|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Grizenje nohtov
26.3.2008 11:48:36   
orhideja
Mislim, da sem to temo že zasledila, a je trenutno ne najdem. Zanima me, kako naj svojega 9 letnega sina odvadim te grede navade. Nonstop ima roke v ustih, tako da od nohtov že skoraj nič ni. Na to me je opozorila tudi njegova učiteljica.
Ali ve katera kakšen "naraven" - preiskušen način za odvajanje te grde navade.

Lepo prosim!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Grizenje nohtov
26.3.2008 12:30:53   
Anonimen
Lak za nohte - mavala stop (DM vem da ga ma), je pa nagravžen kot user posted image .

(odgovor članu orhideja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Grizenje nohtov
26.3.2008 12:41:59   
honey
Meni je stara mama grozila, da mi bo prste s kurjevcem namazala user posted image  Najbrž bo Mavala STOP bolj učinkovit user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Grizenje nohtov
26.3.2008 14:37:30   
facka
naš je dol zgrizu tudi lakuser posted image . Je pa že parkrat začel grist, pa potem neha, je pa problem ta vlaga, ki je skos prisotna na prstih in se mu začne luščit koža, ob nohtih pa mu poka do krvi. Moč prepričevanja pri nas ni uspela, mora se sam odločit. Lahko da ima kake strahove ali kake zavore. Ker en vzrok mora bit, samo poiskat ga je pa bolj težko

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu orhideja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Odvajanje od plenic v treh dneh
video
Odvajanje otroka od plenic je lahko stresno in zelo utrujajoče. Tale mamica pa je našla odlično rešitev. Preverite!
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?