|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   po laparoskopiji
27.1.2005 6:47:01   
Vesna
dobro jutro punce!Zanima me koliko časa ste bile na bolovanju po laparoskopiji ?In ko ste bile doma je bilo strogo počivanje al ste kaj počele?Recimo skuhale kavico
LP vsem d(pravkar se odpravljam v bolnico na laparo in histero ..držite pesti ):zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   po laparoskopiji
27.1.2005 6:50:51   
anajmad
Držim:miska::miska::miska::miska::miska:.Potem pa poročaj,kako je šlo,ker mene čaka laparo konec marca.Baje,da si še doma pol dva tedna,tko pravjo.
en lp:morje:D.

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   po laparoskopiji
27.1.2005 6:51:48   
žlička
uf vesna, jaz s tem nimam izkusenj, ti pa zelim veliko srece in kmalu se vrni nazaj in porocaj, pa potem da nam sporocis se kaksno lepo novicko o :modri::roza:

drzimo:miska: in enga :angel: naj te cuva

lp,

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   po laparoskopiji
27.1.2005 6:55:24   
Skye
tud jaz držim :miska::miska::miska::miska: da se bo vse dobro izteklo.

Pa enega :angel: zate, naj te spremlja in čuva.

Skye


(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   po laparoskopiji
27.1.2005 7:08:03   
žlička
Vesna, tukaj ti posiljam par linkov, mogoce bo kaj uporabnega, drugace si pa poglej z iskalnikom

http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=1&id=21960&idk=91

http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=2&id=18171&msg=138783&idk=91

http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=2&id=15740&msg=116574&idk=91






(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   po laparoskopiji
27.1.2005 7:40:50   
Vilma
Sama sem imela laproskopijo 2.12.2004.
Na bolniški sem bila en teden.
Mene rana ni dosti bolela, takoj ko sem prišla iz bolnice sem tudi po malem kuhala,skratka skoraj vse sem opravljala.
Je pa res, da mi pri laproskopiji niso odkrili pregrad kot je pokazal HSG. In ker ni bilo pregrad, posledično tudi operacija ni bila huda
Držim ti pesti, da vse dobro opraviš :)
Pozdravček :rozica:
Vilma

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   po laparoskopiji
27.1.2005 8:05:54   
simonas
Tudi jaz nimam izkušenj a držim :miska::miska::miska: da bo vse ok.

Simona:muca:

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   po laparoskopiji
27.1.2005 8:44:29   
mujcek
Se pridružujem pri :miska::miska::miska:

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   po laparoskopiji
27.1.2005 9:43:06   
koala
Držim pestke!!!

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   po laparoskopiji
27.1.2005 10:16:21   
tinkamiška
Vesna!

Se na hitro oglašam, ker sem včeraj prišla iz bolnice(histero in laparo). Bolniška traja 10-14dni, odvisno od posega. V navodilih, ki sem jih dobila, ko sem šla iz bolnice piše, da ne smeš početi nič, razen lažjih gospodinjskih del. Sicer ti pa telo samo pove kdaj pretiravaš. Včeraj sem malo več posedala in se sprehaja po stanovanju, pa sem začela zvečer rahlo krvaveti. Torej, danes počivam:)

Bom držala pesti zate, da bo hitro mimo in da bojo vse uredili!:miska::miska::miska:

Lep pozdrav,

Tinka

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?