|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sedimentacija za HSG
21.1.2005 11:11:30   
anadejka
Spet jest težim s tem HSG-jem.Sej zdej je pa tazadnič oblubm.Itak v pon.grem,upam.Danes zjutraj sem šla v laborotorij oddat kri,pa sem imela sedimentacijo glih na zgornji meji - 15.
A je to uredu?????Me je strah da me ne bodo zavrnili:(.

Lep dan vam želim pa veliko sončka:love:!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Sedimentacija za HSG
21.1.2005 11:14:42   
koala
A si prehlajena?
Mogoče pa dobo v ponedeljek ponavljali, moji prijateljici so pol pa je blo vse ok

Koala

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Sedimentacija za HSG
21.1.2005 11:15:39   
anadejka
Ne nism prehlajena.Čist normalna sem.A misliš da 15 ni več uredu?

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Sedimentacija za HSG
21.1.2005 11:18:35   
Pia73
Pozdravljena andrejka,...:rozica::rozica::rozica:

Midve se skoraj nikoli takole direktno ne pogovarjava, ker sem jaz običajno na RR proti večeru, ti pa dopoldne,... Kako je s sedimentacijo ne vem, najbolje, da pokličeš in vprašaš. Sicer pa ti želim vse naj, naj,... Pa jaz vsaki svetujem, naj pred HSG-jem reče za kaj proti bolečinam. Veš saj sicer naj to ne bi bolelo ampak če pa je slučajno kaj zamašeno, pa sigurno ni prijetno. Jaz sem rekla, dali so mi inekcijo in ni mi žal. Zakaj bi trpela, če ni potrebno,.. Drži se in javi se čimprej! :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Sedimentacija za HSG
21.1.2005 11:24:52   
anadejka
Hvala Pia,res bom poklicala,tako bom najbolj mirna.
Veš bolečin se pa ne bojim,bom že potrpela,pa tut kšn tablet bom vzela,da ne bo prehudo.
Najbolj pa se veselim ko bo konec,bom z užitkom vgriznila v Milko:love:.Sm jo že kupila v ta namen.V Postojni delajo HSG-je šele po 10.00 uri,tko da moraš biti najmanj do takrat na tešč.To je pa zame kr hudo k sem navajena kraljevskih zajtrkov.

Punce držte pestke:miska: tut zame,da bodo izvidi O.K. v torek pa vam javim kako je šlo.
Lepo se imejte,v sonček poglejte in veliiiiiko se smejte!!!

Lepe pozdravčke.............andrejka76:miska:

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Sedimentacija za HSG
21.1.2005 11:28:41   
Pia73
Seveda bomo držale pestke zate,.,..:miska::miska::miska: Veš, velikim je po HSG-ju uspelo zanosit, čeprav prej ni šlo,... Upam, da bo tudi pri tebi tako in da je to zadnji postopek na poti do :duda:

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Sedimentacija za HSG
21.1.2005 11:30:46   
anadejka
Ejjj Pia sej veš kako praumo.....IZ TVOJIH USTK V BOŽJA UŠESA:love::love::love:....ampak res!!!

Pa hvala:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Sedimentacija za HSG
21.1.2005 11:39:36   
Pia73
Ni za kaj: vsi za enega, eden za vse,...:rozica:

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Sedimentacija za HSG
21.1.2005 11:44:15   
emaa
Tud jaz držim :miska: zate, pa pol čimprej sporoč veselo novico
:rozica:

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Sedimentacija za HSG
21.1.2005 11:45:02   
Anonimen
Tudi jaz sem imela sedimentacijo 15 in so mi naslednji dan naredili HSG. Pa tudi inekcijo proti bolečinam sem dobila, ne da bi prosila zanjo.

(odgovor članu anadejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Sedimentacija za HSG
21.1.2005 11:48:05   
larisa
Andrejka76 že kar držim pesti zate!!!:bravo:
A lohk vmes tud mal počijem??;) Srečno:pujs:

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Sedimentacija za HSG
21.1.2005 12:16:49   
Pia73
Meni pa so se v bolnici celo čudili, ko sem rekla za inekcijo,..:zmeden: Pa se nisem kaj preveč sekirala,...

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Sedimentacija za HSG
21.1.2005 12:20:49   
anadejka
O punce zlate ste!!!!Ful hvala...pa ne preveč stiskat,da ne bo pol bolel!!!
Vsaki šopek:rozica::rozica::rozica:,pa :pujs::pujs::pujs:za srečo.

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Sedimentacija za HSG
21.1.2005 12:21:49   
Pia73
Če boš rekla za nekaj proti bolečinam itak ne bo bolel,...me pa bomo držale pesti :miska::miska::miska: za dobre rezultate,... :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Sedimentacija za HSG
21.1.2005 12:30:21   
TVN
Jaz sem imela HSG dvakrat, prvič v Postojni in drugič v Ljubljani. Prvič sem tudi imela povišano sedimentacijo. V Postojni so me pred HSG odvzeli kri in potem vseeno naredili HSG. Niso me niti vprašali, če želim, kaj proti bolečinam (!), sama pa tudi nisem vedela, da bo to bolelo. Nočem strašit, ampak bolečina je res neprijetna, zato ti absolutno svetujem, da v Postojni zahtevaš vsaj kakšno tableto proti bolečinam.
Je bila pa zato izkušnja v Ljubljani blazno pozitivna. Vsem, ki smo čakale na HSG, je sestra razdelila tablete proti bolečinam (glede na jakost in bolečine pri menstruaciji), sama sem vzela Spasmex. Prijelo je in pregled sploh nisem čutila. Pravo olajšanje. Potem sem dobila še antibiotike. Bojda ti jih vedno dajo preventivno, da ne nastane kakšna infekcija. Teh v Postojni sploh nisem dobila!! Moram priznati, da sem bila glede na imidž postojnske porodnišnice precej razočarana. Mnogo boljši tretma je bil torej v Lj!!
Pa srečno!

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Sedimentacija za HSG
21.1.2005 13:33:34   
pika74
andrejka76, sam na hitr, ti morm rečt, da ne boli bolj kot te boli, ko maš M.

Pa sam na čokolado misl pa na :duda:, nč druzga in boš vidla, bo hitr mim.

Lp
Pika74
:metulj:

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Sedimentacija za HSG
21.1.2005 16:09:18   
anadejka
Thanks Pika,tut jest sem mela danes hudo gnečo v službi.Hvala Bogu grem zdej domov:bravo:.
Punce hvala vam za pestke:miska: in lepe želje.Ko mi bo v pon.na tistem stolu najbolj hudo se bom spomnila na vas:love:,potem mi bo lažje.V torek se pa tko in tko že beremo.Komaj čakam.

Pridne bodte in lepo se imejte,pa sončku se nasmejte;)!!!

Rada ves ima...............andrejka76:miska:

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Sedimentacija za HSG
21.1.2005 20:22:27   
miska2004
Andrejka76, držim pesti da ne bo nč bolel, pa da bo uspelo, da boš potem kmalu :nosecka:

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?