|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plenice babylove
29.2.2008 12:57:48   
pupika
Zanima me, tiste ki uporabljate te plenice kako se obnesejo, sploh ponoči, sem zasledila da obstajajo njihove plenice posebej za punčke in fantke, kajti pri fantkah je ponavadi problem, kjer plenice spuščajo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plenice babylove
29.2.2008 13:04:34   
max81
nam niso nikoli premočile, men so super..premočile so nam edino Linostar, ne samo ponoči tudi čez danuser posted image

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plenice babylove
29.2.2008 13:18:17   
Netopirčy81
Tudi mi jih uporabljamo, in smo zadovoljni user posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plenice babylove
29.2.2008 13:35:42   
Naja30
Posebej za fantke in punčke? Tega še nisem opazila. Moja hčerka jih občasno uporablja, tudi ponoči se obnesejo. Fajn je, ker imajo raztegljive pasove, ampa včasih se ti pasovi kar strgajo.user posted image  Drugače pa so ok.

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plenice babylove
29.2.2008 14:38:49   
stellam
Zelo zadovoljni.Ponoči se kar obnesejo.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plenice babylove
2.3.2008 12:08:00   
Lara85
totalka zanič. se zelo velikokrat strgajo in potem ima polno tistega želeja po ritki. najprej smo bili zadovoljni, sedaj je pa zadovoljstvo popolnoma minilo.ne priporočam

(odgovor članu stellam)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plenice babylove
2.3.2008 13:11:02   
Suzy.
Jaz sem zelo zadovoljna. Nikoli ne premočijo, pa da bi se strgale se mi še nikoli ni zgodilo.

(odgovor članu Lara85)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plenice babylove
2.3.2008 21:30:46   
Lara85
sej se nam tud ni 10mes nič strgalo. potem smo imel babylove aktiv-te nove, te se trgajo.Ostalo prej so bile v redu. premočile pa niso. Smo pa veliko bolj zadovoljni z mullerjevimi, ker ostanejo tako, kot morajo bit. Še ne plus:ne samo da so boljše kvalitete, so pa še celo nekaj cenejše.

(odgovor članu Suzy.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plenice babylove
3.3.2008 8:04:12   
mojsoncek
Mi jih imamo za od rojstva dalje, pa se nam super obnesejo. Puscajo ne, trgajo se ne, ritka ni bila nikoli rdeca,... Jih ne menjam.

< Sporočilo je popravil mojsoncek -- 3.3.2008 8:05:15 >


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Lara85)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?