|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   po porodu na fitnes?
28.3.2008 16:18:56   
branka87
Vsem en lep pozdravček....
Mene zelo zanima izkušnja o telovadbi po porodu....če je kera telovadila oz. hodila v fitnes, savno ali pa solarij? za keglove vaje vem, ampak mene zanima kaj več kot keglove vaje.
Namreč imam ful energije pa ne vem kam bi jo dala, ker pospravljanje doma in dojenček mi ne vzame toliko energije kot pa jo imam...
od poroda je že minilo slabih 2meseca....

kaj pravite??? Bi lahko js to...???

čav, čav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: po porodu na fitnes?
28.3.2008 16:28:43   
lojzika
6-8 tednov počakaš

Potem pa lahko delaš vse. A na poporodnem pregledu si bila že? Mogoče počakaš da vidiš če je vse b.p.

user posted image da imaš energijouser posted image

(odgovor članu branka87)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: po porodu na fitnes?
28.3.2008 16:35:44   
branka87
Ja, prvi pregled še nisem mela oz. ga mam čez dober teden..
user posted image Ja ful energije mam...pa že pred nosečnostjo sem jo mela... tak da...

Aja, pa še dojim, a bi to lahk kej vplival???user posted image

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: po porodu na fitnes?
28.3.2008 17:04:48   
Čupka
5 tednov po zadnjem porodu sem začela hoditi na spinning (vodena vadba na sobnih kolesih, če slučajno kdo ne pozna zadeve), vendar mi je bilo ža po 1 tednu strahotno dolgčas in sem prešla nazaj, na moje ljube treninge visoko intenzivne aerobne vadbe. Na začetku malo bolj na izy, potem pa sem hitro prišla nazaj v dormo.
Glede dojenja - nisem imela nobenih težav zaradi vadbe. Preden sem odšla na vadbo, sem si izčrpala tudi po 2,5dl mleka, da je imel moj pripravljeno, za vsak slučaj. Dostikrat sem kljub temu dojila po vadbi.
Polagam pa ti na srce, da si kupiš res zelo kvaliteten športni modrček, ki bo močno podprl tvoje "mlekarnice"user posted image . Če ne te bo bolelo, pa še do poškodb tkiva lahko pride, glede na to, da so dojke polne in težke...

(odgovor članu branka87)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: po porodu na fitnes?
28.3.2008 17:45:54   
lojzika
Jst sem sicer tekla vsak dan pol urce pa sem vseeno dojila 18 mesecev, tako da po mojem ni strahu ampak res fajn modrček

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?