|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenje ponoči
29.1.2008 12:01:10   
palas
Lep pozdrav!
Sem novopečena mamica (sinek star 12 dni) in imam eno vprašanje. Mogoče trapasto, pa vseeno. Kolikokrat otročička dojite ponoči? Jaz tudi ponoči vstajam na tri ure, ko se malček zbudi?! Aja, ali ga ponoči previjate?
Hvala za pomoč!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenje ponoči
29.1.2008 12:04:09   
Lunc_a
dojila sva se kolikokrat je sam hotel,tudi do 15 x na noč. ne ponoči nisem previjala

(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenje ponoči
29.1.2008 12:12:20   
biga
Dojila sem ga na tri ure (ponoči), ker je slabo pridobival na teži, previjala sem ga pa le, če je bil pokakan ali fino polulan, pa še to skoraj v temi, da se ni razčul.

(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenje ponoči
29.1.2008 12:17:22   
madela
Prvi mesec je dojenje zelo nepredvidljivo,tako podnevi kot ponoči. Kasneje pa otrok dobi neki ritem in že skoraj v naprej veš kdaj se bo zbudil za dojenje.
Sicer pa ponoči nisem previjala,razen v primeru res polne plenice.
Se mi zdi,da sedaj našega 1 letnika večkrat previjam ponoči,kot se ga kot dojenčka.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojenje ponoči
29.1.2008 12:52:16   
TinaUros
Mi smo lepo pridobivali na teži, zato ga ponoci nisem zbujala. Zbujal se je sam 2-3 krat na noč, včasih tudi samo 1krat. Previjala sem ga pa vedno. ker je bila zmerom plenica prav nabita:)
...je pa res, da sva se podnevi bolj pogosto dojila:)

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojenje ponoči
29.1.2008 12:57:29   
willma
dojenje: koliko se je hotel;

previjanje: le če se je pokakal ali preveč lulal;

(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dojenje ponoči
29.1.2008 15:35:09   
Anonimen
Starejšo, ker ni tako pridobivala na teži, sem jo ponoči zbujala na 3 ure, tamala se pa itak priklaplja, v slabih dneh tudi na 1 uro user posted image ...

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dojenje ponoči
29.1.2008 15:42:50   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: willma

dojenje: koliko se je hotel;

previjanje: le če se je pokakal ali preveč lulal;


enako

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
29.1.2008 16:20:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dojenje ponoči
29.1.2008 16:48:37   
BibaMaJa
Dojiva se na 1,5 ure do 3 ur, ko pač rabi.
Previjem ga ko je pokakan (skoraj vednouser posted image ).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dojenje ponoči
29.1.2008 18:40:00   
sandra85
1. mesec se mi je dojil ponoči in podnevi na 1 uro, ali celo manj...
ponoči ga ne previjam-edino če bi se pokakal-to pa se je kdaj zgodilo ko je bil še 1 ali 2 meseca star, zaj mi ne kaka več ponoči


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu BibaMaJa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dojenje ponoči
29.1.2008 18:44:14   
Anonimen
Kadar se je zbudila.
Previjala je nisem, ekstra budila tudi nikoli.

Je pa vedno samo pojedla in zapolhala naprej....user posted image

(odgovor članu palas)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dojenje ponoči
29.1.2008 22:11:43   
mehurčica
Zelo različno. Stara je 3 mesece in jo včasih dojim na 1 uro celo noč, ponavadi pa na 3-4. Starejšega sem od 4.-7.meseca dojila na cca.2 uri, od 7.-8,5 meseca pa OGROMNO. Tud po 20x-30x.user posted image Dude ni hotel.
Tako da na 3 ure je balzam.user posted image Upam, da sestrica ne bo šla po bratecovih stopinjah glede tega.user posted image

Na zečtku ko še kakajo ponoči sem previjala, potem pa več ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dojenje ponoči
29.1.2008 22:22:45   
Paštetka
prvega tudi na 10 minut (koliko je to na noč? user posted image ), druga se doji 1-2 x na nočuser posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dojenje ponoči
29.1.2008 23:03:34   
lelaval
Če so se zbudili - ampak jaz sem imela srečo pri vseh 3 - so spali celo noč od začetka, tako, da so bila nočna zbujanja res redka. user posted image
Previjala pa nisem nikoli, razen, če se je kateri pokakal. Še kupčka nisem podrla, lepo ležečega nazaj v posteljico.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dojenje ponoči
30.1.2008 1:15:47   
sneška_
V prvemu mesecu se je sama zbujala da bi je dojila. Pol pa je  začela sama svoj ritem  in nočno zbujanje je zdaj zelo redko. Večinoma je podojim po dnevu. Previjala je pa ponoči nisem. Enako kot prvo hčero.

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?