|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ja,kaj pa rh-
16.1.2008 20:29:23   
buča
za laparo in histero mislim..če že rofkajo tam doli,a rh negativne dobijo injekcijo al ne?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ja,kaj pa rh-
16.1.2008 21:30:16   
kristinaj
ne razumem najbolje a bom vseeno poskusila odgovoriti. jaz sem a- in sem v 27 tednu dobila injekcijo v ta zadnjo. ne boli nič. po porodu mi je niso dali, ker je tudi mala negativna.

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ja,kaj pa rh-
16.1.2008 23:00:59   
ona
jaz te tudi ne prav dobro razumemuser posted image
Inekcijo za rh sem tudi jaz dobila v prvi nosečnosti tam v 7 mesecu in ravno tako v drugi nosečnosti

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ja,kaj pa rh-
17.1.2008 7:19:28   
anajmad
Ne

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ja,kaj pa rh-
17.1.2008 7:39:00   
nanaa
Ne ne dobiš, sama sem imela  SS v 11 tednu, so mi delali abrezijo in potem sem dobila inekcijo. Ko pa sem šla ha nisterskopijo pa ne. (ne dobiš inekcije)

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ja,kaj pa rh-
18.1.2008 8:55:54   
buča
aha,no 2 sta me razumeli....za nosečnost vem,da jo dobiš,mene je zanimal za laparo in histero...pa hvala...lpuser posted image

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




GH
dejzi

Koliko obrokov GH so imeli vaši sončki pri 7m?

1 (25%)

2 (26%)

3 (32%)

4 (7%)

5 (11%)


Število vseh glasov: 332

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!