|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Akvarij vgrajen v steno
14.1.2008 13:00:27   
corfu
A ima katera kaj takega doma?

user posted image

user posted image

Jaz si nekj takega želim v hiši, pa bi rabila nekaj informacij.

_____________________________

Uživaj življenje...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Akvarij vgrajen v steno
14.1.2008 13:19:32   
anita4
ojla
ok punce da vam neki povem glede akvarija.
Tale v steni mi je zelo všečni , samo pozor vedeti morate kako je ko ga boste morale generalno čistiti in kako je ko boste morale vmes sčistiti filter!!??!!
Imam doma 130 literski akvarij in vrjemite to moraš čistit če nimaš filtre dobr naštimane.Tako da dobr premislite
Jaz ga imam med dnevno sobo in kuhinjo tako da ga lahko gledam z obeh strani pa je ful lepo.
Če še imate kakšno vpašanje rade volje odgovorim


(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Akvarij vgrajen v steno
14.1.2008 13:26:34   
corfu
Jaz imam doma zdaj 100 litrskega, zaenkart s čiščenjem ni nekih težav, če se bova odločila za vgradnega bova reskirala če tistih nekaj eurov in poklicala strokovnjaka, ki nama ga bo ušimal, obrezal rastline, zamenjal pesek, čistil filtre...ker ti k so v stenah so npr. 1000 in več litrski, s tem se pa jaz sama ne grem špilatuser posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Akvarij vgrajen v steno
14.1.2008 13:39:55   
anita4
ja na takšen način bi potem jaz tudi imela vgradnega.Še pri tem bi bilo včasih lepo da ga kdo drug sčisti pa čeprav ga čistim samo dvakrat letno. user posted image user posted image

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Akvarij vgrajen v steno
14.1.2008 14:06:37   
Ronči
anita, generalno čiščenje dvakrat na leto user posted image , generalno se nasploh odsvetuje-. Če imaš dober filter, primerno zaraščen akvarij in malo rib, menjaš vsake dva meseca 1/3 vode...in to je to. Nobenih alg in nesnage.


Corfu, a bi imela morskega, ali si slučajno našla te dve sliki? Hudo!!! Jaz tudi mogoče čez...10-15 let user posted image  (trenutno imam dva sladkovodna), dosti dela... velik problem poleti med dopusti (si že gledala na akvazinu?)

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Akvarij vgrajen v steno
14.1.2008 14:15:11   
malecka
no pa da se še jaz razpišem, imam 200 l. in čistim samo filter že dve leti, ko poide voda jo sam dotočim (postano). pa mi vsak pravi da imam super akvarij, nekak dve leti sem rabila da sem vzpostavla ravnovesje in sedaj ga ne mislim rušit z generalnim čiščenjem.user posted image

vgradnega bi pa takoj imela me sploh ni strah, sam kaj ko ni many, many or place.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Akvarij vgrajen v steno
14.1.2008 14:18:02   
Ronči
Se strinjam!!! Najbolj pomembno v akvariju je ravnovesje (če tegfa ni, ga je boljše razkopat in spraznit). To pa se avtomatsko poruši pri generalnem čiščenju (razen, da preseliš v ribice v to namenjen in seveda csikliran akvarij, počitstiš prvega, si pustiš filter in 1/3 vode)...možno je, se pa ne splača, razen če je kaj hudo narobe v akvariju...

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Akvarij vgrajen v steno
14.1.2008 16:26:04   
mika
jaz sem nekaj takšnega imela v mislih v zimskem vrtu. visok bi bil 260cm, dolžina 150cm, zdaj me pa zanima kolk je min. širina

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Akvarij vgrajen v steno
14.1.2008 16:30:06   
Ronči
V tvojem primeru je vprašljiva višina. Težko bo saj boš imela pri tej višini probleme z osvetlitvijo posledično pa probleme z rastlinami... Vprašaj na akvazinu.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Akvarij vgrajen v steno
14.1.2008 16:41:21   
Tanik
najboljše se pozanimati. midva imava doma skoraj 600 l, je pa prosto stoječ in kot so že napisale, dobri filtri, itd. pri meni bolj moj to obvlada, jaz samo hranim ribe.

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Akvarij vgrajen v steno
21.1.2008 23:00:44   
Skaana
user posted image

Kot so že dejale - nič generalnega čiščenja. Pa še to, večji kot je akvarij, lažji je za vzdržavat, ker se večinoma sam vzpostavlja. Tako da kar pugumno. Se pa pri teh dvostranskih akvarijih pogosteje pojavljajo alge, ker je več svetlobe. A o tem strokovnjaki.


_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?