem po tablete za sprožitevuser posted image .
Srečno

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
20.2.2008 12:13:47   
fragola
upam zate glen da je ne dobiš


(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
20.2.2008 14:40:11   
glen
Fragola hvala.

Ti pa še malo počaki pol pa kr gin.pokliči.
Srečnouser posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
20.2.2008 15:23:14   
fragola
Se mi je prikazala, imam močne bolečine, vendar je pršla, hvala bogu!!!!!!

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
20.2.2008 15:48:27   
glen
Fragola
Super ,pa naj čim prej mine.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Menstruacija po ss in abraziji!
20.2.2008 18:25:33   
fragola
hvala glen!user posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?