|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prosim za mnenje
18.1.2005 16:15:30   
naja78
lep pozdravček.
v moji glavi se spet nekaj plete.sem spodaj brala o BT.mene pa nekaj zanima.meni se vedno BT na 16 dan dvigne iz 36,5 na 36,9-37,0.ampak nekaj me moti.ne opazim nobene vlečljive sluzi,to že več mesecev.
ali to pomeni da nimam O,kljub temu,da se mi temp. dvigne???
ma sploh nimam te sluzi.kaj naj to pomeni???kako je pa pri vas??
hvala punce.držim pestke za vsako.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   prosim za mnenje
18.1.2005 16:18:17   
baguSka
Tud pr men je tko (glede T in sluzi), pa praujo da ni nujno da je sluz prisotna.:)

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   prosim za mnenje
18.1.2005 16:18:32   
emaa
Ni nujno, da imaš sluz, lahko si vesela, da se ti tako lepo vidi O pri dvigu BT.
ker ne vem kdaj imam O, če sploh (moje O so bolj tko) ti ne morem glede pokazatelj nič reči.
LP
Ema

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   prosim za mnenje
18.1.2005 16:25:20   
baguSka
Naja78 sluz je pri vsaki, ampak ene jo imajo več, tako da jo opazijo, ene pa jo imamo v manjših količinah in ne pride na plano!:)

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   prosim za mnenje
18.1.2005 16:30:43   
baguSka
Ja sej je tud pr men žau tko...:(( Sam se ne smemo sekirat, ker praujo da to ni panike.:zmeden2:

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   prosim za mnenje
18.1.2005 16:32:26   
andreja69
jaz si nisem nikoli merila BT,je pa pri O vedno prisotna sluz. Pri tebi se BT očitno dvigne, zato ti po mojem ni treba skrbeti, da nimaš O.Nekje sem prebrala, da ta sluz samo pomaga semenčecem, da lažje
˝prispejo do cilja˝

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   prosim za mnenje
18.1.2005 16:36:38   
baguSka
Naja78 mene zamuja od sobote in če je jutri zjutraj še ne bo bom delala test, pa ti sporočim novičko.:) Potem bomo pa vidli kaj je na sluzi.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   prosim za mnenje
18.1.2005 16:51:01   
baguSka
Že laufam!:kuza:
Ampak test bom pa vseen raj zjutri delala!:)
Za vsak slučaj, da ne bom razočarana.8)

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   prosim za mnenje
18.1.2005 16:59:04   
lana 5
Najči, kot si že sama ugotovila kakšno vlogo ima sluz, te moram jaz potolažiti, da jaz nisem imela nikoli sluzi. :)-ČIST SUHE HLAČKE:)-:)- BT pa si tudi nisem merila, tako da ne sekiraj se in pojdi samo v :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: pa uživaj.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   prosim za mnenje
18.1.2005 17:36:30   
dadica
povejte mi prosim če imam sluz je potem O 100%.
je to garant

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   prosim za mnenje
19.1.2005 7:48:35   
simonas
Jaz tudi ne vem za BT, ker si je nikoli nisem merila, sluz pa imam prisotno in to kar precej količinsko. Upam, da je to dovolj velik pokazatelj O. Kaj mislite?

Simona

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   prosim za mnenje
19.1.2005 9:10:20   
Andy13
Jaz si BT tudi nisem nikoli merila, sluz pa 1x je, drugič pa je ni, imam občutek kakor, da ni vlečljiva vsak mesec. Se opravičujem za nevdnost, kako se pa meri BT? :ups:

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   prosim za mnenje
19.1.2005 9:31:08   
koala
Andy13!
BT se meri zjutraj preden vstaneš, vedno ob istem času. Lahko jo meriš v ustih ali rektalno ali pa veginalno, vendar je rektalno najbolj zanesljivo!!
Uporabiš navadni živosrebrni termometer ali pa digitalnega, pri tem gre hitreje!

Koala

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   prosim za mnenje
19.1.2005 21:25:02   
miska2004
hm, tud jaz ne opazim nobene sluzi, oz. mogoče čisto malo - ravno suhe hlačke res niso, no, ampak ni pa tok te sluzi, da bi lohk rekla, da jo mam... Se mi pa temperatura dvigne do 37,0, ampak bl pozno - v zadnjem ciklusu šele 23.dan.
Pol nej pa človk razume vse to:zmeden:

Baguska, držim pesti da nam vsem polepšaš dan jutri!

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?