|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvič
15.3.2008 18:17:38   
atanja
...sem zasegla mami malo njenega vrta in SAMA preštihala, lepo gradice uredila. Za enkrat sem posjala oz posadila čebulco, rukolo, rdeče redkvice, por, pa ena zališča k sem vidla da so za vok... user posted image user posted image
Sej ni velik ampak za prvič mam čist dost.
čaka me melona še-to sem v toplo gredo posadila pol pa ne vem kaj bi še ker mam še mal prostora. Paradižnik, paprika, grah, fižol, korenje, peteršil ne bom ker mamo tega dovolj... A je še jkaj posebenega...Malancane bom kar sedike kupila...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvič
15.3.2008 19:35:55   
*alja*
Jas si še skos rukolo posejem, pa brokoli

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvič
15.3.2008 19:45:08   
pikalonca
Kaj pa špinača in blitva? To na mojem vrtu nikakor ne sme manjkat, ker imamo vsi full radi.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvič
15.3.2008 21:20:29   
lelaval
Jaz pa ne pozabim na bućke user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvič
15.3.2008 22:04:52   
pikalonca
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Jaz pa ne pozabim na bućke user posted image

Ja točno pri nas so tudi bučke na vrtu in sem šele sedaj uspela ugotovit katere so najboljše, ker sem vsako leto kupila druge.
Pa na redkvico je moj čist nor, tako da jo bo treba kaj kmal posadit.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prvič
16.3.2008 12:57:12   
_andreja_
čestitke za "kmetovanje" če temu lahko tak rečem.... moj vrt : solata berivka, solata kristalka, korenček, brstični ohrovt, čebula majski srebrnik, petršilj, por, paradižnik ( kupim sadike) paprika, kumare, bučke, radič, (ufff kak se je težko spomnit, sadila bom pa ta teden enkrt) kitajsko zelje, obv. kakšna rožica vmes, kolerabca,  mogoče majaron,fižol, grah,... verjetno še kaj

drugače imamo pa še njivo na kateri sadimo krompir in nič drugega.

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu pikalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prvič
16.3.2008 18:05:58   
atanja
o kje pa dobiš kitajsko zelje... To bi jaz melauser posted image user posted image

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prvič
27.3.2008 20:49:19   
_andreja_
kupiš ga v trgovini tako kot za solato...ga imajo v tušu (vsaj pri nas ga imamo) v merkurju sem ga tudi videla...verjetno kakšne kmetiske, vrtni centri bi ga po moje tudi morali imeti.

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prvič
5.4.2008 10:41:18   
Anonimen
bučke, jajčevci, solata, čebula, česen, korenje, petršilj, redkvice, paradižnik, paprika, stročji fižol, rdeča pesa, radič, motovilec, rožice, pa še kaj bi se našlo na mojem vrtu.
Imam pa posebej pred hišo zeliščno gredico, tam pa je tisoč vrst zelišč user posted image  Aja pa poseben vrt z jagodami imamo user posted image

(odgovor članu _andreja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prvič
14.4.2008 8:51:34   
goa
Nekaj podobnega kot ti :)

_____________________________

Vedno lahko dosežeš vse kar si želiš, samo vztrajati je treba.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?