|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   flonidan oz. claritine
16.7.2008 10:32:49   
katka11
oj!
punce a ma katera izkusnje s temi tableti? ker sva se odlocila za se enga pikca in ker jem te tablete me zanima ali se jih lahko jemlje med nosecnostjo ali ne.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: flonidan oz. claritine
16.7.2008 11:39:52   
*Junona*
Js sem imela alergijo in mi je zdravnica hotela predpisat Letizen ali Flonidan, ne vem točno. Pa sem rekla, da obstaja možnost nosečnosti, pa je rekla, da Claritine so v redu. Kaj druga pa ne.
Sama pa nisem prepričana ker sem na netu prebrala, da pa tudi Claritine ni v redu. Ne vem, naj punce povejo.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: flonidan oz. claritine
16.7.2008 11:40:04   
Anonimen
. . . mislim da ni priporočljivo jemat nobenih tablet pa raznih zdravil.. . .sigurno pa v navodilah piše, drgač pa v lekarni praši oz  G

(odgovor članu katka11)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: flonidan oz. claritine
16.7.2008 12:16:31   
katka11
junona, kaj pa si potem naredila? si jedla tablete al ne? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: flonidan oz. claritine
16.7.2008 12:32:05   
Naja30
Ponavadi dajo claritin, ker je kao najbolj varen.

(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: flonidan oz. claritine
16.7.2008 12:59:48   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: katka11

junona, kaj pa si potem naredila? si jedla tablete al ne? 


Js sem pojedla 3 ali 4 tablete in potem sem nehala, ker so izpuščajčki šli stran.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: flonidan oz. claritine
16.7.2008 13:00:08   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Ponavadi dajo claritin, ker je kao najbolj varen.


Sem kar bolj pomirjena.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: flonidan oz. claritine
16.7.2008 13:52:51   
katka11
sem mal prebrskala pa pravijo, da antihistamine zelo odsvetujejo pri nosecnosti in dojenju, zlasti v prvih mesecih dojenja...
mah najboljs da grem k svoji zdravnici. sicer sem ze bbla sam jo je takrat ena nadomescala.
gre pa za to, da me zacne ful srbet vse. pa sem povedala zdravnici in mi je rekla, da je kao prevec faktorjev, ki bi lahko to povzrocali, da bi to oni odkrili, naj sama malo opazujem kaj bi lahko bilo. to sem seveda pocela se preden sem sla k zdravniku. drug prasek, mehcalec, brez mehcalca, hrana, milo... isto sranje. zvecer me zacne tko srbet vse da bi se spraskala do zivega. cez dan se gre nekako.
no in mi je predpisala flonidan. ker mi jih je pa seveda zmanjkalo, sedaj kupujem v lekarni claritine, ki ga dobis brez recepta.
seveda pa nocem, da bi slucajno zanosila in bi bilo kaj narobe.
najboljs da grem se enkrat k zdravnici.
hvala pa vsem za odgovore.

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: flonidan oz. claritine
16.7.2008 14:17:05   
*Junona*
Pa prosim sporoči, kaj ti bo rekla zdravnica.user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: flonidan oz. claritine
17.7.2008 19:14:22   
gupika
Jaz imam nevrodermitis in jem Letizen. Dermatologa sem vprašala, kako je v nosečnosti s temi tabletami (antihistamini). Priporočljivi niso, če se da zdržat, se jih izogibaj. Mi je pa tudi rekel, da pa vseeno lahko, če res moraš. Je pa od zdravnika do zdravnika različno, eni pravijo, da ne drugi pa, da tudi lahko. Naj bi imeli nek vpliv na posteljico, sam da pa ni ravno dokazano.

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: flonidan oz. claritine
18.7.2008 8:47:23   
katka11
jutro!
tud jaz sem ze mela letizen, ker sedaj pac kupujem, k se mi ne da za vsako skatlico k zdravniku...
jaz bom sedaj mal probala bit brez ce bo le slo, saj res ne bi rada, da sploh obstaja moznost, da je kaj narobe, ce bom zanosila. sam po moje bom vseeno sla k zdravnici..
ti si noseca al delate na tem?

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: flonidan oz. claritine
18.7.2008 10:09:09   
Rakica_80
Flonidan moram jemati tudi jaz, ampak če povem po resnici od teh tablet me je vedno glava bolela- tako se sedaj škatlice zbirajo v predalu.
Od tablet čim dlje, probajte najti kakšno drugo varjanto za olajšat problem, ki ga imate!
Tudi jaz odsvetujem med nosečnostjo jemati tablete!

(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: flonidan oz. claritine
18.7.2008 13:29:01   
gupika
Midva delava na tem. Sicer imam težave z zanositvijo, ampak, če se le da ne jem tablet dokler ne dobim menstre, če bi slučajno zanosila. Sam včasih je tako hudo s kožo, da enostavno ne zdržim in tableto tudi vzamem. Jst itak grem v IVF postopek in če zanosim, res še sama ne vem kako bom s temi tabletami.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: flonidan oz. claritine
18.7.2008 13:32:46   
katka11
gupika, kaj pa je to za ena bolezen, oz kaksni so simptomi - nevrodermitis?
drugac pa upam, da vama cimprej rata...

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: flonidan oz. claritine
18.7.2008 13:33:49   
katka11
aja, se to sem pozabla vprasat, si zdravniku povedala, da delata na pikici? kaj pa gin, kaj so ti rekli?

(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: flonidan oz. claritine
20.7.2008 20:04:49   
Paštetka
Jaz sem jemala claritine, pa še neko injekcijo sem dobila (ne vem česa), ker se mi je pojavila grozna alergija, na sploh ne vem kaj user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: flonidan oz. claritine
22.7.2008 7:48:22   
jernejav
Sem astmatik in poleg tega imam ogromno alergij, zaradi katerih imam predpisan Zyrtec, sedaj ko pa delamo na user posted image , pa mi je zdravnica v alergološki kliniki predpisala Claritine, ki naj ne bi škodoval med user posted image . Je pa res, da če res ni nujno da se je pametno izogniti vsakemu antihistaminu.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: flonidan oz. claritine
3.8.2008 13:34:14   
gupika
katka11...

Oprosti, da se nisem javila že prej, vendar sem bila na dopustu. upam, da za odgovor ni prepozno.

Nevrodermitis ali atopični dermatitis je kožna bolezen. Jst ga imam po celem telesu, vendar zdaj, ko sem bila na morju, se mi je poboljšalo, kožo imam čist lepo. Najhujš je pozimi.

Pri meni je tako, da imam na obrazu rdečico, kar gorim v obraz (to je 2-3 dni, pol je pa 1-2 tedna dokaj vredu), včasih tudi srbi, po telesu je pa najbolj izraženo v pregibih, koža enostavno srbi in jo včasih skraspaš do krvi. Vglavnem zdej je ok, zadnje 2 leti. Ni tako hudo. Bilo pa je že tako hudo, da 1 leto sploh nisem hodila v javnost.

Ja dermatologu in gin. sem povedala za to in tako kot sem že prej povedala, dermatolog je rekel naj se izogibam, če pa je res hudo, pa naj pojem tableto. Gin. mi je rekla naj se posvetujem z dermatologom. Kakšen splošni zdravnik pravi, da naj ne jemljem v nosečnosti, drug spet, da ni tak problem, ITD...

Lp


(odgovor članu jernejav)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?