|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanositev in kg
4.1.2008 6:28:00   
tinec78
Živjo,

Čeprav vas že nekaj časa pridno prebiram, sem danes čisto frišno registrirana. Tudi midva načrtujeva otročička. Novembra sem prenehala z jemanjem kt in z novim letom začela jemati folno kislino, tako da greva čez nekaj mesecev "v napad", prej pa še nekaj vprašanj za tiste, ki so bile v podobnih situacijah... Že kar nekaj časa, kaki 2 leti bremzava zanositev zaradi prevečnih kg, ki jih imam (pa ne govorim o 1-2kg), zdaj se že kar nekaj mesecev trudim shujšat in mi lepo uspeva, zavedam se, da neka suhica nikdar ne bom, bi pa vseeno rada zgubila še kakih 10 kg predenj zanosim. V bistvu me zanimajo izkušnje meni podobnih (se pravi buhteljnov - kot mi pravi moj mož :)), koliko ste se zredile v nosečnosti, ali ste zaradi teže imele težave zanosit, težave med nosečnostjo... zavedam se da je sigurno težje imeti prekomerno težo in biti noseča, sem o tem že dostikrat debatirala z ginekologinjo, nosečnosti mi ona nikakakor ne odsvetuje, pravi pa da mi bo težje. Prosim vas če svoje izkušnje delite z menoj.

Hvala!

LP, Tina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zanositev in kg
4.1.2008 7:08:17   
Lunca1
Pozdravljena!

Jaz imam kar precejšen plus in v prvi nosečnosti nisem imela hujših težav. Zredila sem se za 9 kg, od tega sta šle dve najprej dol, se pravi v bistvu za 7, zdaj v drugo, pa sem najprej shujšala za 3 kg in se do danes zredila za 7 kg, se pravi v bistvu 4. Pa nič kaj posebej ne pazim, ampak moje telo sama zaznava, da je shramba že polna. daj v drugo imam večje težave zdaj na koncu, samo to je posledica nošenja spredaj, ker imam kar velik trebuh.

Samo toliko da te opozorim, če boš preveč rigorozno hujšala, se ti zna zgodit, da boš izgubila menstruacijo in boš težje zanosila oz. ne boš mogla, dokler menstruacije ne bo nazaj.

Želim ti lep nosečnost.

(odgovor članu tinec78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zanositev in kg
4.1.2008 7:23:31   
vesna.com
Po moje čist odvisno od osebe.Jst sem mela prvič mal preveč kg zredila sem se za
27,drugič sem zanosila še z vsemi pridelanimi kg,zredila pa sem se 6kg.Z zanositvijo in nosečnostjo nisem imela težev.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zanositev in kg
4.1.2008 7:29:46   
tinec78
Hoj,

Hvala obema za odgovore.
Ne hujšam za vsako ceno... poskušam se pravilno prehranjevat in bit telesno aktivna, poskušam zgubit 1kg na teden, ni pa pogoj in ne za ceno stradanja, ker vem da to nikamor ne pelje.

LP,

Tina

(odgovor članu tinec78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zanositev in kg
4.1.2008 7:42:58   
2.2.
sem tudi med obilnejšimi v nosečnosti sem se zredila za 10kg po porodu sem izgubila 5kg zdaj med porodniško pa še pridobila teh 5kg ta ko da sem na istem ko sem bila noseča. za to sem si sama kriva ker očitno dobro kuham, vem pa da ne veliko pojem ampak rada imam kruh to je pa največja napaka. ko bom začela delat v službi vem da bodo šli kg dol ker se bom gibala samo rada bi pa tudi izgubila kar nekaj kg preden bi ponovno zanosila zaradi kakšnih težav....

(odgovor članu tinec78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zanositev in kg
4.1.2008 10:22:24   
dana
Jaz ti lahko povem kako je bilo pri moji svakinji, ki ima kakšnih 20 kg preveč. Po dveh letih jima je uspelo, da je zanosila. Seveda pa ne ve, ali je bila prekomerna teža razlog temu. Nosečnost je potem potekala normalno, njeno počutje je bilo dobro, porod je bil šolski primer (rodila v 3 urah, imela je samo svoje popadke, nič šivana).

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zanositev in kg
4.1.2008 13:27:35   
nincrli
IZVIRNO SPOROČILO: tinec78

Hoj,

Hvala obema za odgovore.
Ne hujšam za vsako ceno... poskušam se pravilno prehranjevat in bit telesno aktivna, poskušam zgubit 1kg na teden, ni pa pogoj in ne za ceno stradanja, ker vem da to nikamor ne pelje.

LP,

Tina





Na kak način pa hujšaš da ti rata - 1 kg na teden? Js bi tut rabla par kg dol dat še posebej sedaj po veselem decembruuser posted image ... Sam nočem pa da bi to vplivalo na zanositev...user posted image

(odgovor članu tinec78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zanositev in kg
4.1.2008 13:51:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tinec78

Živjo,

Čeprav vas že nekaj časa pridno prebiram, sem danes čisto frišno registrirana. Tudi midva načrtujeva otročička. Novembra sem prenehala z jemanjem kt in z novim letom začela jemati folno kislino, tako da greva čez nekaj mesecev "v napad", prej pa še nekaj vprašanj za tiste, ki so bile v podobnih situacijah... Že kar nekaj časa, kaki 2 leti bremzava zanositev zaradi prevečnih kg, ki jih imam (pa ne govorim o 1-2kg), zdaj se že kar nekaj mesecev trudim shujšat in mi lepo uspeva, zavedam se, da neka suhica nikdar ne bom, bi pa vseeno rada zgubila še kakih 10 kg predenj zanosim. V bistvu me zanimajo izkušnje meni podobnih (se pravi buhteljnov - kot mi pravi moj mož :)), koliko ste se zredile v nosečnosti, ali ste zaradi teže imele težave zanosit, težave med nosečnostjo... zavedam se da je sigurno težje imeti prekomerno težo in biti noseča, sem o tem že dostikrat debatirala z ginekologinjo, nosečnosti mi ona nikakakor ne odsvetuje, pravi pa da mi bo težje. Prosim vas če svoje izkušnje delite z menoj.

Hvala!

LP, Tina



Ah Tina nic se ne sekiraj. Ce imas voljo bos dosegla cilj.user posted image
Moja izkusnja je pa takale...prvega user posted image  sem zanosila zelo suha. Skratka celo zivljenje sem bila suha,ko sem bila majhna me je mama morala celo vozit na tehtanje,ker sem se jim zdela podhranjena...
Ko sem zanosila prvega user posted image  sem se zredila  za 42 kg. Ja prav si slisala...Katastrofa!! Ampak jaz sem bila skoz lacna...skoz.
In to 42 kg ob tem da sem bila vegeterijanka...Skratka piskoti, sladoled, krompir in makaroni pa spet 10 kg piskotov ...
Potem sem sicer shujsala 20 kg toda se vedno sem na visino 170 cm imela 80kg. Pa so mi govorili da moram seshujsat da bom lahko zanosila...pa sem se sekirala pa hujsala pa redila...
5kg dol 8 gor in tako dalje...in sem spet postala zelo okrogla ...
In ko sem se nehala sekirat sem po 10 letih matranja zanosila kot bi pihnil...
Debela kot buhtelj... sem v drugi nosecnosti brez da bi se kaj bremzala pridobila samo 8 kg...
In sedaj sem se vedno okrogla in sem zopet user posted image  v 5 mesecu pa sem do sedaj pridobila 4kg. Pa zopet nic ne pazim...

No saj da ne bo pomote jaz ne zagovarjam debelosti in imam namen po tej nosecnosti spet zacet hujsat...Ker ni zdravo biti pretirano debel nikdar pa se ne sekiram zaradi izgleda...Ce se zasekiram se zaradi slabega pocutja, ki ga prinesejo odvecne kile...
Ce se ti dobro pocutis in si zadovoljna potem se nic ne obremenjuj...Ti kar zanosi in zelim ti srecno in enega lepega zdravega user posted image

L.P. El Domy

(odgovor članu tinec78)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zanositev in kg
4.1.2008 13:56:42   
TONČI.
Samo toliko da te opozorim, če boš preveč rigorozno hujšala, se ti zna zgodit, da boš izgubila menstruacijo in boš težje zanosila oz. ne boš mogla, dokler menstruacije ne bo nazaj.


Ravno to sem mislila napisat. Pred nosečnostjo moraš biti taka kot si. Ne sedaj hujšat. Telo te bo "štrafalo" zaradi tega. Boljš da si malo bolj močna, kot pa dasedaj greš mučit telo.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zanositev in kg
4.1.2008 15:05:32   
majči22
IZVIRNO SPOROČILO: tinec78

Živjo,

Čeprav vas že nekaj časa pridno prebiram, sem danes čisto frišno registrirana. Tudi midva načrtujeva otročička. Novembra sem prenehala z jemanjem kt in z novim letom začela jemati folno kislino, tako da greva čez nekaj mesecev "v napad", prej pa še nekaj vprašanj za tiste, ki so bile v podobnih situacijah... Že kar nekaj časa, kaki 2 leti bremzava zanositev zaradi prevečnih kg, ki jih imam (pa ne govorim o 1-2kg), zdaj se že kar nekaj mesecev trudim shujšat in mi lepo uspeva, zavedam se, da neka suhica nikdar ne bom, bi pa vseeno rada zgubila še kakih 10 kg predenj zanosim. V bistvu me zanimajo izkušnje meni podobnih (se pravi buhteljnov - kot mi pravi moj mož :)), koliko ste se zredile v nosečnosti, ali ste zaradi teže imele težave zanosit, težave med nosečnostjo... zavedam se da je sigurno težje imeti prekomerno težo in biti noseča, sem o tem že dostikrat debatirala z ginekologinjo, nosečnosti mi ona nikakakor ne odsvetuje, pravi pa da mi bo težje. Prosim vas če svoje izkušnje delite z menoj.

Hvala!

LP, Tina




Lep pozdrav iz moje strani!

Jest ti predlagam, da ne gledaš tok na to kok moraš shujšat preden zanosiš. Kolikor kg boš imela jih pa boš.
Noben ti ne more dat garancije, da potem ko boš shujšala, da boš tudi mal kg v sami nosečnosti pridobila. Lahko boš s temi kg ki jih imaš sedaj pridobila samo 5kg.
Poznam kolegico, ki je pred zanositvijo imela malo preveč kg. Pa se je tok obremenjevala za kaj ni shujšala, pa da se bo med nosečnostjo preveč zredila in tako naprej.
No na koncu se je vsega skup zredila 3kg, po porodu je izgubila pa še 7 kg. Ima pa zdravega sina starega 6m.

No sama najbolje veš kaj je dobro zate.

Lep dan.



(odgovor članu tinec78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zanositev in kg
4.1.2008 15:18:32   
Colicka
O to je pa tema, ki tudi mene zanima :)

Midva sva tud odlašala z nosečnostjo, ne samo zaradi kil, ampak tudi službe, domeka itd itd
zdej sva pa rekla - mah sva na dobri poti, da bova kmalu na svojem, stara sva dovolj, shujšala vprašanje kdaj bom ... ker se mi ne da ... je res težko saj same veste ... zdej ko se pa trudiva zanosti pa tud ne želim ne vem kako malo jest, ker nikoli ne vem, kdaj bom zanosila (mam vsaj izgovor zakaj nehujšam hehe), prvi tedni so pa za razvoj otroka zelo pomembni a ne če kaj vem ;) Tako da se ne sekiram  - želim zanostiti in imet dojenčka, bo že kdaj kasneje čas za hujšanje :) Drugača pa poznam prijateljice, ki so zanosile s pribl. 80-90 kg, pa ni nobena imela nikol težav, samo ginekologinja jih je pač večkrat opozorila na giabnje in zdravno prehrano in to je to, tako da punce ...ne se sekirat in čim prej user posted image  :)

Drugače me pa zanima s kolk kg ste zanosile ...jaz jih mam enih 95 user posted image  pa se drugač zdravstveno dobro počutim, samo slabe volje sem včasih to pa verjetno doleti tudi suhice, ki si mislijo, da imajo preveč kil ...tako da ...   Sej bo boljše enkrat ;) hehe sicer pa če se imata dva rada, kilogrami niso pomembni, sreča prihaja iz srca ne iz videza! :) In mene moj moćek sprejema takšno kot sem! ;)


(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zanositev in kg
4.1.2008 15:24:11   
Colicka
****:

Rekla si, da s vegetarjianka ...tudi jaz ...
pa me zanima, a si mogla v nosečnosti jest kej mesa, meni frendi pa sorodniki pravijo, da takrat bom pa res mogla, pa ne ven no ...jaz res ne morem a bo to kaj narobe, kaj pravi ginekolog na to ...jaz še nisem tako daleč, da bi vedela, kaj me čaka ...prosim za odgovor ...drugalče sem pa zdrava, kri, voda vse ok; kljub temu ..vegetarijanka sem pa pet let ...ti?

(odgovor članu Colicka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zanositev in kg
4.1.2008 15:37:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Colicka

****:

Rekla si, da s vegetarjianka ...tudi jaz ...
pa me zanima, a si mogla v nosečnosti jest kej mesa, meni frendi pa sorodniki pravijo, da takrat bom pa res mogla, pa ne ven no ...jaz res ne morem a bo to kaj narobe, kaj pravi ginekolog na to ...jaz še nisem tako daleč, da bi vedela, kaj me čaka ...prosim za odgovor ...drugalče sem pa zdrava, kri, voda vse ok; kljub temu ..vegetarijanka sem pa pet let ...ti?


No jaz sem bila 7 let vegeterjanka... po 3 letih vegeterjanstva sem zanosila, vso nosecnost nisem jedla nobenega mesa in mesnih izdelkov...samo sir,mleko in jaca ...
Otrok se je rodil zelo zdrav ,tisto oceno ki jo dajo ob rojstvu (apgar al kako se rece) je imel najprej 9 potem pa 10.
Popolnoma zdrav fantek!!

No tudi vec kot leto dni sem vztrajala pri malemu na vegeterjanski prehrani in pediatrinja ni nikoli rekla da bi bilo kaj narobe..bil je zdrav fant..
No potem pa je v vrtcu zacel godrnjati zakaj drugi jedo salamo on pa ne in pa hrenovke i.t.d.
Seveda mi je bilo takoj jasno da ne morem svojemu otroku vsiljevati svojih prehrambenih navad...In tako sem mu zacela dajati vse po cemer je pokazal interes. Razen svinjine seveda!!!
Tako sem potem tudi sama sedaj na tem da sem in tja po jem kako hrenovko in pisancjo salamo.... morda kak prsni kos pisanca...
Tako da vegeterjanka nisem vec... nisem pa tudi kak mesojedec.

V glavnem da skrajsam.... otrok ki sem ga rodila v svojem obdobju vegeterjanstva je bil cist super. Pa ceprav so mi sorodniki govorili vse sorta stvari med drugim tudi da bo prav gotovo prizadet, ker tud juhe ne jem i.t.d.

Sama ves kako se najbolje pocutis in da si zdrava. Seveda pa moras v nosecnosti res nadomescat  vse kar bi drugace pridobila preko mesa...
O tem pa se posvetuj z ginekologom. Sicer pa otrok tako vzame vse kar rabi in ce bo komu manjkalo bo tebi ne otroku...

Pa s kilam se tud ne obremenjevat!!user posted image user posted image

(odgovor članu Colicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zanositev in kg
4.1.2008 16:07:47   
tinec78
Hoj,

Sem prav navdušena da se je ta debata tako lepo razvila...
nincrli, nisem še noseča in ko enkrat bom nimam nobenega namena hujšat med nosečnostjo...

Tudi zdaj, kar počnem ni hujšanje, je zdrav način življenja, pravilno prehranjevanje, s čim manj pregreh in telovadba... kaka kila pa gre kdaj pa gdaj dol čisto zaradi tega ker se telo na zdravi način življenja privaja. Tudi ginekologinja mi je svetovala naj se se že pred nosečnostjo "navadim" zdravega prehranjevanja, mi ga bo med nosečnostjo lažje vzdrževati in posledično naj bi pridobila manj kil... bomo videli. sicer pa, kolikor bo šlo dol, bo šlo dol, vsekakor pa se bom bolj v roke vzela ko bo otročiček enkrat tu... sicer pa se počutim super, načeloma nikdar nisem imela zdravstvenih težav zaradi teže, sem športnica; športnica, ki ima rada čokolado!!user posted image
Pa tudi jaz sem vegetarjanka... tko da sigurno ne velja da so vegetarjanke same suhice... med nosečnostjo pa bom tudi ostala, ker menim, da mi zelenjava, žita, mlečni izdelki in ribe (jem ribe!) zadovoljijo potrebe po vseh snoveh, ki jih telo potrebuje.


LP Vsem

Tina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zanositev in kg
4.1.2008 16:12:04   
Colicka
****, ful hvala ...si me kr potolažila, ker srčno upam, da se ne bom rabila matrat z mesom ...drugače sem pa vegetarijanka samo jaz, moj mož pa ne  (čeprav je lahko utdi poveč dni brez mesa, ker obožuje zelenjavo ... in ni norna meso, čeprav pravi, da brez kakšnih dobrih čepapov pa en bi plo hehe), tako da meni osebno ni nikoli padlo na pamet, da bi bil moj otrok vegetarijanec ...jedel b vse,  seveda tudi meso , t da sem jaz vegi je moja osebna odločitev ...in nima veze z otrokom ...

(odgovor članu tinec78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zanositev in kg
4.1.2008 20:38:09   
lindy
No jest sem zanosila s 83kg, sem v 12 tednu in sem se zredila za 1kg, pa sem tud pred zanositvijo hotla hujšat, sam to res ni pametno, ker se potem sam še bolj zrediš. Zdej mal pazim, da ne pojem glih vse, kar vidim in mislim, da je to čist vredu!

(odgovor članu Colicka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zanositev in kg
4.1.2008 21:05:57   
nincrli
lindy
Kolk pa si velika?


Saj med nosečnostjo ne bi hujšala sam zdaj, ko začnevadelat na user posted image  sem misla...sam v primeru da to ne na kaj vpliva...
Eh če ne pa po porodu

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zanositev in kg
4.1.2008 21:17:25   
stunfek
meni je tudi ta tema pri srcu :)
jaz sem zanosila, ko sem imela 72 kil...med nosečnostjo sem jih pridelala 28 in pristala na magični 100-tki. Potem sem lepo šla dol na 74kg in potem kr tko nazaj gor na 90, kjer sem sedaj. Seveda me včasih mal skrbi vsa ta odvečna teža samo ne verjamem več v diete. Januarja 2007 smo začeli delati na drugem user posted image . 4 mesece pred tem datumom sem šla na dieto in shujšala 15 kg...in kaj potem? Potem smo delali nauser posted image , le tega pa od nikoder. In sedaj je leto naokoli in vrnile so se tudi vse moje izgubljene kile. Spet jih imam 90 in zdaj nimam več volje shujšat - volja za user posted image  pa itak da je že. Edina stvar je, da če si predebel je res zelo smotrno, da se med nosečnostjo zdravo prehranjuješ in paziš po svojih najboljših močeh, da se ne zrediš preveč. To pa tudi nameravam storit.
Saj  morda diete res delujejo tudi na daljši rok, samo z mojim karakterjem že ne :) Jaz zase vem, da dokler brez problema pridem na Šmarno goro al pa grem odtečt par km me debelost ne moti do te mere, da bi kaj ukrepala. Me pa špikne, ko se mi zgodi kaj takega: zadnjič sem bila prav velik oblečena v Kr. Gori ker je bilo mraz ko pes in sva se šli s tamalo drsat. Madonca sem se zamislila, ker sem si z veliko muko nataknila drsalke. Res, da so bile čisto nove in tesne ampak porkaš, nisem se počutila najbolje user posted image .


_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zanositev in kg
4.1.2008 21:45:30   
Anonimen
Ja jaz sem imela 95 kg (170cm)pa lepo počasi prišla že na 70kg-junija07, pa se lepo zredila na 80 user posted image user posted image user posted image , sedaj po praznikih pa še zihr kakšen kg gor... me je strah it na tehnicouser posted image
tudi jaz ne verjamem v diete, samo kaj hočeš drugega, ko pa kg gredo tako hitro goruser posted image user posted image
pa glede na to da sem študentka se je zelo težko zdravo prehranjevati user posted image  in imeti ustaljene obroke itd...da o kuhanju ne govorim...user posted image


(odgovor članu stunfek)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zanositev in kg
5.1.2008 11:43:59   
lindy
IZVIRNO SPOROČILO: nincrli

lindy
Kolk pa si velika?


Saj med nosečnostjo ne bi hujšala sam zdaj, ko začnevadelat na user posted image  sem misla...sam v primeru da to ne na kaj vpliva...
Eh če ne pa po porodu


Velika sem 166cm!

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zanositev in kg
5.1.2008 15:41:59   
Anonimen
Mislite da imam preveč kg ? 167cm in celih 70 kg

(odgovor članu tinec78)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zanositev in kg
5.1.2008 15:43:48   
Anonimen
Ne, sploh ne.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zanositev in kg
5.1.2008 20:23:11   
lindy
Ja to boš pa sama najbolj vedla, odvisno za koga in kaj?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zanositev in kg
5.1.2008 20:37:17   
tosja

IZVIRNO SPOROČILO: tinec78

Že kar nekaj časa, kaki 2 leti bremzava zanositev zaradi prevečnih kg, ki jih imam (pa ne govorim o 1-2kg), zdaj se že kar nekaj mesecev trudim shujšat in mi lepo uspeva, zavedam se, da neka suhica nikdar ne bom, bi pa vseeno rada zgubila še kakih 10 kg predenj zanosim. V bistvu me zanimajo izkušnje meni podobnih (se pravi buhteljnov - kot mi pravi moj mož :)), koliko ste se zredile v nosečnosti, ali ste zaradi teže imele težave zanosit, težave med nosečnostjo... zavedam se da je sigurno težje imeti prekomerno težo in biti noseča



Tudi sama sem se tako kot za user posted image borila z odvečnimi kilogrami - 5 let. Po štirih letih čakanja sem odšla po pomoč v ambulanto za zdravljenje neplodnosti. Nikoli mi noben zdravnik ni mojih odvečnih kilogramov kakorkoli povezoval z neplodnostjo, tud vse preiskave so bile bp. Tako sva po čudežu dočakala user posted image
Zakorakala sem v 27t user posted image user posted image user posted image Moji kilogrami pa so na začetnih -2kg user posted image user posted image user posted image Na kar sem zeloooooooooooooo ponosna.
Poznam tud žensko - buhteljček, ki se celo user posted image ni zredila čisto nič! user posted image
Tako, da se ne sekiram, user posted image pridno raste... user posted image
Je pa res, da sem od dne, ko sem zagledala user posted image začela bolj zdravo živet -  in mi res ful ustreza !

Uživaj in se ne sekiraj! Želim ti, da čimprej zagledaš user posted image in začneš uživat  user posted image to enkratno življenjsko obdobje! user posted image



_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tinec78)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: zanositev in kg
6.1.2008 10:46:11   
*chance*
...vidim da nimam sam jst problemov s prekomerno telesno težouser posted image ...
v dobrem mesecu dni sem se zredila za 7 kg, se pravi iz obstoječih 88, na 95kg, kar me zelo moti...glede na to, da sem dve leti nazaj bila na 110kg, je to še čist ok, vendar pa moje počutje ni dobro in zato sem se odločila teh par kilogramov izgubit, pa čeprav se trudim zanosit... v bistvu to ni ne vem kaka dieta, ampak gre bolj za prehranjevanje brez prevelikih maščob in sladkarij... ker ravno zaradi prevelike količine zaužitih sladkarij ter prehrane z dovolj velikim vnosom vitaminov poleg tega pa še jemanjem Elevita, je moja teža tako strmo narasla... Tko da upam da izgubim vsaj teh 7 kg, pa bom mogoče tudi lažje zanosila... bomo vidli;)


(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?