|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trbovlje
9.3.2007 16:35:27   
mamica25
Imam nekaj vprašanj glede Trboveljske bolnišnice!?Namreč najraje bi šla rodit v trbovlje pa me zanima kakšno je osebje,imaš user posted image ob sebi,lahko dobiš svojo sobo?Pa glede materinske šole mora fant hodit z mano ali lahko plača,ker si želim,da je z mano pri porodu!
Punce hvala za odgovore!
user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trbovlje
14.3.2007 22:36:24   
andre3a
Pozdravljena!Jaz sem rodila vTrboveljski porodnišnici in kar se osebja tiče gre iz moje strani VSA POHVALA.Imela sem težave z dojenjem in tako kot so nama tu pomagale babice ne vem če bi še kje.Res jim hvala!Tukaj svoje sobe ne moreš dobiti ker so vse večposteljne,fant pa ne plača nič če je zraven je pa zaželjena materinska šola da dobi potrdilo.
Midva zdaj delava na drugem dojenčku,ginek.imam dr.Čuka in roditi grem samo v Trbovlje čeprav nisem od tam.
Lep pozdrav Andreja

(odgovor članu mamica25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trbovlje
14.3.2007 22:38:21   
andre3a
še to user posted image  ti prvo noč odpeljejo potem pa ga imaš zraven.

(odgovor članu andre3a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trbovlje
30.3.2007 22:15:20   
Anonimen
Glede user posted image  v Trbovljah je uveljavljen popoln rooming in, torej imaš user posted image  pri sebi 24 ur na dan.
Materinska šola je zaželjena za oba, čeprav potrdila noben ne gleda, plača se pa tudi nič. Svoje sobe pa ne moreš dobit, ker jih ni dovolj, žal.

(odgovor članu andre3a)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trbovlje
31.3.2007 22:30:12   
Čebelica - trot
Tudi jaz moram pohvalit trboveljsko porodnišnico, pa čeprav sem s težko muko šla rodit v Trbovlje, ampak mi ni niti malo žal. Moram pohvalit babico Jasmino,ki se mi je res zelo posvetila in sem ji zelo hvaležna.
Upoštevala je tudi mojo željo in me dala v dvoposteljno sobo, pa sem bila dve noči tudi sama v sobi, tko da je bilo fajn.

Samo WC in kopalnice bi pa lahko že enkrat obnovili!!!!!!

Lp, Čebelica


_____________________________

la la la

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trbovlje
1.4.2007 19:22:20   
alja01
Ja tud jst sem rodila v Trbovljah, potek rojevanja super, super babica Jasmina, super zdravniki - ginekologi (Čuk, Lomškova). Pol po porodu je šlo pa vse navzdol (nič ne plašim), posiljevanje z dojenjem me je privedlo do tega, da sm mislila da ne bom nikoli uživala v dojenju; sedaj se dojiva z mojo user posted image  že 4m. Čisto odvisno je katero m. sestro imaš na turnusu, eno so ful prijazne, druge neprijazne, odrezave, jezne same nase. Svetujem ti samo, ne bodi tiho , postavi se zase in za svojegauser posted image , daj jim vedeti, da so oni tam zaradi tebe in ne ti zaradi njih. Sicer pa 5 dni že preživiš; doma je pa potem vse tako kot si ti prikrojiš.
Pa lep in hiter porod ti želim in uživanje s tvojo user posted image !

_____________________________

26.11. 2006 je v najino življenje posijal sonček z imenom Alina.

(odgovor članu Čebelica - trot)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trbovlje
1.4.2007 19:24:46   
alja01
Samo WC in kopalnice bi pa lahko že enkrat obnovili!!!!!!
Tud jst sem tega mnenja, pa prehrana bi bila lahko tudi prilagojena dojenju, ne pa da sm dobila že prvi večer kislo solato, drugi dan paradižnik v solati, hrano ki full črviči dojenčke.

_____________________________

26.11. 2006 je v najino življenje posijal sonček z imenom Alina.

(odgovor članu alja01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
24.4.2007 15:48:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu alja01)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trbovlje
23.6.2007 21:42:11   
lunca2
Tudi jaz sem pred kratkim rodila v Trbovljah in moram reči da je osebje prijazno.

Moram pa pohvaliti babico Martino in Marjano, ki sta mi stali ob strani pri porodu in seveda dr.Pogačnika, ki me je zelo lepo zašil, da šivovo skoraj ne čutim. ZAHVALA VSEM. Najbolj pa mi je stal ob strani moj user posted image , ki sem mu tudi zelo hvaležna za vse.

Wc in kopalnica je res katastrofa in tudi jaz menim da bi jo lahko obnovili.


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trbovlje
23.6.2007 21:57:02   
eva1
No jaz tudi lahko le pohvalim osebje...vse so ful prijazni , usrežljivi, do mene ni bil nihle osoren, in res lahko rečem da so fantastični!
ja WC, kopalnica katastrofa, jaz sem bila na željo sama v sobi, tako da če nigužve ti ustrežejo brez problema! Niti ene pripombe nimam nad osebjem, hrana tut ok..

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: trbovlje
24.6.2007 18:38:32   
Ilije
Kljub temu, da me je bilo poroda strah kot user posted image , je za mano zelo lepa izkušnja iz Trbovelj, pred mano pa še ena, ki se bo prav tako zgodila v Trbovljahuser posted image .

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: trbovlje
25.6.2007 16:18:01   
F*S*M
Men je bilo vse super razen dr. čuka, upam, da gre čim prej v penzijo.

Babica Jasmina je pa itak ZAKON


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: trbovlje dr.čuk
3.9.2007 15:00:17   
natybosty
jaz pa morem povedati da je dr. Čuk zakon, pravi atek, in ima od vseh največ izkušenj, res pa je, da če mu pacientka ne zaupa in dela po svoje, da se tudi on ne trudi več tako, ker ve da nima smisla. in se prav bojim kateremu bom potem hodila ko bo Čuk odšel v pokoj ker dr. Jurca nima pojma kaj je ultrazvok in kaj pomeni biti noseč, dr.Pogačnik se pa naj že enkrat nauči slovensko.

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: trbovlje dr.čuk
13.9.2007 10:43:27   
bebi
natybosty! Meni je pa dr. Jurca odličen ginekolog, kako to misliš "nima pojma, kaj pomeni biti noseč".

Meni se je zdela  večina trboveljskih babic neprijaznih, mogoče zato, ker nisem iz Trbovelj, ker do Zasavk so se mi zdele bolj prijazne user posted image . Najbolj jim zamerim, ker mi niso skoraj nič pomagale pri težavah s pristavljanjem (razen ena nekoliko starejša babica - ne vem imena), medtem ko so me po drugi strani ves čas nervirale, češ da, dokler se mali ne bo dovolj zredil, ne bova šla domov.

LP

_____________________________

2006
2008

(odgovor članu natybosty)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: trbovlje
19.10.2007 19:56:54   
daurmago
V porodnišnici Trbovlje se osebje trudi kar se le da, je pa res da so sestre zelo obremenjene, sploh takrat, ko je gužva. Menim, da kar se strokovnosti tiče, se trudijo glede na razpoložljiva sredstva in naredijo vse v dobrobit mamice in novorojenčka. To ni klinika in to morate razumeti. Babice so odlične in ne delajo razlik, je pa res da je vsaka ženska drugačna in drugače reagira na sam porod. Tudi sama sem tam rodila dvakrat in bi še, če bi bilo treba.
Kar pa se tiče kopalnice na porodnem oddelku; na to osebje nima  nobenega vpliva, vse to je v rokah direktorice.
Kar pojdite tam rodit,  ne bo vam žal user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamica25)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: trbovlje
20.10.2007 10:13:57   
Tanayya29
ker dr. Jurca nima pojma kaj je ultrazvok in kaj pomeni biti noseč,


ma seveda!a je on tvoj G.?
moj je,in prav veliko pojma ima kaj pomeni biti noseč in kaj je to UZ...

Dobim kr pike,ko to berem!!!
Drugače,pa Trboveljskih G. ne poznam,ker sem iz Lj,sem bila pa 2x v porodnišnici,zaradi enih pregledov,in osebje mi je bilo super!

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu daurmago)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: trbovlje
3.1.2008 12:08:46   
mlavla
Ker so tukaj zastavljena že podobna vprašanja...pod to temo dodajam le nekaj novih?!

Zanima me če je potrebno imeti kakšno potrdilo za spremljevalca..mož je namreč opravil šolo za starše v LJ porodnišnici..vendar če želi dobiti njihovo potrdilo, ga je potrebno plačati (vsaj tako je meni znano)..kako pa je s tem v Trbovljah? Se za prisotnost kaj plača?
Pa še glede obiskov po porodu me zanima..na njihovi internetni strani sem zasledila da so od 11h do 16h..a to drži? Tukaj na forumu pa sem zasledila drugačne podatke? Je katera v bližnji preteklosti rodila v Trbovljah? Izkušnje..

Hvala že vsem vnaprej..user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: trbovlje
3.1.2008 12:09:22   
mlavla
aja pa tole je njihova uradna stran: http://sl.sb-trbovlje.si/bolnisnicni-oddelki/nosilni-oddelki/ginekolosko-porodni-oddelek/

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: trbovlje dr.čuk
3.1.2008 12:38:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natybosty

dr. Jurca nima pojma kaj pomeni biti noseč


A Čuk pa ma? user posted image

(odgovor članu natybosty)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: trbovlje
3.1.2008 12:42:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

Zanima me če je potrebno imeti kakšno potrdilo za spremljevalca..mož je namreč opravil šolo za starše v LJ porodnišnici..vendar če želi dobiti njihovo potrdilo, ga je potrebno plačati (vsaj tako je meni znano)..kako pa je s tem v Trbovljah? Se za prisotnost kaj plača?
Pa še glede obiskov po porodu me zanima..na njihovi internetni strani sem zasledila da so od 11h do 16h..a to drži? Tukaj na forumu pa sem zasledila drugačne podatke?


Kmalu bo leto dni odkar sem rodila v trboveljski porodnišnici in ti lahko dam podatke iz prve roke. Potrdila za spremljevalca nisem rabila, če ga tvoj ima, naj ga ima raje s sabo, ker moj je materinsko šolo opravljal v Trbovljah, zato morda niso preverjali.
Prisotnost se ne plača.
Obiski pa so od 11. do 12. ure in od 16. do 17. ure.  Torej samo dve urici na dan.

(odgovor članu mlavla)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: trbovlje
3.1.2008 23:10:33   
andre3a
dr.Čuk je tukaj zakon vsaj zame!!!!!!!Hvala mu ker se toliko zavzame zame da bomo lahko imeli še enega in da bom lahko zanosla.Prav danes sem bila na UZ da je videl kaj se dogaja z jajčniki in res si vzame čas.Hvala mu pa tudi osebje je zelo prijazno in če bom zanosla grem tudi v drugo v Trbovlje čeprav nisem od tam sem pa pacientka DR.Čuka.Pomagal mi je tudi prvič da sem sploh lahko zanosla v LJ.pa sem bila samo številka. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za TRBOVLJE

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: trbovlje
8.1.2008 9:54:12   
drobižek
Pa še moja izkušnja iz Trbovelj, kjer sem pred kratkim rodila. Tudi jaz nisem Trboveljčanka in imam svojega ginekologa drugje.

Babica Eva je super, super! Prav tako vse osebje v porodni, še posebej njihova nova bodoča babica Špela!user posted image user posted image

Kar se tiče pa ginekologov - čist pri vsakemu sem imela kakšen pregled. Dr. Jurca - ok, dr. Pogačnik - zelo vredu; poleg svoje strokovnosti še zelo prijazen in preprost, dr. Čuk - katastrofa (kot je ena že prej omenila). Mogoče, da je bil včasih zakon in da je še danes kar se tiče neplodnosti, drugače pa tako neprijaznega človeka še nisem srečala in glede na to, da je ginekolog in še predstojnik oddelka, je to zelo žalostno...nosečnice smo zelo občutljive in v posebnem stanju in sploh, če gre kaj narobe ali te kaj skrbi, rabiš prijazno besedo in da se nekdo zavzame zate...na žalost pri dr. ČUKU tega ni bilo...tudi ko smo se z bodočimi mamicami srečevale na CTG-jih, so imele zanj same negative...govorim za dr. Čuka, ostalo osebje je vredu. Če bom menjala ginekologa, bo to definitivno dr. Pogačnik!

Sobe - so večposteljne. Verjetno, če imajo prostor si lahko tudi sam v sobi. Se mi pa zdi, da je boljše, da je še kakšna zraven tebe, sploh če prvič rodiš, da si kaj pomagata in imaš družbo, če si to želiš.

dojenje - res preforsirano. Pomagajo, ampak premalo, ker poleg toliko dela, jim ne znese, da bi se res posvetili nekomu, ki ima težave. Všeč mi je , da zelo vztrajajo, saj je to za otroka najboljše, če pa nimaš mleka in otrok zgublja na teži, pa potem še ti rečejo, da če bo zgubil še toliko in toliko, da pa ne greš domov. Ja madona, če ni, ni in obstaja pač adaptirano mleko, ker otrok pa mora jest, a ne?!

obiski - 11. - 12. in 16. - 17.

kopalnica in wc - res bi lahko obnovili!!!

Torej moja splošna ocena: vredu, če bi pa bil dr. Čuk malenkost bolj prijazen in se bi zavzel za vse pacientke, ne samo za njegove, konec koncev je predstojnik oddelka, bi pa bilo super! Če bo še drugič, grem rodit v Trbovlje, ampak si želim, da ne bi imela opravka z dr. Čukom!

potrdilo - moraš imeti potrdilo za spremljevalca. Midva sva bila na MŠ v Trbovljah in sva ga mogla pokazati. Je pa brezplačna MŠ.

(odgovor članu andre3a)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: trbovlje
11.1.2008 15:43:23   
piščanc
jaz sem drugič rodila v trbovljah. v sobi sem bila sama, ker so imeli pač samo tri porodnice in smo bile vsaka v svoji sobi. pohvala sestram, babici, pediatrinji, porodničarjem... pa nimam nobenih vez.

veliko laže je sestram, če obdelujejo na dan tri porodnice user posted image  in tri novorojenčke. res so mi bile v oporo in sem bila čisto začudena, ker izkušnja iz lj je bila popolnoma nasprotna. najbolj sem zabuljila, ker se mi je vsaka sestra (ob menjavi vizit) predstavila in želela dober dan. pa ponoči so čekirale če kaj potrebuješ, pomagale pri dojenčkih... sestra mi je šla v lekarno, zdravnica je prišla takoj, ko sem jo potrebovala (v lj moraš čakati na vizito), dejansko me je poslušala kaj želim, otročka so mi dale v naročje in nazaj v posteljico, pomagale pri pristavljanju in z nasveti glede krem. kosilo si lahko pojedel takrat ko si želel. ekipa pri porodu je bila zelo strokovna, babica je bila ves čas (celo noč) z mano do jutra. če želiš, je pa otrok ponoči lahko tudi pri sestrah. malo po porodu so ga odnesli in uredili (ni hotel vleči), tako da sem bila tiste tri ure sama, nazaj so ga prinesli lačnega in urejenega. kar je bilo tudi OK, ker nama je dojenje po tem steklo.

ko sem pa prvič rodila v lj, je bil moj porodničar dr. Jurca, ki je predstojnik v Trbovljah :). na oddelku si moral pa težiti za vsako stvar do onemoglosti.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: trbovlje
11.1.2008 16:22:25   
mlavla
piščanc ....hvala za tvojo izkušnjo....

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: trbovlje
7.3.2008 19:01:12   
ring
Meni je v Trbovljah super rodit. V maju pričakujemo tretjegauser posted image .

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 7.3.2008 21:44:19 >

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?