|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novi boj...
6.5.2008 15:07:54   
metuljcek27
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Vsem decemberkam 2008 in seveda tudi ostalim,ki ste izgubile pikice in ste razočarane odpiram novo temo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Moja izkušnja...
user posted image Za moj rojstni dan sva zagledala +.Lepšega darila skoraj nisem pričakovala.
V 5. tednu sem bila na 1. pregledu zaradi rjavega izcedka,ki pa ni kazal nekih problemov.Plod je bil normalno velik in tudi srček se je že slišal.Dobila sem dabroston in počitek.Izcedek se je nato umiril.Čez par dni pa se je pojavil črn izcedek in sem odšla  k G,kateri je ugotovil,da srček ne bije več in,da imam velik hematom iz katerega krvavim.Naredili so mi abrazijo.Šok je bil kar velik.Osebju velika pohvala.Na srečo imam zelo razumevajočega user posted image in najine starše,ki nama stojijo ob strani.Darilo mi je bilo odvzeto,je pa bilo 7 tednov najbolj čarobnih v mojem življenju.user posted image
user posted image Nikoli v življenju nisem bila toliko nasmejana kot takrat zato komaj čakava,da greva v nove boje,da nama bo spet lepo kjub vsem skrbem ,ki naju čakajo.user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Novi boj...
6.5.2008 17:13:32   
VITA74
Žal mi je za tvojo izkušnjo user posted image  in vesela sem zate, da optimistično gledaš naprej user posted image  Mogoče pa naslednjič dobiš za svoj rojstni dan darilo v obliki cca 3koligramske dišeče in jokave štručke user posted image
srečno user posted image

(odgovor članu metuljcek27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Novi boj...
6.5.2008 17:32:47   
detelja
metuljček27, tvoja zgodbica je tako podobna moji...toliko, da sem jaz na svoj rd prvič začutila in ugotovila, da nekaj ne štima z mojo pikico...joj, kako je žalostno to življenje,...še malo, še malo pa gremo ponovno v akcijo...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu VITA74)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Novi boj...
6.5.2008 19:01:45   
metuljcek27
Detelja,kdaj greš v nove boje?Po kolikem času naj bi bilo najbolje?

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Novi boj...
6.5.2008 19:13:43   
Hator
Metuljček27, sočutvujem s tabo in ti želim, da čimprej spet ugledaš dve user posted image in nato še zdravega user posted image
user posted image

(odgovor članu metuljcek27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Novi boj...
6.5.2008 20:11:57   
TEDIGO
tudi moja zgodba je podobna: konec novembra sem zagledala en velik plus, konec decembra sem imela 1 pregled: srček je bil-vse je bilo vredu...tako srečnega veselega decembra nisem še preživela; nobenih izcedkov, nič, niti slutla nisem, da moji pikici ne bije srček: 16.01. drugi ginek.pregled in besede moje ginekologinje: tukaj pa nekaj ne bo vredu, naslednji dan abrazija in konec vse sanj. V 12 tednu sem izgubila mojo pikicu 8sicer srček je prenehal biti nekje v 9 tednu). Potem dva meseca pavze, prejšnji mesec pa sva že aktivno delala na user posted image , ampak se je 29.04. točna kot urica prikazala user posted image .  No sicer ni za obupat- za prvo user posted image  nama je uspelo v drugem krogu....si pa tako želim, komaj čakam, da bom zagledala user posted image .
Punce tako sem žalostna same srečne user posted image  nosečke so okrog mene, ali pa mamice, jaz pa s svojo bolečino.

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Novi boj...
6.5.2008 21:09:07   
detelja
najbolj čudno mi je postalo, ko so me v maximalno kratkem času nehale boleti prsi....potem pa sem še nekje na forumu zasledila, da je ena napisala kao, da če te kar tako nehajo boleti prsi, da je to kao prvi znak ss, nato pa je bil še izcedek...in seveda moja duša je čutila, da ni več tistih občutkov nosečnosti...tako prazno je bilo moje telo...

metuljček27 jaz sem imela abrazijo 21.3.08 v 7 t 3 d nosečnosti...prvo m sem dobila točno po 4 tednih...sedaj že čakam drugo m in 4.6. imam predviden datum za laparoskopijo...potem pa akcija...sicer takoj junija se verjetno ne bo izšlo, ker bom takoj po posegu dobila m...in 14 dni itak ne smeš imet spolnih odnosov...potem bom šla k gin. na kontrolo z upanjem, da je vse ok...julija pa akcija...sicer pa tudi če ne bi imela laparoskopije bi šla v akcijo šele po 3 m...ker dr. itak pravijo, da takoj po prvi ni glih ok...sicer pa, če telo ne bo pripravljeno itak nič ne bo...ampak jaz upam, da bo...da bo tako hitro ratalo kot v ta prvo...vse bo ok...samo ne smemo se pustiti...najboljše bi bilo, če ne bi nič planirale pa bi kar ratalo...samo kaj ko pa to ne gre kar tako, a ne?....

punce mislim na vas, držim pesti za vas, vam želim vse najboljše....in komaj čakam, da bo katera od nas se pojavila z forumu z dobro novico...lubčka...

lahko noč

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu TEDIGO)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Novi boj...
6.5.2008 23:18:09   
Anonimen
tudi jaz sem bila vesela decemberka. PO dolgoletnih težavah in večih SS, sem bila tokrat prav optimistična. In podobno kot pri tebi, na 1. pregledu vse OK, na drugem srček ne dela. In zopet bolečina, žalost, jok, jeza,... Mene pa po vseh teh dogodkih razumevanje in sočutje domačih zelo moti. Vsi bi radi pomagali, pa nimajo kaj. Naj me pustijo na miru! Želim si le družbo moža. Pa nihče tega ne razume.
Po kakšnem času po abraziji je pa sluznica pripravljena na vgnezditev?

(odgovor članu detelja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Novi boj...
6.5.2008 23:48:22   
metuljcek27
Punce lepo od vas,da se javljate upam,da nas ni veliko...
Glede zanositve pa mislim,da je 3 mesece oz.3 cikluse nekje meja...
Imejte se rade in ne padajte pod težo preteklosti.Prihodnjost je v vaših rokah...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Novi boj...
7.5.2008 0:26:05   
soncek28
Drage moje,vsem ki nestrpno čakate user posted image vam želim da bi čimprej zagledaleuser posted image user posted image
Ne obupajte po teh padcih,ki ste jih imele,imejte voljo za naprej,sej se borite za nekaj najlepšega kar obstaja na svetu,za svojegauser posted image
Verjamem, če si človek nekaj močno želi,in ima pozitivno naravnane misli,da se mu to tudi uresniči.
Midva sva imela srečo,da sem zanosila po 3 mesecih,in sedaj imava našega zakladka punčko Nino staro 18 mesecev.
Tako si želim,da bi vsaka doživela ta občutek;rojstvo svojega otroka!!!
 
Držim vam pesti,kar pogumno naprej!!!

(odgovor članu metuljcek27)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Novi boj...
7.5.2008 6:11:39   
detelja
soncek28 hvala ti, da nam daješ pogum, vlivaš moč...sem zelo vesela za vaju...tudi nam bo uspelo...po eni strani mi je tako hudo, ker ni več moje pikice v mojem trebuho, po glavi mi roji na milijon vprašanj,...po drugi strani mi pa nekaj vliva toliko volje, želje, pozitivne energije....mogoče je to moj angelček???...
soncek28 ti si imela ss in potem 3 mesce po vama je takoj ratalo, ali koliko časa sta pač pazila?

želim vam lep dan

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu soncek28)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Strah pred porodom: Ne čakaj, da mine!
Če tvoje misli glede poroda spremlja strah, mu odprto prisluhni. Prinaša ti darilo. Sporoča ti, da je porodna izkušnja z...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?