|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako dolgo
30.1.2008 13:15:35   
Anonimen
Imam eno vpr.   Kako dolgo po odnosuuser posted image  ti tester pokaze odgovor?
Recimo vceraj sma user posted image  in kdaj lahko nardim test?
Vnaprej se zahvaljujem za odgovor!
LPuser posted image
user posted image user posted image user posted image

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako dolgo
30.1.2008 13:18:22   
ina82
pravijo da bi naj test pokazal 14 dni po zadnjem spolnem odnosu, ampak je boljše počakat na izostanek user posted image  pa pol nardit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako dolgo
30.1.2008 13:20:16   
Anonimen
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=786972&mpage=1&key=kdaj%2Ctest&#786972

(odgovor članu ina82)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako dolgo
30.1.2008 13:29:39   
Majuska
Kako so eni nestrpni ... user posted image   Anonimna, raje počakaj na izostanek M da ne boš metala denarja proč. Medtem pa veselo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako dolgo
30.1.2008 13:31:50   
Anonimen
Evo sem glih en tak primeren odgovor od Pušenjaka našla; "Če imate dovolj denarja, lahko vsak dan od 6. dneva po domnevni ovulaciji delate teste za nosečnost. Merodajen je itak samo pozitiven test, ker ob negativnem testu pred M ne moremo vedeti, če je nosečnost res odsotna ali pa je samo še "premajhna", da bi "spremenila barvo na testu". Kdaj bo pri kateri nosečnici test postal pozitiven, če gre za nosečnost pa se ne ve točno, menda pri nekaterih pokaže že 5 dni pred pričakovano M, drugim pa niti po izostanku še ne."

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako dolgo
30.1.2008 13:50:54   
stunfek
Ena Nobena...kolk si mi simpatična, ker vsepovprek pušenjaka citiraš user posted image  saj jaz tudi velikokrat na med over net zaidem :)

enkrat sta user posted image pa te že zanima kdaj test naredit? :)
upam, vsaj da v smislu željene zanositve...

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako dolgo
30.1.2008 14:00:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: stunfek

Ena Nobena...kolk si mi simpatična, ker vsepovprek pušenjaka citiraš user posted image  saj jaz tudi velikokrat na med over net zaidem :)


Ma ja... če sem v dvomih mi jih zihr on razjasni. user posted image Jah Puško je moja desna roka.... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu stunfek)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako dolgo
30.1.2008 14:11:23   
Anonimen
CUj nisma enkratuser posted image , trudiva se ze skoraj tri leta, medtem sem ze imela 5 splavov, samo zdaj sem se hotela prepricat kdaj delate ve teste.

(odgovor članu stunfek)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako dolgo
30.1.2008 14:19:53   
stunfek
Aha, ok anonimna, saj nisem nič slabega mislila user posted image
Jaz se za test odločam glede na BT. Če ni nič kaj optimistično visoka, potem testa ne delam. Če pa je BT "prava" potem ga naredim tudi pred izostankom M.
Saj če že 3 leta delata na user posted image  bi pa že ti lahko marsikatero inštruirala kako se stvarem streže! Si že bila pri G in to? HSG, klomifen in ostale standardne zadeve?

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako dolgo
30.1.2008 14:23:36   
Anonimen
ja komaj zdaj me je dala na preglede. Do zdaj sem pa imela samo redne

(odgovor članu stunfek)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako dolgo
30.1.2008 14:25:46   
amajceno
Za klomifen pa sem ze slisala ja. Samo moja G. je taka da jo moram vse jaz spomnit. Se sama ne ve kaj mi je.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako dolgo
30.1.2008 18:53:08   
Anonimen
Preberi si, o tem je ze omenjeno na vsakem forumu.

(odgovor članu amajceno)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Vrtec
Ela123

Ali vaš otrok obiskuje vrtec?

Da (60%)

Ne (40%)


Število vseh glasov: 289

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!