|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam po pohištvo za otrooško sobo?
26.1.2008 22:04:32   
Anonimen
Oj punce!

Naša priceska bo v kratkem stara 15 m in ker se selimo v naše novo stanovanje, kjer bo imela svojo sobico,....rabim idejo kje kupit otroško sobo?
V Baby centru sva že bila, pa nimajo take barve kot bi jo mi2 rada.
Imate kakšen predlog?

Hvala za pomoč.

pa-pa

< Sporočilo je popravil Sibil RR -- 29.1.2008 21:43:25 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAM PO POHIŠTVO ZA OTROŠKO
26.1.2008 22:21:53   
ZmajTolovaj
Odvisno od želja in načrtov - npr. moj brat je dal delati po meri iz masive in je tudi dražje, mi smo nabavili v Ikei za veliko ceneje; razlika pa je, da bo pri njih otroška soba ostala otroška soba in je to dolgoročno, pri nas pa bomo čez par let izvedli selitev - midva v malo sobo, otroci (upam, da jih bo takrat že več) pa v najino veliko spalnico, kjer je več prostora, zato se nam ne splača preveč investirat, pa še raje puščam prostor za spremembe in preurejanje.



_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAM PO POHIŠTVO ZA OTROŠKO
26.1.2008 23:11:09   
gaya24
V Ikei

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAM PO POHIŠTVO ZA OTROŠKO
26.1.2008 23:48:52   
Marogica
Ikea

http://www.ikea.com/at/de/catalog/categories/range/10389/10399/

Na levi strani je razdeljeno po kategorijah, "spanje", "shranjevanje"......

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAM PO POHIŠTVO ZA OTROŠKO
27.1.2008 10:31:13   
lea23
v ikei so sobice ful poceni, ni pa to nevemkako kakovostno.. odvisno ali jo kupiš za krajši čas ( 2, 3,4 leta ), ali za dlje. user posted image  
midva jo bova naročila v izi mobili. sva že dala zrisat načrt, ker naša sobica je fil majhna ( 7 kvadratov ) in želiva čimbolj racionalno izkoristit prostor. tako da za naju standardne velikosti sobic nebi prišle v poštev..
bo pa v svetlorjavi - rumeni barvi.. pohištvo je rjave barve, samo tiste sprednje ploskve so v svetlo rumeni barvi.

evo naša sobica bo podobna telim dvema, le da zgoraj ne bo postelje ( samo omare ), in da bo za enega otroka. :
user posted image user posted image

midva pisalne mize ne bova kupovala že zdaj, ampak bova v ikei kupila samo tisto okroglo mizico in 3 stolčke. da bo imela malo za risat in za igrat. tko da ko bo šla v šolo ji bova samo še mizo dokupila.
ful se mi zdi brezveze, to kar dela večina mamic, da v ikei kupijo pohištvo.. posteljo dolgo 160cm, jogij dolg 160cm,  in podobno.. men se zdi to ful škoda denarja. raje kupim zdaj orenk sobico, pa jo bo imela nekje do konec osnovne šole, dokler si ne bo sama umislila nove "najstniške".    

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
27.1.2008 10:58:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lea23)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAM PO POHIŠTVO ZA OTROŠKO
27.1.2008 11:01:10   
Marogica
Moje razmišljanje je podobno, kot od bambine. Otroku sobice ne kupuješ za 15 let. Najprej je otroška, potem mladinska...... torej zakaj dajati dosti denarja, če jo boš po 4 ali 5 letih zamenjala? Za ta kratek čas pa res ni potrebna vrhunska kvaliteta. Razen, če ne veš, kam z denarjem oz. ti je vseeno koliko ga porabiš.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KAM PO POHIŠTVO ZA OTROŠKO
27.1.2008 11:57:41   
*maja
Mi smo jo dali delat v Izi mobili in je super pa še cena je nekako sprejemljiva user posted image .

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KAM PO POHIŠTVO ZA OTROŠKO
27.1.2008 14:13:43   
lea23
ja meni so tudi od izi mobili najlepše user posted image

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KAM PO POHIŠTVO ZA OTROŠKO
28.1.2008 9:38:01   
ZmajTolovaj
ful se mi zdi brezveze, to kar dela večina mamic, da v ikei kupijo pohištvo


Saj pravim, zakaj tako - ker je to kratkoročno, poleg tega ima Ikea lepe stvari, vsaj za moj okus, razmerje med ceno in kakovostjo pa je več kot dobro. Vse, kar sem kupila, se super obnese.
Pa kot pravi bambina - naj dela s sobo, kar hoče. Tako mi vsaj ne bo škoda, ko bom kakega dne zagledala vse popisano s flumastrom user posted image .
Je pa tistale sobica na sliki, ki jo je prilepla lea23, naravnost božanska, se strinjam. user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KAM PO POHIŠTVO ZA OTROŠKO
28.1.2008 16:31:04   
mighi
Mi smo tudi letos v fazi kupovanja sobe, ki bo zdržala vsaj 10 let... če želiš kvalitetno sobo se pozanimaj še pri ILES (Mali Princ), BIO DOM (Bioboy)-masiven les.

Naš favorit je tudi Izi mobili, po kvaliteti boljše mogoče samo še City Line (ITA), kjer je pa 2x dražje. v Ikei še nisva bila, ampak ne verjamem, da imajo modularne rešitve kjer bi lahko imeli 3 postelje v sobici 2,5x4,5m. (npr. zamaknjn pograd+ dodatno izvlečno ležišče). Pa srečno, aja cenovni rang vseh naših je nekje 1300-1600€, samo v Ita je nad 3k€user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KAM PO POHIŠTVO ZA OTROŠKO
28.1.2008 21:33:37   
lea23
sobice od izi mobili se gibljejo okoli 1000€ user posted image  je pa to za enega otroka..

(odgovor članu mighi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KAM PO POHIŠTVO ZA OTROŠKO
29.1.2008 11:52:48   
Anonimen
Oj!

No pa smo našli naso sobico.
Včeraj sem klicala v podjete Sadeko v Rimske toplice in mi bodo naredili roza-belo sobico.Dobili jo bomo sicer šele konec feb., ampak nič hudega, ker takrat pride tudi ostalo pohištvo.Sobica bo uporabna tam nekje do 3-4 leta, potem pa novo.
Sem bla pa dudi v Trzinu pri Kirn.Povirk in moram rečt, da imajo prav lepe sobice.

No taka bo sobica naše princeske le da bo roza-bela kombinacija in da bo postelja , prav postelja in ne posteljica kot je tu na sliki.
Stene smo že prebarvali, zdaj samo še pohištvo počakamo,potem pa vam pošljem slikico, kako bo to zgledalo.

Fuuuuuull vam hvala za pomoč in dane ideje.
user posted image

(odgovor članu lea23)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KAM PO POHIŠTVO ZA OTROŠKO
29.1.2008 17:35:58   
lea23
tole se men zdi bolj sobica za dojenčke user posted image
no ampak če bo navadna postelja 90×200, pol je ok user posted image
ampak.. kam boste spravili pa vse igrače? ker tole je previjalna miza..
a ni ta omara mal majhna za vsa oblačila? al boste večinoma oblačil imeli v spalnici v vajini omari?
drugač je pa tudi meni luštna tale vaša bodoča sobica, pa tudi jst bi jo imela v roza barvi če bi izi mobil imel lep roza odtenek user posted image
a te smem prašat, kakšna bo pa prišla cena sobice?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KAM PO POHIŠTVO ZA OTROŠKO
31.1.2008 11:19:44   
pupca
midva sva jih včeraj  šla kupit v lesnino sobo.mali je star  3leta in sva vzela kar mladinsko.veliko omaro ,posteljo,nočno omarico.vzela  sva vse dvojno ker načrtujeva še enega  otroka.dala sva pa 1200evrov.

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: KAM PO POHIŠTVO ZA OTROŠKO
31.1.2008 16:30:51   
tinadvojčica
Jaz sem kupila v Ikei dve sobici za 600 eurov in prav lepo izgledata. Razmišljam pa kot bambina in jo bomo čez par let zamenjali, ampak bomo najbrž spet šli v Ikeo, ker imamo veliko stvari od tam in se vse dobro drži.Bom tudi jaz poslikala zdaj in dala v album.

(odgovor članu pupca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: KAM PO POHIŠTVO ZA OTROŠKO
31.1.2008 17:50:47   
tinadvojčica
Hočem dati v album pa ne gre. Nekaj očitno ne dela. Bom kasneje še enkrat probala.

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: KAM PO POHIŠTVO ZA OTROŠKO
31.1.2008 18:18:27   
tinadvojčica
Evo fotke so v albumu!

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: KAM PO POHIŠTVO ZA OTROŠKO
31.1.2008 21:36:28   
ZmajTolovaj
Tinadvojčica, sem šla gledat, super!!! Meni je Ikea zakon, res, ker je dost poceni in sploh ni slaba kvaliteta, kot veliko ljudi misli, priznam da sem bila tudi jaz dolgo dolgo skeptična, zdaj pa bi lahko odprla Ikea fan club, res. Sem navdušena!
Jutri še jaz poslikam našo sobico pa dam fotke gor, ok user posted image .

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: KAM PO POHIŠTVO ZA OTROŠKO
1.2.2008 20:28:44   
Anonimen
Oj!

Tinadvojčica, jest sem šla tud pogledat in imate res leeepoo sobico.Mi je všeč.
Sem tud sama gledala Ikeine stavri in so mi všeč, ampak trenutno smo v taki gužvi, da nimam časa, da bi šla do Graz-a.Ampak, ko se stvari malce poležejo, bom sigurno šla po nekatere "drobnarije" v Ikeo.

Lea23, to ni sobica za dojenčke ampak za otročke do 3 do 4 leta starosti.
Saj sem napisala, da mi nismo naročil posteljico (to smo že prerasli in našo tudi že prodali),ampak POSTELJO.Žal pa na njihovi strani nimajo nobene,druge slike,kot to.
Nisva pa naročvala take sobice, katero bo imela do 10 leta starosti, ker se nama zdi to "butasto".Ko bo čas za veliko sobico, bomo pač takrat naročli veliko.
No sobica bo uglavnem carska.......... in mi se je fuuull veselimo.user posted image user posted image



(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
1.2.2008 22:55:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lea23)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: KAM PO POHIŠTVO ZA OTROŠKO
2.2.2008 10:10:13   
Špacka
IZVIRNO SPOROČILO: bambina

IZVIRNO SPOROČILO: lea23

sobice od izi mobili se gibljejo okoli 1000€ user posted image  je pa to za enega otroka..


Naša Ikeina sobica bo pa prišla cca 450€ user posted image


Mi smo mali kupili sobico v Lesnini, cena cca. 500 €, hotela sem takšno otroško, punčkasto...in je res takšna, roza z rožicamiuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: KAM PO POHIŠTVO ZA OTROŠKO
2.2.2008 16:02:52   
lea23
špacka a imaš mogoče kakšne slikice od vaše sobice? user posted image

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?