|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spet razočarana..
28.1.2005 8:52:00   
bebi
Lep petkov pozdravček vsem!

Se vam moram zaupat. Včeraj sem delala CB, pa je spet ful čudno pokazal (tudi črta za nenosečnost je bla ful slabo vidna). No, danes sem delala Baby Check Mini in samo ena :modri: :((:((:((. Zgleda, do bo mela M ful zamudo, se že bližam 60.dnevu; mam napihnjen trebuh, pa prsi me mal bolijo. Odkar se trudim zanosit, mi M ful zamuja, pa kaj je to ??? :((:((:(( Sm že čist obupana, pa zakaj, zakaj, zakaj...:((:((:(( Pa že vse znake nosečnosti sm imela oziroma sem si jih očitno namislila. :((:((:(( Upam, da vas nisem preveč zamorila, ampak danes me res ful "srce boli". :((:((:(( Nekomu se moram potožit, ve najbolje razumete...

vsem želim en lep dan

razočarana bebi :rozica:

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Spet razočarana..
28.1.2005 9:03:07   
sade
:zmeden: hej bebi, te čisto razumem, tudi meni in večini punc se je to že zgodilo. Vem, da te razjezi to ampak realno gledano..... žel nimamo izbire, kot gledat naprej in čakat naslednji mesec v upanju da bo tapravi 9nebesa!
Potolaži se /daj ven jezo/ in gremo naprej, v upanju da bi vse čimprej zagledale :modri::roza: lep pozdrav!
sade:bravo:

(odgovor članu bebi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Spet razočarana..
28.1.2005 9:05:38   
pupika
Bebi ne :((:((:((, za dežjem vedno posije sonce in prej ko slej boš zagledala :modri:. vem da je težko, toda poskusi čimveč uživati in bodi srečna, vesela, pa se bo tudi pikica prej prijela. No vsaj pri meni je bilo tako, ko sem misli čisto prepustila.

Zate :rozica::rozica:

Sicer pa, če je bila pri CB vidna navpična črta in vodoravna bolja slabo, je to že kar dober znak. Kadajr navpične črte ni , tudi pikice v naših trebuščkih ni.

(odgovor članu bebi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Spet razočarana..
28.1.2005 9:07:08   
mujcek
tudi jaz sem si že namislila vse znake, ko mi je toliko zamujala, celo sem upala, da se je test zmotil, potem pa me je G postavil na realna tla:(! Glede nerednih M pase poskusi pogovoriti z G, mogoče pa ti bo kako pomagal (npr. Dabroston):zmeden2:

(odgovor članu bebi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Spet razočarana..
28.1.2005 9:53:04   
bebi
Hvala punce za tolažbo. :rozica::rozica::rozica: Se že takoj bolš počutm.:) Kaj pa mi preostane drugega kot da grem v nove boje in upam na najboljše. Sej na koncu koncev, moram bit vesela, da sem zdrava, da mam krasnega moža,..., pa tud :duda: bo enkrat.

lp bebi

(odgovor članu bebi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Spet razočarana..
28.1.2005 9:58:52   
žlička
vidis bebi, tako se govori!!!!:bravo::bravo::bravo:

tudi pri meni je kaksen dan hudo:((, ko se pa grdoba:hudicek: poslovi pa zopet postanem bolj optimisticna

evo, ta kvikend pricneva zopet nov boj in ta mesec bova zmagala:modri::roza: (upam):ups:

pa pa pa eno :rozica: za vse nas cakajoce in upajoce na :duda:

(odgovor članu bebi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Spet razočarana..
28.1.2005 10:06:34   
baguSka
;) Bodmo vesele da jih vsaj mamo! Kaj pa une k majo te probleme da jih čakajo in čakajo in čakajo..Pa jih sploh ne dobijo..:zmeden:

..sam ne me tepst!:zmeden: :)-:)-:)-:)-

(odgovor članu bebi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Spet razočarana..
28.1.2005 10:17:58   
Udb
Točno to baguska :bravo::bravo::bravo:! Jaz jo čakam že skoraj 3 mesece!! Kolk bi bila vesela, da bi prišla...

(odgovor članu bebi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Spet razočarana..
28.1.2005 11:25:43   
Skorpija
Bebi!

Sva čisto na istem in veliko nas je takih... Samo pogumno, ker bo otroček prišel, ko bo pravi čas za to, takrat bomo pa vse tako:):):):):), da bo vse povrnjeno...

Držim pesti za vse nas, da bo to čimprej!!:pujs:

(odgovor članu bebi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Spet razočarana..
29.1.2005 14:49:19   
luna39
bebi, sej bo, boš vidla, enkra to sigurn boooo!:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu bebi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?