|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Steklokeramična plošča
22.1.2008 13:09:22   
pajkica
Rabila bi en nasvet pred nakupom steklokeramične plošče.
Izbiram med dvema ploščama od Gorenja, ki sta popolnoma enaki, razlika je le v tem, da ima ena fasetirani rob kuhališča, druga pa ne. Torej ena ima majhen rob okrog in okrog, druga pa ima le ob straneh tak alu rob. Pa ne vem katera je boljša. Skoraj bi rekla, da je boljša tista, ki ima okrog in okrog rob, ampak potem ne vem zakaj je za 40 € cenejša. Ali je pomembno, da ima rob okrog, v primeru če kaj poliješ?
Kakšne plošče imate ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Steklokeramična plošča
22.1.2008 13:14:08   
N _ B
Mi sicer nimamo od Gorenja, ampak imam takšno brez robu. Steklo je na robu le zabrušeno. Meni osebno je lažje za čistit. Tašča ima takšno z robom in se vedno matra vse ven spravit. Lahko še tako paziš, se hitro kaj strese ali polije in potem gre za rob.

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Steklokeramična plošča
22.1.2008 13:24:55   
lex
jaz mam okoli rob, saj je lepo, samo morem vse z zobotrebcem ven dobit, pa rob moreš ful glancat, da je spet lep. Če bi se še 1x odločala, bi vzela tako brez roba

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Steklokeramična plošča
22.1.2008 13:33:58   
2 Sraki
Mi imamo z robom od gorenja, sicer je indukcija, je pa zadeva identična. Men še nikol ni bilo problema kaj ven spucat, samo z gobico in viledo obrišem, pa je zadeva kot nova.

Sem pa že videla precej plošč brez robu, ki so bile razbite. Verjetno je tisti tanjši del manj odporen na vse izzive, ki jih zahteva kuhanje. Če bi še 1x kupovala bi vzela isto z robom, včasih mi prav pride kadar gre kaj čez in se potem lepo ustavi, namesto da bi se vse polilo še po pultu.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Steklokeramična plošča
22.1.2008 13:35:26   
Anonimen
Jaz imam sicer steklokeramično+plin, sam je brez roba. Mi je lepše, pa še očistiš lažje. Čim manj robovuser posted image

(odgovor članu 2 Sraki)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Steklokeramična plošča
22.1.2008 14:11:53   
mert
Tudi jaz jo imam brez robu - sem zelo zadovoljna.
Bolj kot rob sem i zdi pomembno, da se DOBRO odločiš med navadno steklokeramiko in kombinirano  - dva navadna - dva indukcija. To je zakon ti povem.
Pa še posod ti ni treba menjat - samo malo dokupiš in potem vse uporabljaš.
Mene so težko prepričali v to, vendar sem danes neizmerno hvaležna. Sama se gotovo ne bi odločila za takšno ploščo.
Pozanimaj se predno kupiš!

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Steklokeramična plošča
22.1.2008 14:42:25   
cukr07
Jaz imam tako brez roba in sem z njo zelo zadovoljna. Tudi pri njenem čiščenju nimam nobenih težav, samo obrišem in je.

(odgovor članu mert)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Steklokeramična plošča
22.1.2008 14:55:31   
trnuljčica
Imava od Gorenja, brez roba. Lažje za čistit. user posted image

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Steklokeramična plošča
22.1.2008 15:00:19   
bamby
Zaključena je samo z brušenim robom. Zakon ti rečem, čisto enostavno za čistit!

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Steklokeramična plošča
22.1.2008 15:16:58   
SašaR
Problem pri tistih ki imajo samo rob je, če ti pade kakšna stvar na rob plošča hitro poči (poznam primere). Tiste pa ki imajo robove iz kovine so pa zaščitene. Drugače imam jaz rob okrog pa ni noben problem za čistiti.

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Steklokeramična plošča
22.1.2008 15:48:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Jaz imam sicer steklokeramično+plin, sam je brez roba. Mi je lepše, pa še očistiš lažje. Čim manj robovuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Steklokeramična plošča
22.1.2008 15:55:16   
timika
2 steklokeramična, 2 indukcija, Bosch, z robom. Tudi jaz sem bila pri nakupu v enaki dilemi, odločila sem se za rob. Nikoli ne bi menjala, saj čiščenje ni nič težje kot pri gladki, ne vem, kaj bi morala početi, da bi imela težave pčistit. Vedno samo vileda in čistilo in je kot nova. Ampak pomisli, kam bo šla vsa tista tekočina, če ti kaj prekipi. Meni zadrži cca tri četrt litra tekočine na plošči in me je še vedno rešila pred generalko, ko ti steče čez rob. Zato - meni je rob zakonuser posted image .

LPT

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?