|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj klomifen?
22.1.2008 18:56:31   
spps
pozdravljene!
mene pa zanima,po kolikem času G predpiše klomifen?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj klomifen?
22.1.2008 19:05:38   
YULIAH
Jaz sem dobila klomifen, ko po enem letu (redni spolni odnosi) nisva zanosila. Sem ga pa zelo slabo prenašala. Jemala sem ga le 2 cikla.Mi vseeno ni pomagal, ker pri meli takrat še niso vedeli, da imam povišan prolaktin (ta pa zelo vpliva na ovulacijo).
Mogoče bo tebi pomagal. Veliiiko sreče ti želim  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj klomifen?
22.1.2008 19:19:12   
spps
mi se bomo še kar nekaj časa trudili (delamo na user posted image  4mesece),preden grem do ginekologa.me je pa informativno zanimalo,po kolikem času se  ga predpiše.
hvala

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj klomifen?
22.1.2008 19:20:47   
Fargesia
jst sem ga dobila po 8 mesecih, pa zaenkrat še ni nič pomagal...sva v 21 krogu. tak kmalu sem ga dobila ker imam že nekaj let potrjeno diagnozo SPCO

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj klomifen?
22.1.2008 19:27:46   
spps
obema želim,da vama čimprej ratauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj klomifen?
23.1.2008 21:31:38   
Anonimen
Oj....midva se matrava od julija lani in še vedno ničuser posted image . Moja G mi je rekla, da mi bo klomifen predpisala šele čez eno leto, se pravi, letos julija. Ker pa G prejšnji teden ni bilo sem izkoristila priložnost in me je tako drug G poslal na HSG, nato bom začela s klomifenom. Potem pa bomo videli kaj bouser posted image

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj klomifen?
23.1.2008 21:47:47   
spps
ja,upam da ti čimprej uspe

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj klomifen?
23.1.2008 21:58:16   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: spps

obema želim,da vama čimprej ratauser posted image user posted image user posted image


Hvala enako!!!


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj klomifen?
24.1.2008 7:27:43   
Zajfa
Ce ima katera kaksno tabletko odvec, se priporocam.
Celo zgodbo sem opisala pod temo Prosim za klomifen.

Naj nam dojencki cimprej uspejo

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?