|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ni mi čisto jasno
3.3.2008 11:26:32   
spominčica
Tu gori se mi zdi veste skoraj da ne bolje kot zdravniki. Imate izkušnje, kar je včasih bolje kot 100 šol in diplom.
Zadjo menstruacijo sem imela 6.2. (imam jo na cca 24 dni)
24.2. sem imela ET zamrznjenčkov. Postopek s terapijo(hormoni pa to) sicer sem jaz zdrava in je problem pri partnerju.
Sicer sem to dala že enkrat skozi pa sem pozabila, ker je že kar nekaj časa od takrat.
Vem da so na kliniki rekli da če po 14 dneh ne dobim menstruacije pridem na odvzem krvi.
Zanima pa me sledeče. A se zarad hormonskih injekcij ciklus kaj prestavi ali M (če pride) pride kot ponavadi?
Sicer se počutim dobro, nimam izcedkov, občasno me malo špikne oz. zaboli v trebuhu, kot me tudi sicer boli pred M, razlika je edino to, da me normalno boli dve do tri ure preden dobim M, zdaj pa me boli ( pa ne prehudo) že par dni. A naj te bolečine pripisujem hormonom ali dejstvu da se kljub vsemu vseeno nekaj dogaja.
Ali je smiselno narediti test pred 10.3.  Kaj pravite? Ali mislite da bi vseeno pokazal plus zaradi stop injekcije?
Veliko vprašanj od neučakane.
Upam, da ni napisano tako zmedeno kot se trenutno počutim. Veselim se že vaših odgovorov.

Pozdravček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ni mi čisto jasno
3.3.2008 12:17:25   
piamaria
Da, cikel se lahko prestavi, ampak upaj na najboljše, test pa...raje ne.
Ko bo čas, saj vem, kako je s čakanjem, ampak, da ni potem razočaranja, če je testuser posted image  M pa pride čez dva dniuser posted image
No držim pesti za male zmrznjenčke in potrpežljivo mamicouser posted image

(odgovor članu spominčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ni mi čisto jasno
3.3.2008 12:50:32   
GoYa
M lahko pride kljub zdravilom tako kot ponavadi, lahko prej, lahko pa tudi kasneje. No, jaz upam, da je ne dobiš.
To, da te sedaj boli, je lahko posledica tega, da se res kaj dogaja. Še posebej, če te cuka oz. špika.
Testa ne delaj, preden ne mine vsaj 10 dni od stop injekcije, ker je lahko lažno pozitievn. Potem ga lahko, čeprav ni nujno, da ti bo prav pokazal. Če je dan D 10.3., ga komot lahko narediš v npr. soboto. Ti bo pokazal realno sliko. Pa držim pesti, da bo lepo darilo za 8. marec, če ga boš delala v soboto.

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?