|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pizza
26.3.2008 12:55:48   
Spark
Naredila sem testo za pizzo.
Zanima me če lahko pizzo že obložim in jo dam v hladilnik pa da počaka da jo pečem popoldne ali pa jutri. Ali bo testo v hladilniku še vzhajalo, ali bo kaj čudno testo? Ali naj raje počakam, in jo obložim kasneje in jo takoj pečem.

Jaz sem kuharica liga A. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pizza
26.3.2008 13:04:44   
vesna.com
Kar obloži in daj na hladno da ti ne vzhaja.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pizza
26.3.2008 13:05:26   
vesna.com
Pa mal jo zavi da se testo ne posuši.

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pizza
26.3.2008 14:11:11   
Čupka
Tudi v hladilniku testo vzhaja. Preverjenouser posted image . Samo jasno precej počasneje. Testo daj v hladilnik, raztegni in obloži pa ga kasneje, da ne bo ratal en sam poc zaradi paradižnikove omake. Do jutri pa ga jaz na tvojem mestu ne bi pustila....mislim da ne bo OK, bo preveč vzhajalo in bo dobilo zelo čuden vonjuser posted image

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pizza
26.3.2008 14:23:01   
qwasy
Če rabiš testo šele jutri, ga razvaljaj in daj v zmrzovalnik. Jutri pa kakšno uro ali dve pred pečenjem ven vzemi.

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pizza
26.3.2008 15:58:05   
Spark
Evo jaz sem takoj po prvem postu naredila pizzo oz. dve. Eno bom zdaj spekla, drugo pa sem imela namen ko pridejo eni frendi, ki pa so odpovedali. No sedaj imam pizzo viška.
Jaz sem jo zavila s folijo, jutri jo bom pa pekla oz. bom vidla če bo za spečt.

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pizza
26.3.2008 16:00:44   
MARTINŠČICA
Jaz ponavadi tudi 2 naredim in eno takoj spečem, drugo pa zamrznem do ustreznega trenutka. Tudi samo testo (hlebček) lahko daš v zamrzovalnik.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pizza
26.3.2008 16:14:19   
Muca Copatarica
Pica bo jutri prav tako okusna, kot danes. Ne skrbi in jo imej v hladilniku, jutri pa ko jo boste želeli jesti jo pač speci. Jaz jo večkrat naredim in dam na hladno, naslednji dan pa spečem. In še nikomur nikoli ni bilo nič. Tako, da ne skrbi zaradi tega. Jaz je niti ne pokrijem.
Še en nasvet za testo. Če imate radi polnozrnato moko, lahko testo narediš iz 3/4 bele in 1/4 polnozrnate. Okus testa je božanski.
Pa dober tek.

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pizza
2.4.2008 13:14:18   
Spark
Pozabila sem komentirati.
Pizza ki sem jo pekla naslednji dan je bila fenomenalna. Tako, da v bodoče, ko imam kake opravke, bom že dan prej vse prištimala in potem samo spekla.


(odgovor članu Muca Copatarica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pizza
3.4.2008 9:16:58   
srki
Super, da sem tole videla, jo bom danes naredila ko pridem domov, spekla pa itak šele zvečer. Jaz sem tudi mislila, da v višave vzhaja, če jo pustiš dlje časa zunaj.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pizza
3.4.2008 9:25:03   
Marogica
SIcer sem kar za nekaj dni prepozna z odgovor, tako,da bi se ta omenjena pica že zdavnaj v hladilniku pokvarilauser posted image

Obstaja še varianta, da jo za nekaj minut spečeš, torej samo testo, pelate in riban sir, vendar ne dopečeš. Potem jo nadevaš in spečeš do kraja. V tem primeru ne bo vzhajalo testo niti malo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pizza
3.4.2008 15:05:05   
Spark
Ok, Marogica tudi to bom sprobala.
Srki, jaz sem pizzo lepo zavila s tisto prozorno folijo- ne vem kako točno se ji reče in takoj sem jo dala v hladilnik, nič je nisem držala zunaj. Drug dan pa direkt z njo v pečico in je bilo super.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kravje mleko za dojenčka: da ali ne?
Čeprav je bilo že veliko povedanega in zapisanega, a še vedno tema o kravjem mleku za dojenčke odpira marsikatere polemi...
8 najboljših zdravih zajtrkov za nosečnico
Če ste brez idej, kaj bi si pripravili za zajtrk, da bi bilo zdravo in bi koristilo vam in vašemu razvijajočemu se otrok...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?