|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mustella kozmetika za po porodu
13.3.2008 12:20:09   
petrc@
Zanima me če katera uporablja MUSTELINE KREME za po porodu - za strije in čvrst trebuhuser posted image in če jo kako se vam zdi?

_____________________________

Lep pozdrav,P
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mustella kozmetika za po porodu
13.3.2008 13:48:04   
TinaUros
meni pomagauser posted image

(odgovor članu petrc@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mustella kozmetika za po porodu
13.3.2008 15:14:09   
Juliya
jas uporabljam Avalon, rožno olje ali pa losjon za okrevanje kože, kokr mi kdaj paše. In imam lepšo kožo ko se namažem, tako da, ja pomaga.

(odgovor članu TinaUros)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mustella kozmetika za po porodu
13.3.2008 18:17:38   
kaya2007
ne vem, meni mustela niti ni pomagala..ampak saj kaj pa sploh pomaga? se mi zdi, da se pri meni še vedno najbolj obnese vichy.

(odgovor članu Juliya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mustella kozmetika za po porodu
13.3.2008 20:19:11   
Nacka
A mi poveste mal več od te kozmetike ali pošljete kakšen link. Meni ni prav nič znana.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mustella kozmetika za po porodu
15.3.2008 7:45:46   
karin412
Jaz sem uporabljala kremo za strije po porodu, pa se mi zdi da tistih 50% pomaga, kolikor obljubljajo, samo strije - ki jih imam ogromno-so še vedno, manj vidne, ampak po moje nič kaj dosti ne pomaga.
Ta krema je precej draga-30 eu.

(odgovor članu Juliya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?