|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ta mesec ostajam še na tem forumu....
17.1.2005 16:20:08   
Sisy
moja tetka je točna kot urica prišla na 30.dan.....:( mal sem sicer razočarana moram priznat, ampak sem potihem kar čutila da bo tako....drugače pa nisem tako zelo slabe volje, če ni dosti :sloncek:, tudi :nosecka: ne more bit ne....:)-

zdaj pa zares, naslednji mesec sem na vrsti jaz! ;)

vsem novim nosečkam še enkrat čestitke,

Baguski, Pi in ostalim ki čakate pa držim :miska:

pozdravček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ta mesec ostajam še na tem forumu....
17.1.2005 16:36:35   
baguSka
Sisy-ka bolje točno kot prepozno, so ti vsaj živčki in dinarčki malo prihranjeni!:)
Veš tud jst skoz čutm da bo prišla tale :hudicek: ta mesec tud k men.:grrr:
Zdele teh par dni počivaj, da tetka čimprej uide, potem pa pridno :sloncek: ves mesec!

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ta mesec ostajam še na tem forumu....
17.1.2005 16:52:18   
naja78
halo.najprej lep pozdravček.sisy,nič hudega pač dobila si,kakor jo bom tudi jaz.sem bila tudi jezna,zdaj pa nisem več,ker si mislim vse ob svojem cajtu.ja pa še zoprno se sliši.
tudi jaz nisem bila kaj preveč pridna ta mesec,tko da konc januarja zagotovo dobim obisk.me pa podkuri.
spočij si in novim z upanjem naprej.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ta mesec ostajam še na tem forumu....
17.1.2005 17:06:03   
pi
Sisy imaš prav če ni ta mesec pa bo naslednji. Mislim da moja prijateljica tudi že prihaja. Sicer sem pa raje da pride prej kot pozneje če že mora priti.
Držim pesti za vse ki je ne čakate !

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ta mesec ostajam še na tem forumu....
18.1.2005 10:37:00   
lucika
jaz sem z vama. vceraj dobila obisk, malo sibkejsi, da sem upala se vse mogoce, danes pa je ze cisto normalno. nekje do konca noci sem imela cas, da se sprijaznem, da nic ne bo.
mojmu sem ze povedla, nic, od zdaj naprej sexava vsak dan. se ni dosti upiral. ok, molče je sprejel novico. v njemu pa verjetno vse ploskalo:)
malo se hecam, ampak zdaj sem tudi luno sla racunat. nekaj ze bo...
v nove boje!

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?