|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avokado
28.1.2008 11:42:07   
alesha
Sama sicer še nikoli nisem niti poskusila avokada, bi ga pa rada pripravila moji tamali. Prosim, da mi svetujete na kakšne načine ga lahko pripravim in kako vem, da je že zrel.




_____________________________

Najina lubica LUNA - 28.05.2007
...in še ena lubica PIKA STELA - 2.5.2010
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avokado
28.1.2008 11:47:15   
Naja30
Zrel je, ko se lupina rahlo vdre pod pritiskom.

Jaz sem ga moji dala pretlačenega z banano, je bilo zelo dobro.

(odgovor članu alesha)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avokado
28.1.2008 13:31:53   
biga
Jaz sem ga probala, pa mi je tako zanič, čisto brez okusa, bolj me spominja na kake oreščke kot na sadje. Sem ga pa vseeno dala mojemu 8-mesečniku, in sicer z banano, in očitno mu je bilo kar dobro. Samo mislim, da je bolje, da mu daješ čim več sezonskega sadja. Veš, ko sem videla, da je iz Brazilije, sem takoj pomislila, s čim vse je našprican, da je prišel od tam.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avokado
28.1.2008 14:47:50   
kaya2007
jaz imam zelo rada avokado, ponavadi ga jem kot namaz, dodam še paradižnik itd. ali pa ga "nafilam" z gorčico...možne so tudi sladke varjante s sadjem, mlekom. še najraje ga imam pa v sushiju user posted image  poglej malo na net za recepte, potem pa prilagodi za user posted image

aja kar se brazilije tiče, pa saj pot od tam dandanes ni tako zelo dolga user posted image  sicer pa pridejo k nam še čisto trdi, nezreli, včasih ga je nemogoče dobit, če bi ga rad takoj pojedel.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avokado
28.1.2008 18:19:59   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: biga

Veš, ko sem videla, da je iz Brazilije, sem takoj pomislila, s čim vse je našprican, da je prišel od tam.


Ja a banane pa pri nas rastejo pa jih ravno tako daš svojemu otročičku. nobena banana še ni natur dozorela, vse se plinijo. Avokado pa pride pač nezrel in dozori na zraku user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avokado
31.1.2008 13:10:14   
Paštetka
Mi smo ga danes jedli.

1/2 male pasirane skute
1/2 avokadoja
1 banano

vse skupaj ali pretlačiš z vilico ali spasiraš s paličnim

odlično, še mami je zmazala kar je ostalo user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
VIDEO: Prvih 60 sekund življenja
video
V prvi minuti po rojstvu se zgodi veliko prelomnih stvari. Katerih? Poglejte si v videu.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?