|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZBEGANA
20.2.2008 10:53:28   
perbola
Živijo, zanima me po kolikem času ko ste zanosile, ste še imele krče, kot pred user posted image . Zamuja mi že 6 dan, kar se mi še ni naredil v 20 letih, vendar imam tu pa tam bolečino v levem jajčniku. Testa še ne bom naredila par dni, ker nočem bit spet razočarana k ne bom vidlauser posted image . Ene pravijo, da prihaja user posted image , druge da so bolečine običajne pri začetku user posted image .... zanimajo me vaše izkušnje, lep pozdrav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZBEGANA
20.2.2008 10:57:10   
srecna_zvezda
Takole je....mojo prvo user posted image  so spremlajli krci saj je to znak da se maternica siri in pripravlja na plodek. Seveda lahko pomeni tudi blizajoco se M, ker pa pravis da se ti se nikoli to ni zgodilo in zauja 6 dni ti priporocam da NAREDIS TEST in CIMPREJ POROCAS. Mogoce se motim a mislim da si srecka nosecka!Torej hitro v lekarno in nazaj sem na RR!user posted image  Drzim pesti da ugledas user posted image

(odgovor članu perbola)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZBEGANA
20.2.2008 10:58:48   
bastian111
Sto ljudi ,sto načinov! Predlagam ,da vseeno narediš test in če je negativen  počakaš še nekaj dni in ga ponoviš! Drugače lahko samo ugibaš.Držim pesti ,da zagledašuser posted image user posted image  in postaneš srečkauser posted image

(odgovor članu perbola)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZBEGANA
20.2.2008 11:02:30   
Hope2
Evo, ravno prejšnji cikel, sem prvič v življenju čutila šraufanje in zbadanje dlje časa. Trajalo je 10 dni, M pa mi je zamujala 5-6 dni. Na žalost je UZ pokazal cisto na desnem jajčniku in test en velik minus. Upam, da bodo pri tebi ti znaki, znakiuser posted imageuser posted image

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ZBEGANA
20.2.2008 11:25:56   
sončnica24
To se meni tud zdaj dogaja sicer me ne boli konstantno nonstop ampak tu pa tam, no pri meni je edina razlika da mi je že večkrat zaostajala user posted image , tako da še tudi čakam če se bo slučajno pokazala drugače pa bom šla verjetno konec tega tedna oz. v začetku drugega po test in da vidim potem kaj bo.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Četrtek je dan za seks
Strokovnjaki iz revije The Sun so našli idealen čas in dan za vse, tudi za strasten seks.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?