|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Primolut nor
27.2.2008 9:40:24   
Smrekica
Pozdrav vsem,

Potrebujem informacijo o stranskih učinkih primoluta nor. V petek sem prenehala z desetdnevnim jemanjem, v ponedeljek sem dobila M a hkrati tudi: rdečo in pekočo kožo na obrazu, rdeč (velik flek) na stegnu - ne srbi, ne peče, je vroč, rdeč flek v bližini pasu. Brala sem da so možni vplivi na kožo, pa samo preverjam, če je imela katera takšne težave, kako dolgo so trajali in kako si je pomagala.
Hvala in LP.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Primolut nor
27.2.2008 13:20:23   
biba77
Jaz sem PrimolutNor jemala 5 ciklusov, pa nisem imela takih stranskih ucinkov. Na kozi nic...

Mogoce pa je kaj druga povzrocitelj?


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Smrekica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Primolut nor
28.2.2008 14:45:53   
amor real
Ojla, jaz tudi po Primolutu nisem imela nobenih stranskih učinkov

SREČNO

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Primolut nor
28.2.2008 14:53:33   
pika74
Jaz sem jemala Primolut Nor za zaustavitev dolge menstruacije in so bili odmerki kar veliki. Reakcija pa taka, da sem ful težko dihala, srce je bilo kot noro, tiščalo me je, dušilo... skratka groza!!! Vplivalo je na vitalne funkcije in po 3 dneh sem klicala na urgenco in so rekli: TAKOJ NEHAT!!!

Lp
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Primolut nor
29.2.2008 7:13:10   
Smrekica
Hvala za vse odgovore. Sem bila pri osebnem zdravniku in mi je rekel, da je vse to "sranje" posledica hormonov. M nisem imela več kot 4 mesece in isti dan ko sem jo dobila so se začele težave: vsa koža mi cveti, utrujena sem kot ne vem kaj (hodim spat ob 8:00), pa sama sebi prav smrdim. Evo kaj vse delajo hormoni: pomoč - hladilno mazilo in čakanje, da simptomi izzvenijo sami od sebe. Fino ne.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?