|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   limfna drenaža
27.3.2008 11:05:08   
jajula
a je to dovoljeno med dojenjem ali raje ne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: limfna drenaža
27.3.2008 13:47:52   
ona
Najbolje,da se pozanimaš tam,kjer imaš namen to delatuser posted image

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: limfna drenaža
27.3.2008 13:58:55   
jajula
to pa je tud resuser posted image sm pa tud računala na bogate izkušnje rr-jevk

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: limfna drenaža
27.3.2008 20:22:14   
petrcamg
Vsaka krema ki si jo naneseš na kožo ti gre po celem telesu. Mislim da te tudi pri limfni drenaži namažejo s kremo in to po celem telesu- se pravi da je kreme kar nekaj. Limfna drenaža ti tudi pospeši prekrvavitev in razstrupljanje. Zato bi ti jaz dokler dojiš to močno odsvetovala. Sicer pa veliko žensk pravi, da se celulita znebiš z dojenjem- jaz sem bila na žalost za to prikrajšanauser posted image .

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: limfna drenaža
28.3.2008 21:02:38   
mišk
Ej ne vem, ampak kadar sem bla jst na limfni drenaži so me vedno in povsod namazali le z otroškim pudrom in nobeno kremo. Jst ne vidim razloga, zakaj ne bi smela, a to naj raje pove kak strokovnjak.user posted image

(odgovor članu petrcamg)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: limfna drenaža
28.3.2008 22:30:06   
petrcamg
Mene je kozmetičarka namazala s kremo, povila v folijo in priklopila na aparat. tudi če te ne namae s kremo bi ti jaz to odsvetovala. Najbolje pa narediš, da pokličeš v kozmetični selon in tam povprašaš. 

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: limfna drenaža
29.3.2008 3:20:18   
jajula
do zdaj me nikol niso s kremo namazal - zgleda hodm u en bolj šparoven salonuser posted image ..bi pa šla ker mi dost noge zatekajo, pa limfna m. kr pomaga....glede zgubljanja celulita pa tud jst nisem te sreče, ker kljub dojenje tud kile kr še ostajajouser posted image
no bom preverla še u salonu, hvala za odgovore in mnenja..

(odgovor članu petrcamg)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: limfna drenaža
30.3.2008 18:04:22   
mišk
Aha, jst sem avtomatsko pomislila samo na ročno limfno drenažo. Na strojni še sploh nisem bila. Imam pa doma napravo Airobix, kao za domačo strojno limfno drenažo. Tam pa prav piše v navodilih, da se v času menstruacije in nosečnosti ne sme uporabljat.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: limfna drenaža
30.3.2008 18:48:23   
jajula
ja med nosečnostjo je ziher prepovedan, ampak zato ker viša pritisk, to zna bit za dojenčka nevarno.

a je Aerobix kul?

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: limfna drenaža
3.4.2008 13:45:55   
mišk
Airobix mi je kar v redu, samo včasih si tako težko pravilno nastaviš moč vpiha zraka. In potem ti je v bedrah glih prav, meča pa ti stisne, da boli ko user posted image .
Sicer pa ga sedaj že vsaj eno leto nisem uporabljala. Zaradi nosečnosti.
Fajn je, sam kaj ko se moraš res zavzet (sploh pri user posted image ), da si vzameš čas in ga uporabiš.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?