|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je to zelo narobe?
11.2.2008 13:55:50   
LunaLuna
Sploh ne vem, kako naj vam opišem svojo težavo. Z možem si želiva imeti otroka. Oba si ga zelo želiva in nimava nobenih zadržkov pri tem. Edino ena stvar mene zelo muči. Pri vseh izračunih, ki jih je mogoče dobiti na internetu, sem si izračunala, da če bi v tem ciklusu zanosila, bi moj datum poroda bil v mesecu novembru. Poznam pa dve osebi, ki sta rojeni v tem mesecu. Ti dve osebi sta mi v življenju povzročili precej težav. To sta moja sorodnika. In se bojim, da bi tudi moj otrok bil takšen. Sej veste, nebesna znamenja in to. Ful mi je grozno, ker tako razmišljam, ampak se ne morem znebiti teh misli.
Kako vi načrtujejte otroka? Ali vam je mesec, v katerem bo rojen tudi pomemben?
Prosim, ne imejte me za grozno osebo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Je to zelo narobe?
11.2.2008 13:58:30   
Pikica5
LunaLuna pomoje to nič ne vpliva mesec, nebesno znamenje morda malo, odisno je kako boš otroka vzgajala, kakšne vrednote in kulturo mu boš dala, ne vem pomojem ni odvisno od meseca, jaz tudi nisem gledala na mesec, ker bi vsakem najdla koga, ki mi je kdaj skoril kaj žalega user posted image

(odgovor članu LunaLuna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Je to zelo narobe?
11.2.2008 14:01:52   
*talcy*
lunaluna... ne jaz se ne obremenjujem s tem kdaj bo rojen čeprav so mi bolj všeč pomladno poletni meseci tako če razmišljam naprej ko bo imel malček/malčica roj.dan pa tako ... sicer sem zdaj noseča v 5t tako da bo rojen/a oktobra .... glede drugega se ne obremenjujem .. sicer imam tud jaz v oktobru osebe ki so mi manj pri srcu ...sam kaj hočemo..tako je .... če si res želiš user posted image  se ne obremenjuj s tem.... mislim da nima nobenega vpliva če poznaš osebe v novembru ki so ti naredile samo težave ... ti daj veselo user posted image  in naj se prime čimprej .... potem pa usmeri misel na oikico ki jo imaš v trebušku in vse misli bodo izginile...boš videla ...

(odgovor članu LunaLuna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Je to zelo narobe?
11.2.2008 14:01:58   
TONČI.
Kako vi načrtujejte otroka? Ali vam je mesec, v katerem bo rojen tudi pomemben?


Ponavadi  ne rata ravno tist mesec, ko si najbolj želiš.  Moj moto je bil briga me kdaj je, važno je da je in da je zdrav.
Ko se že kakšen mesec trudiš, da zanosiš, pa sploh ne gledaš več na to, kdaj bi bil otrok rojen

(odgovor članu LunaLuna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Je to zelo narobe?
11.2.2008 14:02:50   
Anonimen
Želela sva si pomladnega otroka. Pa ga ni blo. Zdej nama je pa vseen. Sam da pride.

Kar se pa novembra tiče....moj oči je bil škorpion. En najboljših ljudi kar jih je blo. Čudovit človek je bil. Tako da november nima nič pri tem da sta una dva groznauser posted image ,.

Se pa tud midva skoz hecava da septembra pa se ne sme rodit, k je v žlahti že okol 30 ljudi k ma septembra roj. dan, pa še moj je devica, pa mami in sestra tud, pa mene device nervirajouser posted image . Sam če bi pa bil septembra bi pa bil....sam da je.

Sicer pa če nočeta novembra otroka pa pač na otroku začnita delat šele čez kkšn mesec ali dva in upejta da vama hitro rata. Ker če vama ne bo hitr ratal.....vama bo drugo leto tak čas čist ravno al se rodi novembra al pa direkt na nov letouser posted image

(odgovor članu LunaLuna)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Je to zelo narobe?
11.2.2008 14:03:25   
*talcy*
IZVIRNO SPOROČILO: TONČI.

Kako vi načrtujejte otroka? Ali vam je mesec, v katerem bo rojen tudi pomemben?


Ponavadi  ne rata ravno tist mesec, ko si najbolj želiš.  Moj moto je bil briga me kdaj je, važno je da je in da je zdrav.
Ko se že kakšen mesec trudiš, da zanosiš, pa sploh ne gledaš več na to, kdaj bi bil otrok rojen



se strinajm s TONČI.user posted image

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Je to zelo narobe?
11.2.2008 14:03:29   
ona
Evo,jaz pa,če bi že planirala,bi tako,da ne bi bil rojen proti koncu leta in to zaradi šole user posted image
Saj pravijo,da se taki otroci tudi ulovijo z drugimi pri pouku,ampak iz lastnih izkušenj(od kolegice otroci) vidim,da jim gre težje pri dojemanju snovi!
No,to bi bil predvsem moj razlog,glede na horoskop pa me niti najmanj ne zanima kdaj bi bil rojenuser posted image

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Je to zelo narobe?
11.2.2008 14:08:25   
lelaval
Ah - vsak človek je individum zase. Lahko sta dva rojena na isti dan - še približno isto uro, pa bosta popolnoma  2 različni osebi.
Drugače pa - če še nisi user posted image , pa počakita kak mesec ali 2, pa ne bo user posted image  rojen novembra.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Je to zelo narobe?
11.2.2008 14:20:13   
Anonimen
Lahko sta dva rojena na isti dan - še približno isto uro, pa bosta popolnoma 2 različni osebi.


Res je. Jaz in moja prijateljica sve rojene na isti dan, par minut razlike, no pa eno leto je mlajš od mene. Različne sve pa tolk da se ne da povedat. K črno in belouser posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Je to zelo narobe?
11.2.2008 14:51:09   
Lorencia
Torej bojiš se, da bi ti ratalo iz prve - če bi poskusila ta mesec user posted image

Vedeti moreš, da se ti lahko zgodi - da ne boš zanosila niti : november, niti dec., jan., feb., marec itd....tako da jaz se nebi niti najmanj bala tega, da bi moj otrok bil podoben nekomu drugemu in zaradi tega računala mesece...vsak človek je individualen in enkraten kar se osebnosti tiče...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Je to zelo narobe?
11.2.2008 15:00:30   
*Mišika*
Meni prav tako ni pomembno v katerem mesecu se otrok rodi, edino ne bi ravno rada rodila okoli novega leta. Ampak ne zato ker mi ne bi bil mesec všeč, ampak ker so takrat prazniki in so v porodnišnicah samo dežurni. Naj vam za primer povem: Prijateljica je prišla 30.12. v porodnišnico s popadki, medtem ko je ležala na postelji in se matrala (beri nikjer nobene sestre) in ko je le sestra prišla je rekla, 'oh naj se kar mal matra, da bo vedla pridet za praznike rodit'. Mislim GROZA!!!

In še ne primer poznam, ko je rodila 31.12. Imela je epiduralno in zato ni smela ustajati po porodu. Začelo jo je tiščati na wc, za to je klicala sestre bveč kot dve uri a nobena ni prišla, ker so imele fešto. Tako da se je ona pač polulala v posteljo. Ampak za višek, so jo potem še nadrle kaj ne more poklicat če že ne more zdržat.

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Je to zelo narobe?
11.2.2008 15:07:39   
Hope2
Jaz sem škorpion in zato še nisem slab človekuser posted image . Pa moja sestra je tudi, pa moj tast in svak tudi, pa imamo vsi 4 različne osebnosti in noben ni slab človek.
Pa kaj če poznaš 2 človeka rojena v novembru, ki sta po tvoje slaba človeka. Ta dva človeka sta lahko za nekoga prav fajn prijatelja, družinska člana. Otrok bo vajin, tako kot ga bosta vzgojila, kake gene mu bosta dala, tak bo in za njegovo slabost ali odličnost ne bo kriv koledar, temveč prej vidva ali on sam. 

(odgovor članu *Mišika*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Je to zelo narobe?
11.2.2008 15:18:29   
Taula
Otrok bo vajin, tako kot ga bosta vzgojila, kake gene mu bosta dala, tak bo in za njegovo slabost ali odličnost ne bo kriv koledar, temveč prej vidva ali on sam.


Točno tako.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Je to zelo narobe?
11.2.2008 15:25:09   
Anonimen
Menim, da imajo horoskopi vpliv na človeka le toliko, kolikor jim ta verjame. Pomembno za otroka je le, kakšne so njegove genske predispozicije in v kolikšni meri mu jih bosta okolje in njegova lastna aktivnost pomagala razviti. Govorim o dobrih in slabih lastnostih. Zato sem trdno prepričana, da se nimaš česa bati. Otrok je tvoj, razvijaj v njem tisto, kar je tebi pomembno; daj mu samo možnosti, da raste v najboljše, kar je lahko, ne glede na to, ali je rojen novembra, februarja ali junija. 

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Je to zelo narobe?
11.2.2008 15:27:26   
metuLJchy
se tudi jaz strinjam z vsem zgoraj napisanim. Redke so tiste srečnice, ki jim rata v prvem poskusu. Jaz sem pred 2,5 letoma tudi računala, aha če zdaj rata bo rojen maja, to je super....a veš, da zdaj sploh ne pomislim več, kdaj bi bil rojen, če rata - mi je čisto vseeno, ali novembra ali maja. Glede znamenj - malo preveč površinsko se mi zdi ocenjevat ljudi po zodiaku, ali po drugih. Moj nono, ki je lani novembra žal umrl je bil tudi novembrski škorpijon. Ampak ko se spomnim nanj imam zaradi lepih spominov še vedno solze v učkih. Poznam tudi krasne in grozne leve. Recimo moja najboljša projateljica je levinja, in oseba ki mi je v življenju naredila največ muk je ravno tako levinja. Jaz sem npr. rojena na isti dan kot Marlyn Monroe user posted image  pa zato še nisem takšna frajlica kot je bila ona. Sem celo dvojček, ki jih vsi označujejo za gobezdave, površne, dvolične, .... pa se v ničemer od tega ne najdem. Vsak človek je svet zase in vajin otroček bo svet, ki bo zrasel po vzoru svetov ki ga bodo obdajali, na na podlagi tega kako bo luna sijala

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Je to zelo narobe?
11.2.2008 15:34:56   
LunaLuna
Samo to bi rada pojasnila, da z možem že delava na tem, da bi zanosila, pa še ni ratalo. Tako da vem, da ne rata v prvem mesecu. Ne vsem. So tudi taki.
Hvala za odgovore.

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Je to zelo narobe?
11.2.2008 16:00:39   
Anonimen
Ali vam je mesec, v katerem bo rojen tudi pomemben?


A veš, da sem vedno rekla, da ne želim, da bi bil rojen na novo leto, ker pol praktično ni "čara" roj. dne, pa ne na 1. november, pa če bi bil fant ne na 8. marec in takšne podobne datume. Ko pa danes gledam na to, pa mi je čisto vseeno kdaj se rodi, samo da ga bomo imeli. user posted image Na horoskop pa že tako ali tako ne dam nič.

(odgovor članu LunaLuna)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Je to zelo narobe?
11.2.2008 16:19:58   
nuala
Ne vem, jaz sem oba moja otroka planirala tako, da bosta rojena november / december. Ne sicer zaradi horoskopa, na to nič ne dam, ampak ker sem imela toliko dela, da sem si "porodniško" lahko vzela samo v obdobju 1.11 - 15.01.
In ce mi otrok ne bi uspel, bi morala nanj počakati še eno leto. Ok, če bi se zgodilo, da bi zanosila vmes bi že nekako sfolgala, bi bilo pa vse veliko težje.
Z načrtovanjem meseca rojstva se mi ni zdelo prav nič narobe, tudi danes se mi to ne zdi kaj hudega ( čeprav bi si sedaj lahko nosečnost privoščila tudi kak drug mesec ). Verjetno čisto odvisno od tega, kako pač gledaš na vse skupaj, jaz imam rada večino stvari poštimanih in splaniranih, presenečenja pa mi niso pri srcu.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu LunaLuna)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Je to zelo narobe?
11.2.2008 17:25:51   
Serendipity
Ko sva midva začela delat (uh, dve leti nazaj) sem se veselila, da bo novemberček, potem ni bil. OK, bo pa decemberček, ups, zopet ne. No bo pa januarček (moj ima takrat rd) ma glej ga zlomka zopet nič. No, februar je tak moj mesec (rd, pa vodnar in te fore user posted image ) khm.. spet nič. In to veselje se je vleklo potem še v ostale mesece, dokler .. No ja dokler po dobrih dveh letih truda me baš boli kdaj bo in kdo je rojen v tistem mesecu in kak bo ta mesec vpliva nanj, samo da BO.
Kot so že punce omenile - vzgoja in geni so važni. In da user posted image  JE: Ostalo izgubi pomen, ko zaslišiš prvi jok dolgo pričakovanega otroka...


Ampak vse je v tvojih/vajinih rokah. Pač potem še malo počakajta in naslednji mesec začnita ... Ampak, nikoli ne veš če ti res rata takrat, ko si želiš.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Je to zelo narobe?
11.2.2008 17:48:33   
_ancica_
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

Ko sva midva začela delat (uh, dve leti nazaj) sem se veselila, da bo novemberček, potem ni bil. OK, bo pa decemberček, ups, zopet ne. No bo pa januarček (moj ima takrat rd) ma glej ga zlomka zopet nič. No, februar je tak moj mesec (rd, pa vodnar in te fore user posted image ) khm.. spet nič. In to veselje se je vleklo potem še v ostale mesece, dokler .. No ja dokler po dobrih dveh letih truda me baš boli kdaj bo in kdo je rojen v tistem mesecu in kak bo ta mesec vpliva nanj, samo da BO.
Kot so že punce omenile - vzgoja in geni so važni. In da user posted image  JE: Ostalo izgubi pomen, ko zaslišiš prvi jok dolgo pričakovanega otroka...


Ampak vse je v tvojih/vajinih rokah. Pač potem še malo počakajta in naslednji mesec začnita ... Ampak, nikoli ne veš če ti res rata takrat, ko si želiš.



user posted image se 100% strinjam user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Je to zelo narobe?
11.2.2008 18:37:31   
_ancica_
LunaLuna...nic ni narobe, ce planiras rojstvo otroka, problem je v tem, da ponavadi ne rata takrat ko bi zelela, tako, da na koncu ti je vseeno, samo da je. Razen ce vama ne rata v prvo, kar pa je malo verjetno user posted image Vso sreco! user posted image

(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Je to zelo narobe?
11.2.2008 18:45:00   
nincrli
se strinjam!! ti samo user posted image  kaj pa če se rodi en mesec prehitro...
glej, če bi blo vse tak na izi, bi potem imeli vsi lepe, zdrave, postavne, supriorne otroke... sam ne mormo jih po naročilu delat-niso to avti!!
Bo kaj bo samo, da bo!!!

(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Je to zelo narobe?
11.2.2008 19:33:12   
LunaLuna
Hvala!

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Je to zelo narobe?
11.2.2008 19:42:30   
Andromeda
Še moj odgovor oz. mnenje: sama se ljubiteljsko ukvarjam z astrologijo, vendar pa me to niti slučajno ne vodi pri načrtovanju družine. V glavi imam misel: naj bo dete zdravo, ne pa ali bo škorpijon, oven ali karkoli pač.

(odgovor članu LunaLuna)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Je to zelo narobe?
11.2.2008 19:44:17   
trnuljčica
Veš, sprva imaš miljon želja. Da se rodi v prav določenem letnem času, pa na določen mesec, pa da je določeno nebesno znamenje, pa da bo user posted image ali pauser posted image , pa da bo plavook, pa da bo po tebi ali po partnerju, pa.... Po letu ali bog nedaj več, pa ti dol visi za vse to. Samo, da bo. Toliko iz iskušenj. Lp
Ps:Škorpioni so pa prav ok.

(odgovor članu LunaLuna)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?