|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   klomifen
18.3.2008 11:08:19   
lisicka25
Pozdravljene! Mene pa neki zanima ce je katera pila tablete klomifen in koliko uspeha je bilo po teh tabletah.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: klomifen
18.3.2008 11:56:51   
Anonimen
Čao!
Jaz sem lansko leto en mesec-5 dni zaporedoma in se prijelo v prvo, vendar žal v 12 tednu tudi končalo z abrazijo, vendar ne vem če je bil vzrok to.

(odgovor članu lisicka25)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: klomifen
18.3.2008 13:09:29   
Eva***
Jaz sem trenutno tretjič noseča - vsi naši otročki so klimifemčki. Prvič in tretjič je ratalo v prvem ciklusu, drugič pa v četrtem. Deluje!!!user posted image

(odgovor članu lisicka25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: klomifen
18.3.2008 13:26:59   
D.Mateja
OJ. Mene pa zanima, če se klomifen dobi samo na recept.

(odgovor članu Eva***)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: klomifen
18.3.2008 13:29:37   
Anonimen
Ja, ker takšne tablete je potrebno nujno jemati pod zdravniškim nadzorom.

(odgovor članu D.Mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: klomifen
18.3.2008 13:35:32   
D.Mateja
Ok. Hvala.Kolk časa se moraš pa že matrat preden ti ga predpiše. Ker midva delava nauser posted image  pol leta pa bla ta mesec samo enodnevna krvavitev pa sem delala test pa blo -. Ampak krvavim pa nič od prejšnjega ponedeljka. Takrat naj bi dobila M.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: klomifen
18.3.2008 14:05:53   
Anonimen
Midva sva delal skoraj leto dni in mi ga ni hotela dati moja g. POTEM pa sem jo tok prepričevala da hočem in hočem čimrej in mi ga je dala....

(odgovor članu lisicka25)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: klomifen
18.3.2008 14:53:12   
aqua77
Mene pa zanima če je kateri kakšen zavojček slučajno ostal in ga ne rabi. Sem jih jemala, pa sem se preselila na drugi konec in je kar dolgo do G, bi bilo pa dobro da jih še en teden jem.
Pa hvala vseeno!!!

Vsem pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za pogum in čim prejšni + ali user posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: klomifen
22.3.2008 21:16:15   
Hator
Klomifen je treba jest pod strogim nadzorom G, tako da boš itak morala do njega.
Drugače pa jih jaz jem ta mesec prvič, bomo videli, ali bo ratalo.
Dobila sem ji potem, ko sva z mojim dragim kakšne pol leta poskušala bolj zares, sicer a že kakšno slabo leto.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: klomifen
22.3.2008 21:19:58   
neela
Punce - lahko se nam pridružite pri Upamo skupaj, kjer imamo Klub klomifenk. Tam bodo vsa vaša vprašanja odgovorjena. user posted image

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?