|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   boleče bradavice
8.2.2008 19:57:17   
vaney
Zanima me, koliko časa je trahjalo, preden so se vam bradavice utrdile in niste več stiskale zob med dojenjem. Jaz dojim zdaj slabe 3 tedne in še vedno vidim vse zvezde, ko dojim. uporabljam Lanolin in kompresijske blazinice z gelom, pa bolj malo pomaga.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: boleče bradavice
8.2.2008 20:12:37   
Naja30
Mene je kar nekaj časa takoj na začetku dojenja zaskelelo. Ko je prvič potegnila, potem je bilo dobro. Ne vem, kako dolgo je to trajalo, mogoče kakšna 2 meseca user posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: boleče bradavice
8.2.2008 21:23:12   
*Lana*
3 mesece, kriza, vendar se da vzdržat.

zdaj pa mi je dojenje užitek user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: boleče bradavice
8.2.2008 22:01:24   
BLAŽIKA
Nekje dva meseca, bilo pa je tako hudo, da mi je zraven tekla kar kri in , ko sem prvič videla, da je mala krvava okrog ust me je skoraj zadela kap, sem mislila da je z njo kaj narobe. Se pa je dalo potrpet, potem pa je bilo že boljše.user posted image



_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu *Lana*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: boleče bradavice
8.2.2008 22:30:38   
draganav
Tudi meni se je zdelo, kot da mi vleče možgane ven. Meni je pomagal Bepanthen je pa trajalo kakšen mesec. Malo potrpi boš videla, da bo bolje.

_____________________________

TAKO LEPO JE BITI MAMA

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: boleče bradavice
9.2.2008 8:30:19   
katra55
Kakšne 14 dni je malo bolelo, sem pa mazala z lanolinom po vsakem dojenju in zelo pomaga.

(odgovor članu draganav)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: boleče bradavice
9.2.2008 10:30:25   
maja&m
Pri ta prvem me je nehalo že po nekaj dneh,sem pridno mazala z Lanolinom že v nosečnosti. Zdaj je druga pesem. Tale naša pupa mi je skoraj en teden povzročala takšne bolečine,da sem skoraj tulila zraven. Pa sem mislila,da je ne dojim prav. Tako močno je sesala,da je bilo joj. Pa sem vztrajala,mazala z Lanolinom pa je že bolje. Ta mala se je tudi navadila in ne sesa več tako močno. Tako,da ne obupat,samo da otročki jejo. Saj bo kmalu nehalo boleti.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: boleče bradavice
9.2.2008 18:28:26   
hokejistka
Pa si prepričana, da je user posted image pravilno pristavljena? Preveri, kako ima ustnice in ali je res privita k tebi. Glava mora biti vzporedno z želodčkom, trebušček pa čimbolj na tvojem.

Jaz imam zelo občutljive bradavice in so me tudi noro bolele, kljub temu, da sem jih vsakič mazala z LAnolinom. Ko pa sem user posted image pričela popravljati ustnice tako, da so se zavihale navzven, me je nehalo boleti. Sedaj po 7 tednih me še občasno boli, ampak res redko.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: boleče bradavice
13.2.2008 19:52:35   
Lanchy
Mene so bolele ko user posted image  in sem ze v porodnisnici uporabljala nastavke, zdaj po 3h tednih jih pa enostavno ne potrebujem vec. Se pa pridno mazem z bepantenom in lanolinom (izmenicno) in res zelo pomaga. Nastavki pa v tem primeru pridejo zelo prav.

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: boleče bradavice
13.2.2008 23:15:24   
sandra85
mene še zdaj boli, ko se po 10.urah spanja priklopi na nabito polno zizouser posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?