|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odejica - ovčka?
28.10.2010 21:16:00   
natasarobi
Pozdrav!

A mogoče katera ve kje bi lahko kupila odejico iz ovčke? Gledam druge vozičke in večina jih ima take bele dekice (predvidevam, da ovčka glede na material) obrobljene s takim črtastim blagom.

Upam, da bo lahko katera pomagala, če ne bom mogla pa res kar na cesti kakšno mamico  prašat.

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odejica - ovčka?
28.10.2010 21:20:55   
mamsi
Mislim, da jih imajo v Baby Centru. Videla sem jih tko v vrečki. Ampak so drage cca 40 €.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odejica - ovčka?
28.10.2010 21:23:16   
tikatonka
v supernovi na Rudniku jih imajo.



_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odejica - ovčka?
28.10.2010 21:27:25   
sanelaa
Ikea

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odejica - ovčka?
28.10.2010 21:36:56   
mamsi
tikatonka, v kateri trgovini pa v supernovi?

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odejica - ovčka?
29.10.2010 1:19:00   
MAŠKA
Malo pobrskaj po starih forumih... jaz sem jo tako kupila od enega gospoda iz Sevnice in je bila 25 eur.

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu mamsi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odejica - ovčka?
29.10.2010 8:33:00   
nincrli
Mi smo kupili v ikei za 30€

_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odejica - ovčka?
29.10.2010 15:15:53   
mesash
Na ljubljanski tržnici.

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Odejica - ovčka?
29.10.2010 20:27:07   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mamsi

Mislim, da jih imajo v Baby Centru. Videla sem jih tko v vrečki. Ampak so drage cca 40 €.


za naše sončeke ni nič predrago.

(odgovor članu mamsi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Odejica - ovčka?
29.10.2010 21:35:22   
seya
natasarobi, da ti ne vidiš navadnih odejic, ki pridejo skupaj s telegramom??
http://telegrami.posta.si/Galerija/LXDodatki.aspx?NamenID=99&PodrocjeID=3&pageCount=11&requestedPage=7 - klikni na "odejica, rumena"

Ker običajno ovčke niso obrobljene z blagom, te odejice od telegramov so pa ZELO pogoste. Od mojih znank z dojenčkom ima praktično vsaka vsaj eno. In ja, tudi mi jo imamo user posted image In če to masovno videvaš, bo to bolj verjetno ta odejica........

(odgovor članu mamsi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Odejica - ovčka?
30.10.2010 7:25:54   
Hope2
Za obrobljene ovčke ne vem. To kar druge pišejo, o navadnih ovčkah, pa je potem najceneje v supernovi na štantu nasproti intimissimi oz trgovine s spodnjim perilom. Tam stane 23 evre. Zadnjič sem sedela tam zraven na klopci, pa je prišla ena gospa in rekla, pa tako lepe, debele, bele, goste... imate, pa samo 23 evrov, jaz pa sem dala 30 pa je ful slabše kvalitete. 

(odgovor članu seya)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?