|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček
17.3.2008 11:28:04   
NaZa
iščem "tandem" voziček za hkratno vožnjo novorjenčka in 13 mesecev starega otroka. ponudba takšnih vozičkov je zelo slaba, ali mogoče veste, kje bi lahko dobila takšen voziček? kupim tudi rabljenega ... kako ve rešujete ta problem, da peljete dva mala črvička user posted image  istočasno na sprehod? hvala za namige user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček
17.3.2008 15:40:18   
barika
hmm. poskusi z maclarnom za dvojčke (www.busi.si)

(odgovor članu NaZa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček
17.3.2008 22:11:45   
NAVT
Peg perego ima to varianto, sicer sta pa postavljena eden za drugim.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček
18.3.2008 22:56:18   
nektarina
Jane ima en zelo lep voziček. Drugače pa  je veliko takih vozičkov narejenih tako,da en otrok sedi   drugi( novorojenček) pa lahko leži.
lp

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček
19.3.2008 6:45:54   
ajdaN
Saj jih imaš precej. Obstaja od Haucka, pa od ABC-ja, pa Babywelt, pa Jane powertwin (tega imamo mi) ali twintwo, pa philandteds, PP tender... PA sigurno bi se še kaj našlo. Malo si jih poglej na netu

Dostikrat se kakšen najde na Bolhi ali na Monu. Ravno zadnjič je bil en twintwo na Bolhi fuuuuuuuul poceni (300€ z dvema Matrixoma, ponavadi samo Matrix prodajajo za 100€)

Tukajle imaš pa tudi podobno debato: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2564289 

Tistega za dvojčke jaz sigurno ne bi uporabljala. Kot prvo imaš težo konkretno neenakomerno razporejeno. Vsaj pri nas bi to zgledalo 16kg na eni strani pa 4-5 na drugi (tako smo imeli kmalu od začetka). Pa tudi preširoki se mi zdijo, pa marele niso uporabne za novorojenčka, tako da ti nič ne pomaga.

JAz zagovarjam powertwina - nam se je enkratno obnesel. Tudi oba otroka sem imela pri sebi doma in smo vsak dan letali z njim okrog. Pa še dokaj lahek je, precej se zloži pa super je vodljiv.

(odgovor članu NaZa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček
26.3.2008 12:39:03   
zabica26
No, tolk velik jih pa spet ni.
Sama sem pred isto zagato. Iščem lahek in uporaben voziček, ki mora biti za povrh še lep. user posted image

Zelo dober je Jane, ampak meni moti, ker je zaporeden. Od vzporednih je pri meni v ožjem izboru McLaren tehno twin, ki je primeren tudi za novorojenčka. Drugi odličen pa je First Wheels, ki se ga pri nas ne dobi. user posted image
Baje je dober tudi od Mamas&Pappas, ampak k nam pride kmalu. Peg perego-aria twin je živa plastika, samo stran od njega. Dober je njihoven zaporeden. Skratka, tukaj lahko narediš celo znanost.

Predlagam ti, da najprej ugotoviš, kaj ti gre v avto (kakšne mere), potem pa se odločiš.

Ti zvečer napišem več in dam še kakšen link. Sem se trenutno že praav specializirala za to področje. user posted image

Kaj imaš sama v ožjem izboru?

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček
28.3.2008 16:10:06   
NaZa
hvala hvala za vse namige!!!
user posted image

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?