|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jutranji urin za test
31.3.2008 8:07:33   
dana
V soboto je bil že 34. dan ciklusa, kar pri meni ni sicer nič nenavadnega, saj imam ciklus od 28 do 35 dni. Pa sem vseeno delala test (baby chek) in to sredi dneva. Pokazal ni nič.

No danes je 36. dan pa M še vedno ni. Ali je možno, da mi v soboto ni pokazal zato ker bi mogla uporabit jutranji urin?

Jaz mislim no, da če bi bila noseča, bi mi tudi sredi dneva test to pokazaluser posted image  ali pač ne...

Zadnje 3 leta sem jemala KT, zdaj je pa 7 mesecev kar sem nehala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jutranji urin za test
31.3.2008 8:32:51   
Bety upa
Vse je možno......

Če imaš PCO, potem po prenehanju KT nimaš rednih M.

Jaz navijam, da nisi imela dovolj nosečniškega hormona in da boš kmalu zagledala user posted image

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jutranji urin za test
31.3.2008 10:25:46   
little angel
ampak kljub PCO lahko zanosis?kako se pa to zdravi?

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jutranji urin za test
31.3.2008 10:43:33   
dana
Betty - če imam PCO (tega ne vem, ker nisem bila na UZ - če ne bo nosečnosti in ne M bom seveda šla na UZ), sem ga imela tudi 4 leta nazaj, ko sem v prvo zanosila ?? ali je možno, da se mi je to pojavilo zdaj? Ker v prvo sem zanosila 3 mesece po prenehanju jemanja KT, donosila in normalno rodila. Mi pa vse do sedaj ni G nikoli omenila, da bi imela PCO.

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?