|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prehrana in zanositev
24.1.2008 20:58:03   
Petra1111
Na neki spletni strani sem prebrala, da naj bi prehrana vplivala na zanositev. Ali je to res?
Priporočajo pa tudi med, propolis in matični mleček... ali ima katera izkušnje s tem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prehrana in zanositev
24.1.2008 21:30:02   
pilar28
lari fari, jaz pravim, psiho na off pa uživaj in čim večuser posted image boš videla, to je pravi recept alternativeuser posted image

(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prehrana in zanositev
24.1.2008 22:12:01   
amor real
jaz osebno tudi ne verjamem v to, morda pomaga, ampak tako kot je moja predhodnica rekla možgane na off in se prepustiti, ker vse se zgodi točno takrat, ko se mora

user posted image

(odgovor članu pilar28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prehrana in zanositev
24.1.2008 23:11:34   
pika74
Prehranjuj se ZDRAVO... pa sigurno ne boš dosti falila. Nobena skrajnost ni dobra. Imej neko pravo razmerje med beljakovinami, hidrati, maščobami... veliko zelenjave in sadja, čim manj konzerv... mah saj veš... tko, kot svetujejo za zdravo prehrano.

Simpl, k pasulj user posted image ... sam ne komplicirat.

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prehrana in zanositev
25.1.2008 7:24:28   
biba77
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

Prehranjuj se ZDRAVO... pa sigurno ne boš dosti falila. Nobena skrajnost ni dobra. Imej neko pravo razmerje med beljakovinami, hidrati, maščobami... veliko zelenjave in sadja, čim manj konzerv... mah saj veš... tko, kot svetujejo za zdravo prehrano.

Simpl, k pasulj user posted image ... sam ne komplicirat.


Se podpisem pid Piko74!user posted image


Glede psihe pa... da ne bom spet debate odpirala, ampak... mogoce vpliva pri dekletih/zenah, ki nimajo tezav z neplodnostjo; nam ostalim pa je "psiha" kot vzrok za tezave z zanositvijo res totalna neumnost in nekaj kar RES NE MARAMO SLISAT!


user posted image user posted image user posted image , da bos hitro nosecka, petra111!


Lp,
biba77


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prehrana in zanositev
25.1.2008 8:28:20   
Petra1111
sej tudi jaz ne verjamem toliko v to, da prehrana deluje, ampak ker sem nekje prebrala, sem rekla, da bom še vas vprašala.
ja biba77 se strinjam s teboj in tole psiho...če je nekaj vidno narobe ni kriva psiha.
Hvala biba, midve sva na vrsti v februarju,ne?

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prehrana in zanositev
25.1.2008 8:40:05   
biba77
IZVIRNO SPOROČILO: Petra1111


Hvala biba, midve sva na vrsti v februarju,ne?




Ja, februar bo cisto v redu. user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prehrana in zanositev
25.1.2008 9:17:24   
metuLJchy
jaz osebno tudi ne verjamem v to, morda pomaga, ampak tako kot je moja predhodnica rekla možgane na off in se prepustiti, ker vse se zgodi točno takrat, ko se mora


Glede hrane, morda da kaj vpliva, zdrav način prehranjevanje v nobenem primeru ne more škodit, še posebej zdaj pozimi med je več kot dobrodošel! Vpliva pa verjetno prehrana na kakovost krvi in posledično kakovost razvoja za user posted image

tisto zgoraj sem pa skopirala, ker nas je na tem forumu zelooo dosti punc, ki smo psiho že dostii časa nazaj dale na off, pa vseeno to ni recept. Ne zaradi psihe, pač pa ker še nevem kako briljantna psiha ne pomaga če so fizični vzroki za to, da punca ne zanosi. In me glede psihe malo zaskeli, ker če bi bila le psiha bi jaz zdaj vsaj že četvorče pričakovala...

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prehrana in zanositev
25.1.2008 9:42:14   
sayuri
Punce, ki smo dale čez nekaj postopkov umetne oploditve vemo, da se da s prehrano marsikaj naredit za kakovost naših jajčec. NA temi IVF/ICSI december/januar je bilo o tem veliko napisanega. MAlo pobrskaj po tisti temi, pa boš veliko našla.

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prehrana in zanositev
25.1.2008 9:54:45   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: biba77


Glede psihe pa... da ne bom spet debate odpirala, ampak... mogoce vpliva pri dekletih/zenah, ki nimajo tezav z neplodnostjo; nam ostalim pa je "psiha" kot vzrok za tezave z zanositvijo res totalna neumnost in nekaj kar RES NE MARAMO SLISAT!




user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prehrana in zanositev
25.1.2008 10:38:54   
lara light
Nimam kaj dodat... pika biba, sayuri, metuljchy in ostaleuser posted image  
Vso srečo za naprej!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Rabljena oprema
nada56

Bi prodali/kupili otrosko opremo in igrače preko posrednika na internetu?

Da, bi prodal, ker se mi ne ljubi ukvarjati s tem (36%)

Da, vsaj nekaj dobim, sicer prodam sam ali podarim (26%)

Ne, otroske stvari večinoma podarim (19%)

Ne, se ne ukvarjam s tem (19%)


Število vseh glasov: 42

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!