|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prsi
28.3.2008 16:50:22   
Anonimen
menstruacijo pričakujem  čez tri dni. Bolijo pa me prsa,nenormalno. Čudno. Če hodim po stopnicah ali da se jih dotaknem,stisnem ob straneh.user posted image user posted image user posted image Kaj bi to bilo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prsi
28.3.2008 18:18:25   
mojca345
počakaj še malo in če je ne bo naredi test. lahko je to kar upaš alai pa tudi ne...

držim pestke

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prsi
28.3.2008 19:53:15   
diana_25
lahko da siuser posted image , lahko pa da jeuser posted image , ker po navadi, preden pride pri M., je vses grozno napetouser posted image

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prsi
28.3.2008 19:54:39   
Anonimen
Tako kot je napisala Mojca - je ali pa ni. Dvorezen meč. Mene so prsa nenormalno bolela že en ciklus predno sem zanosila. Takrat so me tako hudo bolele prvič - pa je M prišla točno. Naslednji mesec so me zopet tako bolele in sem si že mislial, da spet ne bo nič, pa sem bila noseča. Kdo bi vedel?! Test, ti bo še najbolje odgovoril. Da bi le bil user posted image ! Držim pesti!

(odgovor članu mojca345)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prsi
29.3.2008 6:59:00   
RENY19
 mene so prsa isto bolela kot  pred tecko tko da....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?