|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   s čim inhalirate?
17.1.2008 21:18:28   
bobika
Kupili smo parni inhalator. Ker ni bilo priloženih nobenih navodil kako dolgo inhalirati in s čim inhalirati, se obračam na vas.

Koliko časa inhalirate? Kolikokrat na dan?
Ali daste v ampulo tudi kaj drugega (npr. eterična olja) ali samo fiziološko raztopino?

Moram pa povedati, da moja dvoletnica kar ni mogla končati z inhalacijami tako ji je bilo všečuser posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: s čim inhalirate?
17.1.2008 21:24:32   
PAJO
rada bi te vprasala kje ste kupili inhalator in kolk ste dali za njega??

hvala,ana

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: s čim inhalirate?
17.1.2008 21:33:53   
MAŠKA
Mi inhaliramo največkrat fiziološko in včasih kamilice, pred spanjem predvsem. Mislim, da je dobro, da inhalirate čimvečkrat.

Mi smo kupili električni inhalator v lekarni, dali smo pa za njega 80 eur, je precej glasen, ima pa obliko pingvinčka, tako je otroku inhaliranje bolj zanimivo.

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: s čim inhalirate?
17.1.2008 21:40:22   
nanak
Pozdravljene!

Mi smo danes kupili električni inhalator pri Hoferju in smo zanj dali 39.99 €.

Kako pa kaj se uporblja pa še ne vem user posted image user posted image



_____________________________

Iz pleničk se ti smehlja, nekaj čisto majhnega. Nedolžno ti zre v oči, k mamici v naročje si želi!

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: s čim inhalirate?
17.1.2008 21:40:44   
bobika
mi pa smo kupili tega v Hoferju in je bila cena 40€. Se mi zdi kar ugodn in vredu za ta denar.


(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: s čim inhalirate?
17.1.2008 21:59:59   
Janeja
Mi smo tega iz Hoferja kupili že lani, ko so ga tudi imeli v prodaji in je super.

http://www.hofer-slovenija.si/si/html/offers/58_5367.htm

Inhaliramo pa fiziološko. Ena inhalacija lahko traja dokler se ne porabi tekočina od ene polnitve, lahko pa inhaliraš kolikorkrat ti paše. Škodit sigurno ne more!




(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: s čim inhalirate?
17.1.2008 22:16:10   
Nisaa
samo fiziološko ,nobenih eteričnih olj ,če imajo pa bronhialitis pa tudi z ventolinom ,seveda če ti ga zdravnik predpiše

_____________________________

Papa Nina
27.8.2006 je na svet pokukal najin Maj
11.7.2007 pa je prišel čudežni herojček Gaj

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: s čim inhalirate?
18.1.2008 8:43:21   
Pobalami
Tudi jaz sem ga kupila par mesecev nazaj v hoferju.

Eteričnih olj se ne sme inhalirati. Kamilic jaz ne bi inhalirala. najbolj naravna je fiziološka raztopina, ki pa mora biti sveža. V lekarni mi je rekla, da raje inhalirat prevreto navadno vodo kot staro fiziloško. Super so nivea kapsule 5 ml (une za v nosek). namenjene so tudi inhaliranju.

Jaz dam to notri in inhalira tam ene 7 minut. Ne porabi se vse. zdravnica mi je rekla, da pri njih dajo 2 mililitra in vse ponucajo. Moj inhalira enkrat na dan- zvečer. Mislim, da se priporoča 2x (za več pa ne vem).

(odgovor članu Nisaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: s čim inhalirate?
18.1.2008 9:00:39   
mily
Ko je Nika tko fejst kašljala in je mela vneta pljučka, nam je P. tkole naročila.
V veliko posodo zavret kamilice in dat potem posodo na tla. Ti se zraven vsedeš na stol in si otroka daš čez kolena, da ima glavo nad piskrom in vdihuje. Voda niti ni treba, da je čisti krop. Potem sem jo pa še morala zraven "tolčti" po hrbtu, da se je začelo prej luščiti.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: s čim inhalirate?
18.1.2008 9:20:42   
s.
IZVIRNO SPOROČILO: bobika

Koliko časa inhalirate? Kolikokrat na dan?


S & F sta morala na vsake 3 ure po 5 minut. Sem ti pozabila povedat.

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: s čim inhalirate?
18.1.2008 16:11:47   
Darči76
Živjo,

naš malček ima zelo pogosto vneta ušesa - ko je prehlajen, mu ne teče iz noska in potem mu udari na ušeska. Zdaj ko berem ta vaša sporočila, sem pomislila: ali bi inhaliranje lahko pomagalo?
Zdravnica sicer ni nikoli omenila - noska pa smo mu čistili s fiziološko...

Zakaj vi inhalirate?

LP

_____________________________

Don't be afraid that your life will end,
be afraid that it will never begin.

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: s čim inhalirate?
18.1.2008 19:05:48   
piščanc
jaz prižgem izparilnik ko gresta spat (izparilnik je pri njunih glavah na tleh) in napolni s paro celo sobo. če imata zamašen nos dodam kapljice 31, če samo kašljata pa brez. in to takoj prvi dan, ko se začne brisanje noska ali kašelj in dokler ne neha. ponavadi max 3 dni. prižgano pustim ene 2 uri, ali celo noč če imata hudo zamašene noske ali hud kašelj.

pred izparilnikom sem pa v sobo na višjo polico dala mini kuhalnik in lonec z vodo. samo to ni bilo prižgano celo noč.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Darči76)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?