|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroška potovalka
31.1.2008 9:54:50   
lea23
rada bi kupila kakšno luštno potovalko srednje velikosti ( lahko tudi potovalni kovček ) za tamalo. sem gledala pri samsonite, pa ni nič pametnega. pa v DZS in centromerkuju v lj tudi nič nimajo. pa v ljubljani v BTCju imajo samo "za odrasle", nobene pa take primerne bolj za otroke..
bi rada kupila za moževo nečakinjo za rojstni dan ( ker se je že zadnč pritoževala da vse njene prijateljice imajo take otroške potovalke.. za na morje, za šolo v naravi.. ). sem jo že  mimogrede vprašala če mogoče ve kje se jih kupi, ali pa če jih je že videla v kakšni trgovini, pa je rekla da ne user posted image  bi pa rada kakšen tak motiv ki bo nekaj časa "in", ne pa kakšnih trenutnih kitov kot so kity, bombažki in podobno kar bo čez 2 leti že out. user posted image  
kakšen lep snupi, ali rožice, ali kej podobnega user posted image  
kje bi to lahko kupila? ali pa če je kakšna internetna stran kjer lahko to po spletu naročim ( razen ebay ) ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroška potovalka
31.1.2008 10:08:47   
Gordana-3
http://www.kinder-online-shop.ch/advanced_search_result.php?keywords=trolley
tukaj si poglej, samo so kar drage te potovalke

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroška potovalka
31.1.2008 10:17:20   
frutka_
Samsonite ima male torbe na kolesa. Tiste ti niso všeč?
Sicer pa poglejte v kakšni trgovini s športno opremo. Morda bodo imeli tam.
Če ne boš našla pa kupi torbo v dekliški barviuser posted image , ziher ne boš mimo usekala.

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroška potovalka
31.1.2008 10:41:28   
Metuljček Cekinček
Mislim, da sem zadnjič videla otroške potovalke na kolesih v H&M v Ljubljani (tam, kjer imajo spodnje perilo, kape in podobne zadeve). Fantovske mislim, da so bile z motivi Spidermana, dekliške pa nisem gledala.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroška potovalka
31.1.2008 10:43:30   
frutka_
Ja, zole ima moj sine. Z motivom Sponge Boba. Ampak so majhne. Vanjo dobiš morda 2kompleta rezervnih oblačil pa kakšno manjšo igračko.

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroška potovalka
31.1.2008 11:09:23   
lea23
metuljček in kutika, a se mogoče spomnita kakšne so bile cene?
no sej če ne dobim kakšne večje potovalke, bo pa ta mal manjša dobra user posted image  lih tolk da je pač potovalka ( da ni ruzak! ), pa da notri lahko spravi nekaj za oblečt če gre recimo k babici prespat in podobno.
ker ruzake ima, ampak ona hoče bit velika dama in si ful želi potovalko user posted image  
a so enobarvne, al imajo kakšne motive?

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroška potovalka
31.1.2008 11:21:31   
lea23
user posted image  tale mi je luštna, ampak bi jo mogla naročit v nemški spletni trgovini user posted image
če bi blo kaj bolj specifičnega bi naročila tudi preko tuje spletne trgovine, ampak zarad ene potovalke se mi res neda toliko komplicirat user posted image  bi jo raje enostavneje kupila tukaj pri nas v sloveniji in čao

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroška potovalka
31.1.2008 12:29:14   
Metuljček Cekinček
Žal nisem pogledala, koliko stane potovalka v H&M user posted image .

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroška potovalka
31.1.2008 12:34:04   
Anonimen
roxy so men rees najlepše in tut kvalitetne. sam so pa pomojem precej drage.user posted image

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroška potovalka
31.1.2008 12:34:21   
frutka_
Tale mali kuferček iz H&M stane manj kot 20eur. Za deklico je z motivom Bambija in pepelke se mi zdi. Roza je v glavnem. Ampak tudi Sponge Bob je lušten, če ga ima rada.

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otroška potovalka
31.1.2008 14:16:05   
lea23
ravno danes smo dobili reklamo od hoferja pa so notri ene potovalke v svetloroza in črni barvi user posted image  čeprav tale svetla barva izgleda kot bela in bo pomoje takoj umazana user posted image
ah sej ni važno, skratka bom šla kupit tole v hoferja, stane itak samo 8 evrov user posted image  pa bom še šla v interšpar po eno barbiko in to je to. hvala vam! user posted image  

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otroška potovalka
1.2.2008 10:47:44   
willma
Če pa bo še katera iskala: včeraj sem v trgovini pikapolonica našla zelo punčkasto, zelo roza potovalko. Stane 56eur.

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?