|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanositev
2.2.2005 9:55:25   
rebeca
Pozdravljene!

Sem še kar nova, tako, da se še lovim.

Rada bi zanosila a trenutno jemljem kont. tabletke zaradi nerednih M.
G. mi je svetoval naj preneham s tabletkami, naj bi se M. uredila in naj grem v akcijo.

Mi zna katera od vas povedat kolko časa je rabila, da je zanosila po prenehanju jemanja kon. tabletk.
G. pravi, da prve 4 mesece nimam kaj pričakovat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zanositev
2.2.2005 9:57:45   
baguSka
Iga jst sm po prenehanju zečla delat na dojenčku šele čez dobro leto. Sedaj na tem delava z mojim od oktobra lani in nama še ni uspel.
Lahko pa ti povem, da je nekaterim uspelo u prvo! Čist odvisno je od vsake posameznice in če si želiš dojenčka, je najbolje da takoj prenehaš s KT!!!;)

(odgovor članu rebeca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zanositev
2.2.2005 10:04:27   
rebeca
Ker jemeljem kont. tableteke zaradi nerednih ciklosov, me je malo strah, da bo M. po prenehanju zelo zelo neredna, kot je bila pred jemanjem.
M. sem imela 3 na leto.G. pravi, da če v 6 mesecih ne bo ratalo, bom morala ponovno naredit hormonske preiskave in potem mi bo pripisal klomifen, če bo potrebno.

Ali imaš redne m. odkar ne jemlješ tabletk?

(odgovor članu rebeca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zanositev
2.2.2005 10:06:11   
baguSka
Moje M so dokaj redne, ampak niso na 28 dni kot med jemanjem KT. Prihajajo pa redno le da je zdej razmak med 36-39 dni. Verjamem da ga jemlješ za urejevanje, ampak s KT pač ne boš mogla zanosit..:zmeden:

(odgovor članu rebeca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zanositev
2.2.2005 10:13:00   
enci
iga,
svetujem ti, da cimprej prenehas s KT, ce zelis zanositi. Moji ciklusi so bili po KT zelo zmedeni, tako da bos po nekaj ciklusih brez tablet lahko ugotovila, kako to gre pri tebi. Prej ko bos nehala s KT prej bos lahko poskusala oz,. prej bo minil cas do potrebnih preiskav.
Se pa tudi neredni ciklusi s pomocjo kemije uredijo (pa bre KT).

Srecno.

Lp
enci:metulj:

(odgovor članu rebeca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zanositev
2.2.2005 10:16:52   
mujcek
se strinjam z bagusko in enci:bravo: vem da je to velik korak, vendar pa nikdar ne veš kdaj bo uspelo in če nočeš dooolgo čakati na :modri: potem nehaj s KT. Jaz imam po prenehanju neredne M, sedaj jih nisem niti več imela, vendar se vse uredi z drugimi tabletkami:love:

(odgovor članu rebeca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zanositev
2.2.2005 10:55:07   
rebeca
Potem pa bom morala res hitro prenehat s kont.tabletkami.
Jemala bom še to škatlico do konca potem pa bom prenehala.
Če ciklusi potem nebi bili redni prepiše kaj je bolj smiselno jemat klomifen ali dabroston?

je mogoče katera od vas že jemala te tablete?

(odgovor članu rebeca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zanositev
2.2.2005 11:18:07   
Jančika_
Samo tole: nikoli nisem imela rednih M. Ampak res nikoli. Nihče mi tudi ni rekel, da bi morala zaradi tega kaj jemati KT (pa imam zelo vredu G, sigurno bi mi tako svetoval, če bi bilo to pomembno). Prvič sem zanosila po sedmih mesecih, zdaj drugič pa očitno kar med prvo O po porodu.

(odgovor članu rebeca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   zanositev
2.2.2005 11:40:05   
rebeca
Jančika te tvoje besede so zame res vzpobudne.

Praviš, da nikoli nisi imela rednih menstruacij, na kolko dni ?

(odgovor članu rebeca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   zanositev
2.2.2005 13:34:39   
mujcek
Iga veliko nas je takih na RR, ki imamo izkušnje z dabrostonom in klomifenom. saj to ni neki bavbav, razen njunih stranskih učinkov... Se pa stvari popravijopo teh tabletkah-večinoma:)- ti se ne obremenjuj sedaj še s tem, lepo po vrsti...:love::sloncek::modri::duda:

(odgovor članu rebeca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   zanositev
2.2.2005 15:02:31   
Jančika_
Iga, pri meni je bilo vse sorte: ko sem imela najbolj "redne", so bile na 30-40 dni. Včasih pa tudi po tri mesece ne:zmeden:. Ampak nikoli nisem pomislila, da bi zato lahko imela probleme z zanositvijo. Poznam namreč gospo, ki v življenju ni imela nobene M, pa ima dve hčerki (zdaj tudi že vnuke).

Tako da - nič se sekirat:)! Srečno!

(odgovor članu rebeca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   zanositev
2.2.2005 16:54:30   
Mirna
Iga, tudi sama sem imela precejsnje probleme, ko sem prenehala s KT. V lanskem letu sem imela ene 6 M. Potem pa sem le dosegla, da mi je g predpisala najprej dabroston, za sprozitev :hudicek:, nato pa klomifen, ki ti sprozi oz. naredi mocnejso O. In res, ze po prvem jemanju klomifena nam je uspelo.
Svetujem ti, da cimprej prenehas z jemanjem. Potem pa bos videla, kako bos imela cikluse. Jst bi bla kar malo sitna in bi kaj kmalu poklicala G, ker cas tako hitro mineva. Sploh ce imas oz. si imela po 3 M na leto... Veliko srece!

(odgovor članu rebeca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   zanositev
3.2.2005 12:24:41   
April
iga moje menstruacije so bile tud neredne, podobno kot pri jančiki. po prenehanju kt pa sem zanosila po 6 mesecih. V teh šestih mesecih sem imela menstruacijo, mislim da samo trikrat. nič se ne sekiraj, samo tabletke s folno kislino zamenjaj.

(odgovor članu rebeca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   zanositev
3.2.2005 12:45:27   
rebeca
Hvala vam punce za vse vaše nasvete.

še ta mesec tabletke potem pa bom začela s folno kislino in :sloncek::sloncek:

(odgovor članu rebeca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?